Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zmiana spalania

    Art - - DiD Taurus

    Post

    Proszę sprawdzić teraz.

  • Zmiana spalania

    Art - - DiD Taurus

    Post

    Zmodyfikowałem ostatnio skrypt do spamu, więc proszę o cierpliwość

  • Zmiana spalania

    Art - - DiD Taurus

    Post

    Spam rozesłany, proszę sprawdzić czy wszystko działa

  • Czy budowa odbyła się za pomocą Anty? Z pomocą samych surowców, po krótkich testach, nie jestem w stanie podnieść poziomu w trakcie trwającego badania.

  • Skróć / zakończ budowę.

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Błąd powinien już zostać rozwiązany. Jeśli nie, proszę o komentarz.

  • rynek

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Zamknę ten temat jako duplikat. Brak zwrotu zapytania z rynku cd.

  • Błąd zgłoszony pod koniec kwietnia... (OGAME-6837)

  • Według mnie, to oczywisty błąd. Popytam QA w tej sprawie i ewentualnie zgłoszę go formalnie.

  • Na chwilę obecną są to ustawienia 'promocyjne' dostępne tylko dla 'nowych klientów' i co ważne dotyczyły tylko tego jednego Universum. Nie wiem czy taki zestaw będzie możliwy do wrzucenia na stare Universa. Na razie się na to nie zapowiada.

  • Nie ma możliwości poddania pod głosowania opcji wyłączenia rynku. Upublicznienie transakcji także nie wchodzi w grę.

  • Wciąż nic nie wiadomo

  • OGame Reaper Battle 2020 w Social Media

    Art - - Eventy

    Post

    Warunki uczestnictwa Poniższe Warunki Uczestnictwa regulują przebieg eventu 'OGame Reaper Battle 2020' ("konkurs"), organizowanego przez Gameforge 4D GmbH, Albert-Nestler-Straße 8, 76131 Karlsruhe, Niemcy ("Gameforge"). 1. Uprawnienie do uczestnictwa, uczestnicy i uczestnictwo 1. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Do uczestnictwa uprawniony jest każdy pełnoletni użytkownik posiadający zgodnie z Ogólnymi Warunkami Użytkowania własne i aktywne konto użytkownika na stronie ogame.gameforge.com…

  • OGame Reaper Battle 2020 w Social Media

    Art - - Eventy

    Post

    Szanowni gracze,wprowadziliśmy na Instagramie filtr i soczewkę na Snapchat z Rozpruwaczem OGame! Aby uczcić ten moment, przygotowaliśmy dla Was międzynarodowy konkurs, który pozwoli na zaprezentowanie Waszych prac wykorzystujących wspomniany filtr czy soczewkę. Wystarczy, że nagracie 5-10 sekundowy klip wideo ze wskazanym filtrem na Instagramie, czy przy użyciu soczewki na Snapchat, a potem wyślecie go do nas! Nazwa filtra na Instagramie: Gameforge OGame Soczewka na Snapchat: Particles by Gamefo…

  • Cytat od chlebektostowy: „Szanowny panie Art znajomy operator opowiedział mi o państwa planach związanych z fuzją która ma nastąpić. Proszę nie róbcie graczom krzywdy i nie łączciie uniwersów z różnymi parametrami !!! Gra ktoś sobie na speedzie floty x2 łączycie taki serwer z x3 i co wtedy?? jaki finalnie będzie speed? Czy dacie x2 czy x3 i tak jakaś grupa graczy zostanie ukarana a jak jedni i drudzy będą chcieli aby została ta sama prędkość floty co na ich wcześniejszym uniwersum ??? będziecie …

  • Zmiana zużycia paliwa nr 2 ?

    Art - - DiD Leda

    Post

    Niestety, 65% głosów przeciwko zmianie spalania deu.

  • Zmiana zużycia paliwa nr 2 ?

    Art - - DiD Leda

    Post

    Dziś jeszcze powinna się pojawić ankieta z terminem do poniedziałku (wtedy załapalibyście się na zmiany konfiguracji jeszcze w lipcu)

  • Powyższy post skwituję krótko: działania podjęte w stosunku do gracza Dagusia z uni68 nie różnią się w żaden sposób od innych graczy. Dlatego proszę zaprzestać dyskusji na ten temat. Poza tym, Cytat od Antharas: „jako były członek teamu, powinienem wiedzieć,, ” powinieneś, ale nawet nie zasługujesz na rangę byłego członka. Wypisując takie posty mącisz atmosferę i wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie. Wszelkie zastrzeżenia zachęcam składać na System Support. Edit: Posty, które mimo mojej prośby w…

  • Cały hype na fuzję już trwa dłużej, mój komentarz padł wyłącznie dlatego, że miałem zapewnienie, ba i ustaloną datę fuzji Dlatego mając takie informacje, chwalę się (bez szczegółów) na forum. A tu pech, sprawa się sypnęła i przeciąga się z tygodnia na tydzień. W tym tygodniu kolejna iteracja wersji gry związana z poprawkami mechanizmu fuzji ma wejść w życie, co będzie potem jeszcze nie wiem.

  • Cytat od Dungeon Keeper: „Cytat od Art: „Już niedługo! ” Post @Art 'a z 3 Kwietnia tego roku (mamy koniec czerwca), w związku z tym czy można prosić jakieś szczegóły dotyczące "nadchodzącej" wielkimi krokami UF? Art zarzuciłeś przynętę 3 miesiące temu którą wszyscy łyknęliśmy jak pelikany, ale chyba zapomniałeś że trzeba użyć kołowrotka żeby zwinąć żyłkę. Jeżeli nie szczegóły to poprosimy chociaż twoją definicję słowa "niedługo". ~Keeper ” Tak to jest z planami... Lubią się zmieniać. Jak to już …

  • Skróć / zakończ budowę.

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od ^BrzydaI^: „@Art problem nadal występuje, z miał zniknąć wraz z aktualizacją Mam na myśli budowę obrony nz moonie wciąż pisze zakończ, zamiast skróć ” Aktualizacja miałą usunąć inny problem, przykładowo: Gdy wrzucasz w kolejkę kopalnię metalu oraz nanity, korzystasz z guzika, oba budynki były skracane za cenę połowy czasu. O ile dobrze zrozumiałem. Reszta problemów czeka na załatanie