Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Poproszę o screen lub udostępnienie w grze wiadomości z ekspedycją, nick: Merchant Deuterium. Przypominam, że temat jest przeznaczony wyłącznie dla graczy Bellatrix, przy podaniu rekordu należy podać nick, sojusz i klasę (chociaż po wartości widać, że odkrywca). Edit: Układ 6:311 na Bellatrix jest całkowicie pusty, proszę zatem o udostępnienie ekspedycji.

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Cichy89 [ISS] odkrywca Rozpruwacz:165 unknown.png

  • O jakim państwie mowa?

    buleon - - Nauka

    Post

    Cytat od Mati: „i viola, gotowe ” Kogoś wołasz na forum? Jakąś Panią? To z dużej litery napisz, gdy wołasz. Inaczej nie przyjdzie na Twojego kurczaka tikka masala, pojedzie do Indii.

  • Hoho, solidny strzał Znusziło Ci się widzę latanie na ekspedycje. Gratki, a obrońcy Sz/O.

  • Gratki Piat Jak wyrośnie ponad 500 %, to strzyż

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Żadna tajemnica, 3500 DT, 1 sonda, 1 rozpruwacz, 1 pionier. Latam czasami flotą, więc nie złomuję jednostek bojowych, dlatego latam z rozpruwaczem. Mógłbym latać MT, skracając czas dolotu do pozycji 16 z 9 min 47 s do 7 min 30 s (2 min 17 s w jedną stronę, 4 min 34 s w dwie strony), ale nawet przy 10 falach daje mi to 45 min 40 s, czyli niecałą jedną falę, gdybym grał według zegarka. A nie gram, więc szkoda deuteru na MT. Mógłbym ewentualnie latać pionierami bez rozpruwacza, skracając czas dolot…

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Cichy89 [ISS] odkrywca Duży transporter: 1586 unknown.png

  • Cytat od powyginany drucik: „Bonus do deuteru był tyle lat i zawsze na zasadzie zaufania. Źle się sprawdzało? ” Tak się sprawdzało jak widzisz w pierwszym poście. Edit: w drugim.

  • Gratki i Sz/O, chociaż myślałem, że pobić chcecie się w realu Ciekawa, dość duża liczba transporterów u Szkodnika. To coś mogło koło 23 kkk surki transportować - szykowane pod astro jakieś?

  • Gratki trampek, szkoda, że akurat na Czwórkę padło, bo robił ruchu trochę na uni, ale 30 kkk do przodu - znowu Cię będę musiał gonić 4 Sz/O

  • Cytat od powyginany drucik: „Jeżeli chcesz doliczać bonus pozycji do kryształu i metalu a do deuteru nie to tylko z powodu tego że temperatury nie wyskanujesz? ” Generalnie tak. Chętni zawsze mogą dodać screena, poza tym bonus z pozycji zostanie doliczony, ale np. z pozycji 15 będzie to średnia temperatura dla piętnastek. Tak mi przyszło na myśl. Wtedy różnice nie będą zbyt wielkie. Cytat od Ten Keyra: „Prowadząca jest jak Trump - przegrała wszystko, ale stołka się będzie trzymać "bo tak!". Zast…

  • Cytat od I am back: „To byl sztandarowy temat. Przestal byc od kiedy eko mozna kupic a nie wypracowac (moim zdaniem). ” Znacznie wcześniej przestał być sztandarowy. Mniej więcej w momencie, w którym wydobycie się zróżnicowało, a zostały wprowadzone różne prędkości eko. Wartości stały się nieporównywalne i ludziom odechciało się wpisywać w tematy ogólne. Wtedy padły też m.in. rekordy. Cytat od powyginany drucik: „Tylko wolałabym poznać opinię również innych osób niż Muniek i Apofis bo oni spamują…

  • @Muniek a chodzi Ci o to, żeby wiedzieć, ile masz i wystarczy Ci arkusz do użytku prywatnego czy też chcesz pochwalić się swoim eko na forum i pościgać na wydobycie (bo do tego ten temat pierwotnie służył)? Cytat od I am back: „Eko im wyzsze, tym dalsze od amortyzacji. Tak od siebie napisze. Coraz lepsze eko daje Ci tylko pkt w tabeli i wiecej sury z dnia na dzien. Tyle i tylko tyle. O amortyzacji warto myslec i rozwazac kazda swoja inwestycje, jesli inwestujesz cos w realu. W ogame, ladujesz w …

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Cichy89 [ISS] odkrywca Ciężki myśliwiec: 4575 unknown.png

  • Cytat od Conradus Ars Humana: „Złom z obrony jest fajny. Przynajmniej nie ma gimbussialnego bunkrowania. Ba, obrona nie ucieka. Ale sucho. Ale właśnie za to kocham obronę, a dokładniej z niej złom. A tak przy okazji, to śmieszne jest zmienianie parametrów po ankiecie. Na jednym z poprzednich uniwersów już tak było, że kilka rozwydrzonych lalusiów zawyło, że beeee i w duszy ankieta konfiguracyjna i ileś głosów oddanych, bo kilku sistersom się nie spodobało. I to jest dopiero żenada. ” Ta gra jest…

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Cichy89 [ISS] odkrywca Deuter: 31.500.000 unknown.png Cichy89 [ISS] odkrywca Duży transporter: 1217 unknown.png

  • Tylko nie wiem czy dziennie im więcej kont nie szarzeje niż przenoszą.

  • Ekspedycje odkrywca: flota pozyskana: Lekki myśliwiec: 9240 thomaseq (Bellatrix/154) Rekordy ekspedycyjne Ciężki myśliwiec: 3975 Merchant Deuterium (Bellatrix/154) Rekordy ekspedycyjne Sam temat też możesz dopisać: Rekordy ekspedycyjne === W statystykach graczy i sojuszy masz podwojone badania. === Sojusze statystyki, punkty statków: 1.228.009.697 - PUSH_1 (na podstawie mmorpg-stat.eu) === Brak doku w budynkach na planecie. === Budynki sumarycznie: Dok kosmiczny 107 buleon (Xanthus/150) Silos ra…

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Merchant Deuterium [-] odkrywca Pionier: 1670 unknown.png

  • Cytat od Conradus Ars Humana: „A ja myślę, że świetne. Nie dla generałów i gimbusodzbanów, ale na spokojne, niespieszne uniwersum, jak najbardziej. I takie uniwersum ma szansę potrwać trochę dłużej niż szybkie uniwersa, gdzie po dwóch miesiącach nie ma komu ani czym grać. Złom z floty mały, ale właśnie to wymaga finezji, a nie pustego walenia na oślep. W każdym razie, ja zagram. ” Byłoby fajne, gdyby nie złom z obrony. Tym bardziej mnie zdumiewa, że takie rzeczy piszesz, skoro grasz na Zibalu, u…