Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 150.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • błąd rynku

    aduch - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Art: „Byłoby to także niemożliwym od strony technicznej, dlatego niestety nie będzie wyrównania. ” No to jest chyba jakaś kpina. Jakoś udaje Wam się odpisywać surowce od konta to w drugą stronę też to musi działać. Jeśli użytkownik dostanie ekstra surowce z rynku to jest złodziejem a jak mu gra zabierze to już nie Wasz problem ? Pokaz,że nie jesteś zwykłą popierdułką GFu ,stań na wysokości zadania i napraw to co zepsuli.

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    aduch - - DiD U68

    Post

    ekspedycja z odkrywcą : bombowiec 127 sztuk - aduch [MAMMAMIA] unknown.png i tak apropo te sondy w rekordach to nie są moje

  • @Art @smoki @Kasia321 Jest to błąd o którym pisał wcześniej @kermit ale po dostaniu odpowiedzi na moje zgłoszenie od SGO @Pax postanowiłem to wytłumaczyć obrazkowo żeby nie trzeba było za dużo czytać bo niektórzy mają z tym problemy. Sprawa wygląda następująco : Wisi sobie na rynku w ZAPYTANIACH taka oto oferta : unknown.png jako,że jest tam zakres to patrzę za ile mogę sprzedać te 10 Niszczarek i widzę takie coś : unknown.png Skoro gracz może dać mi 2.160.000 metalu za moje niszczarki to dlacze…

  • błąd rynku

    aduch - - Błędy w grze

    Post

    @Art @smoki @Kasia321 Widzę,że ten błąd już jest zgłoszony ale jeszcze wysłałem ticeta na wszelki wypadek. Błąd rynku wygląda następująco : Jeżeli ktoś NAJPIERW wystawi "zapytanie",że kupi flotę(lub surowce) za pewną ilość surowców i ustawi tolerancje np. 20% przez co rozpiętość cenowa jest jest powiedzmy między 1kk a 2kk danego surowca a druga osoba wystawi ofertę że chce sprzedać daną flotę za tą cenę maksymalną(czyli w naszym przypadku 2kk) z tolerancją 0% to oferta sprzeda się natychmiast le…

  • youtube.com/watch?v=LJ5nV9aKthU

  • Kupię statki!

    aduch - - Handel Yildun

    Post

    polecam tego allegrowicza

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    aduch - - DiD U68

    Post

    Wynik ekspedycji 13.02.2020 21:57:45 Od: dowódca floty Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce. Zrabowano: 45.675.000 Kryształ. obrazek aduch[MAMMAMIA] z odkrywcą oczywiście

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    aduch - - DiD U68

    Post

    Cytat od ciap: „Cytat od Leonidas: „Nie wstydzisz się trochę tego napędu nadprzestrzennego w czasach gdy FS na stacjonuj kosztuje wydobycie dzienne z trzech planet ? chyba że masz jakiś inny ukryty powód tego niskiego poziomu niż długi fs na własne pz ” Jak ktoś ma niski napęd to widać FS mu pasuje ” @ciap a Ty nadal masz nadprzestrzenny na 8 lvl ?

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    aduch - - DiD U68

    Post

    aduch [MAMMAMIA] vs. Hexagon [IPZ] ~ 1745.44% Dnia 31-01-2020 16:23:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor aduch [MAMMAMIA] ________________________________________________ Niszczyciel 43.000 _________________________________________ Obrońca Hexagon [IPZ] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 39 Wyrzutnia rakiet 52.959 Lekkie działo laserowe 19 Działo Gaussa 176 Działo jonowe 10.075 Wyrzutnia plazmy 300 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 ______…

  • Jak otworzyłem jedno oko i widziałem,że jesteś online to tak myślałem że coś komuś popsujesz ale nie miałem siły na drugie oko Zysk zacny i oby takich więcej

  • Cytat od ciap: „@aduch Tylko przy takim przeliczniku autor tematu uznał że za mały zysk... ” Też wolę zawsze większy zysk niż mniejszy

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    aduch - - DiD U68

    Post

    Jakoś tak nie lubię jak ktoś trzyma GSy w mojej okolicy aduch [MAMMAMIA] vs. Hexagon [IPZ] ~ 1696.34% Dnia 18-01-2020 15:27:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor aduch [MAMMAMIA] ________________________________________________ Bombowiec 273 Niszczyciel 68.918 _________________________________________ Obrońca Hexagon [IPZ] ________________________________________________ Duży transporter 30 Okręt wojenny 2 Niszczyciel 20 Gwiazda Śmierci 39 Wyrzutnia rakiet 42.042 Lekkie działo laser…

  • A to nie jest przypadkiem tak, że po wprowadzeniu zasady żeby przeliczniki były w zakresie 1 : 1,5 : 2,5 do 1 : 2 : 3 to metal do kryształu musi się mieścić między 1,5 : 1 a 1,6666 : 1 ?

  • Moje dzielne sondy zawsze są gotowe kogoś sponiewierać Graty Selavi i inwestuj zysk dalej

  • Report Wielebny !! To ile teraz Ci GSow zostało ? Za kare idziesz do szafy na miesiąc

  • Dok coś tam oddał więc jakiś plus z tego jest. Graty starcia i dzięki za zaproszenie Teraz upoluj jakiś dex

  • Dnia 09-01-2020 17:57:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor aduch [MAMMAMIA] ________________________________________________ Bombowiec 189 Niszczyciel 69.924 _________________________________________ Obrońca Hexagon [IPZ] ________________________________________________ Duży transporter 105 Okręt wojenny 8 Niszczyciel 69 Gwiazda Śmierci 41 Wyrzutnia rakiet 55.170 Lekkie działo laserowe 22 Działo Gaussa 197 Działo jonowe 10.498 Wyrzutnia plazmy 381 Mała powłoka ochronna 1 Duża powł…

  • Cytat od Muniek: „rynek ma liczbe slotow ” tyle że jak wystawisz oferty że kupisz Xkkkk surki za Ykkkk innej surki i leci do Ciebie 88 slotów to i tak zabiera Ci tylko jeden slot oferty

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    aduch - - DiD U68

    Post

    sondy.png kilka sond szpiegowskich znalezionych z odkrywcą

  • Cytat od Art: „Błąd zgłoszony, tolerancja do czasu naprawy będzie dezaktywowana. Dzięki za zgłoszenie. ” super szybkie działanie !! Jestem dumny z takiego CoMy JA