Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wow niezły kąsek rozkręcasz się graty

  • Ciśniesz ostatnio graty żniwiarki widzę ruszyły

  • Cytat od cichah2o: „Moim zdaniem nie powinno być wrzucania na siłę graczy do konkretnych worków, tylko otworzenie kilku worków i pozwolenie, aby gracze sami wybrali gdzie mają trafić. ” Właśnie tego brakuje w tej fuzji bo nikt nie liczy się z opiniami graczy. Cytat od Koloc: „68 nie pójdzie na większy speed...prędzej większość graczy zakończy grę Wprowadzenie klas - narzekanie...zmiana balansu - narzekanie...kolejna fuzja - znów narzekanie nic się nie zmienia na Ogame ” Właśnie uni x1 chcą grać …

  • Cytat od I am back: „Ucz sie od innych, nie tylko na wlasnych probach i bledach. ” Ale u mnie na uni już się sondami nie da atakować bo nie ma ładowności. Więc po co mi to. A pamiętaj, że w idlakach zależy jakie mają kopalnie i energie na utrzymanie tych kopalń. Więc czasem 30 idlaków może być sobie nierówne i to bardzo.

  • Cytat od I am back: „uni z ladownoscia sond w 2-3 godziny farmia miliardy z idlakow. Taka to logika. ” Nie wiem ile się teraz zbiera sondami. Jak ostatnio atakowałem sondami to było to dawno i eko x1 więc mało było. To zależy jeszcze jakie są te idlaki jakie mają kopalnie

  • Cytat od I am back: „ak samo kiedys porownywalem standardowe farmienie po idlakach do farmienia sondam ” Jak masz szybkość flot x2 to masz ok 30 % więcej sury, tak myślę, że tyle albo i więcej. Cytat od ^Turysta^: „A wracajac do eventu , jak wam idzie? Wszystkie misje zalicza ” Zalicza mi każde zadanie i wykonałem wszystkie jak na razie.

  • Cytat od I am back: „zej 200kk nie schod ” Ale szybkość flot masz x2 a ja x1 Ja mam około 80 mln sury na dzień. I to jest około 100 ataków na dzień. Więcej się nie da wyciągnąć.

  • Cytat od I am back: „Mi na Librze wychodzi 20kk mety, 8kk krisu i kolo 2kk dexu kiedy koncze farmic obszar 200 ukladow wiec nie wiem jak Ty latasz, ze masz takie slabe zyski ” Jak mało jak mam 2 razy tyle co Ty.

  • Cytat od ^Turysta^: „chyba tylko na virgo takie rzeczy A wracajac do eventu , jak wam idzie? Wszystkie misje zalicza ” Cytat od I am back: „hyba z dwoch tur po 20 pare slotow ” Ja tyle mam z całego dnia. mniej więcej na uni x1 prędkość czasem więcej, około 20 slotów Tak 5 mln dexu nie mld oczywiście błąd się wkradł

  • Z idlaków można liczyć średnio na dzień około 50 mln mety, 20 mln krychy i kilka ok 5 mln dexu. Prędkość flot x1

  • Cytat od powyginany drucik: „speed floty dlatego że ten parametr najbardziej wp ” Dla niektórych ważna jest prędkość flot. Jak ktoś całe życie gra i chce grać na x1 to nie można go przenosić na siłę na większą prędkość. Niech ma wybór. Cytat od powyginany drucik: „Powiedz mi co się liczy jeszcze poza suchymi faktami? ” Cytat od powyginany drucik: „Powiedz mi co jeszcze wpływa na serwer? Czego osoba z boku nie jest w stanie ogarnać? ” Przykład z obecnej fuzji. Ludzie z Himalii byli zadowoleni z p…

  • Cytat od powyginany drucik: „Nadal uważam że nie sprawdziłeś konfiguracji i punktów top. ” Sprawdziłem pkt i konfiguracje nie raz. : D Cytat od powyginany drucik: „zrobić tak żeby większość była zadowolona. No ” Nigdy nie zadowolisz wszystkich. Nie o to tu chodzi. Cytat od powyginany drucik: „tare uni zagłosuje że chce łączenia z nowym - toć mało punktów, więcej farm. Nowe uni zagłosuje że nie chce łączenia z star ” Ja tu nie piszę o ankiecie nawet a tylko o zebraniu opinii graczy, wypowiadający…

  • Cytat od ^Turysta^: „Mam geologa ważnego jeszcze miesiac , dzis jest promocja 15%, to jak kupie na 3 miechy to bedzie on aktywny 4? Czy 3 od dzis? ” Pewności na 100 % to nie mam ale raczej tak to się sumuje. Zawsze możesz kupić przy następnym.

  • Cytat od powyginany drucik: „Historyjka.... Kiedyś łączyli uni67 z uni68. Pierwotnie to uni67 było docelowe. Wtedy przyszedł gracz z uni68 - Ciernik z COMA i błagał Arta żeby zmienić na docelowe uni68. Ugiął się i finalnie to uni67 przenosiło się na uni68. To co potem się działo to komedia. Uni67 pytało dlaczego nastąpiła zmiana. Przecież im to pasowało a jeden gracz przyszedł i zmienił. Co na to Ciernik? Zaczął obrażać i naśmiewać z graczy że płaczą. Choć sam 10 postów wyżej błagał Arta o zmian…

  • Cytat od Starrk: „Demokracja najgorszym możliwym wyborem. Tylko totalitaryzm i władza jednostki lub wąskiej grupy! ” Nie chodzi o demokratyczny wybór, głosowanie itd. Tylko zebrać opinie graczy i stworzyć własny pomysł na łączenie. Wybrać najlepiej dostosowany ale wsłuchując się w głos ludu, znaczy graczy hehe A nie tylko suche cyferki. Bo zdaje sobie sprawę z tego, że czasami kilka osób ma lepszy pomysł niż tysiące osób, które się mylą.

  • Opłaca to się mieć geologa na 3 miesiące z góry 10 % do wszystkich kopalni. Wykorzystując Cash back -15 % Dlatego dobrze jest zbierać anty z eventów a jest tego trochę. Zyskowniejsze chyba niż paczki za tyle anty co kosztuje geolog.

  • Cytat od Beljal: „ak czytam i czytam te wypowiedzi teamu i coraz bardziej się zastanawiam co Leda i Indus robią w jednym koszu z Galatea Europa i Fenir. Dwa najsłabsze uni z tego zestawienia dostają jeszcze przyspieszenie floty Rosalind, Leda, Indus takie mogłoby być połącz ” Ale pisałem wcześniej, żeby zrobić research, rozeznanie czy cokolwiek i zapytać o zdanie graczy, żeby coś połączyć nieszablonowo, a nie tylko czyste cyferki dotyczące parametrów uni. Ale widać nie widzieli takiej potrzeby. …

  • Tu przy łączeniu niestety muszą być jakieś kompromisy bo uni są tak zróżnicowane, że się nie da całkiem sprawiedliwe wszystkich połączyć. Miejmy tylko nadzieje, że nie będzie to jakoś odbiegało bardzo od rzeczywistości i tyle. Trzeba się będzie dostosować do obecnej sytuacji. u68 chyba z nekkar pójdzie myślę.

  • Stracie w końcu konkretne na miarę prawdziwej wojny tylko czy gość jest w sojuszu. Niech to rozstrzygnie faktycznie @wakat : D Ironia losu? Graty dla atakującego

  • Cytat od pit: „zczerze liczyłem ze jak cmentarzysko wypali to połącza u68 z nekkar, xantus, zibal i cosmos. Licząc aktywnie grajacych to i tak bylo by tylko z 1600 - 1700 graczy/kont ” Jak oni liczą pod względem pkt do łączenia. chyba nie tak coś trochę no ale trudno.