Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 177.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Chemiczny

    Asiaa - - Nauka

    Post

    Odpowiedzi może być kilka Przede wszystkim kojarzy się wszystkim ze zjełczałym masłem.

  • Astronomiczny

    Asiaa - - Nauka

    Post

    Sedna - o to chodzi?

  • Astronomiczny

    Asiaa - - Nauka

    Post

    Chyba za proste Czekam na kolejne pytanie

  • Astronomiczny

    Asiaa - - Nauka

    Post

    W takim razie kolejne pytanko... Jak nazywał się okres trwający od polowy XVII w. do poczatku XVIII w., podczas którego zaobserwowano o wiele mniej plam słonecznych niz zazwyczaj?

  • Chemiczny

    Asiaa - - Nauka

    Post

    No to już wiemy co to olej napędowy, a teraz czekam na odpowiedź Edit: Tak Dziuba

  • Chemiczny

    Asiaa - - Nauka

    Post

    Może ja zadam coś skoro nikogo chętnego nie ma Jak można odróżnić tłuszcz od oleju napędowego? Oczywiście wykorzystując właściwości chemiczne

  • Astronomiczny

    Asiaa - - Nauka

    Post

    Czy to nie chodzi o Plejady?

  • Fury - hasalavamista bejbe

    Asiaa - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od MrocznyZew: „ale oszo choszi ??? ;P” Myślisz, że mroczny coś nieświeżego zjadł, że tak dziwnie gada? Cytat: „Board to forum, zdarzało się, że gdzieś tam pomagałem w moderowaniu. Za dużo czytania rzeczy, które tak naprawde nie interesują mnie aż tak. Jakieś mongolskie teorie itepe. Wiesz o co chodzi.” Warto poczytać czasem, nie jest tak źle Polecam Jak już o forum... Które działy czytasz najczęściej? A teraz coś z innego... Co lubisz robić w wolnym czasie? Co Ci pomaga się zrelaksować? b…

  • Fury - hasalavamista bejbe

    Asiaa - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Fury: „Witam wszystkich” Wszyscy witają Ciebie Cytat od Fury: „Służę pomocą i pręgierzem, także tego” Ładnie to tak straszyć od samego początku, Panie Jakubie? Tak na dobry początek może... Skąd pomysł na Team? Dlaczego pomarańczowa a nie zielona lub łososiowa strona mocy? Co Ci się do tej pory najbardziej podoba w pracy w naszych szeregach? A co najmniej? Dlaczego? Chyba wystarczy na pierwszy raz Edit: Jeszcze jedno pytanko Dlaczego taki tytuł akurat "hasalavamista bejbe" ?

  • Kolejny temat, kolejna awantura, kolejne obrazy i prowokacje. Jak ktoś słusznie zauważył połowa postów nadawała się do kosza. Nie umiecie inaczej prowadzić rozmowy? To moje pierwsze ostrzeżenie w tym temacie.

  • Po prostu Valefor

    Asiaa - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dlaczego tak wolno mi odpisujesz? I to pisze ta,która odpisuje od razu :D” No bo gdyż dlatego ponieważ...tak wyszło Ale od razu jak wchodzę to odpisuję Cytat: „Dlaczego straszysz ludzi? A kogo ja niby przestraszyłem tej? :P” Straszysz odejściem, a tak nie wolno. Co planujesz na najbliższy czas? Znalazłeś to czego szukałeś wczoraj?

  • Po prostu Valefor

    Asiaa - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Pffyfyfyfyyy :xclosed:” Fałszywy alarm Dlaczego tak wolno mi odpisujesz?:> Dlaczego straszysz ludzi? P.S. Otwieram

  • Nowym autorem tematu zostaje ciap Życzę udanego prowadzenia tematu

  • Witam nowego autora tematu Poprzednia osoba niestety nie miała czasu na prowadzenie tematu Proszę tylko o podanie ewentualnych zasad jeśli chodzi o zgłaszanie nowych starć. Asiaa

  • O tym jakie rekordy są uwzględniane decyduje autor. Wszelkie dyskusje i sprzeczki proszę prowadzić między sobą poza tematem, proponuje, żebyście sobie wszystko wyjaśnili na pw. Opinie zostały wyrażone, kolejne posty będą kasowane.

  • Jak to nie ma jak jest Jak się czujesz po powrocie na inną stronę mocy?:> P.S. Otwieram

  • Poprzedni temat od dłuższego czasu nie był aktualizowany, a ponieważ pojawił się nowy to go podklejam Życzę powodzenia w prowadzeniu tematu:)

  • Spokojnie spokojnie Wszystko pod kontrolą Od tej chwili mamy nowego autora tematu Mam nadzieję, że będzie sobie dobrze radził i nie będzie problemów Wszystkim życzę jak najlepszych planet Asiaa

  • TOP 20 SOLO & ACS u32

    Asiaa - - Hall of Fame

    Post

    Podklejam temat. Życzę powodzenia w prowadzeniu

  • TOP 10 ST u57

    Asiaa - - Hall of Fame

    Post

    Temat przyklejam i życzę powodzenia w jego prowadzeniu