Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Brykuś :* Jeśli dwoje ludzi myśli w danym momencie o tym samym i rownoczesnie o tym mówi/pisze to czego jest to oznaka? Kiedy wyjdzie słoneczko? :roll: Jakie ocenki miałaś w szkole z muzyki? Jak nasza lista? coś dawno nic nie było skreślane z niej :| Wolisz odkurzać czy zmywać naczynia? (tak tak, wiem ze wolisz nic nie robić :P) Pozdrawiam :*

  • Cytat od kiciak: „siemaka Supcio! =) Hejka kiciak =) jak żyjesz? A dobrze, staram się zyc zdrowo i na sportowo xP gdzie ostatnio uciekłeś? Do domku :D co najbardziej lubisz (masz duży wybór ze wszystkiego ^^) Kocice :) takie drapiezne :D” Cytat od marcik: „Witaj Supciowy Piankowczyku :fkiss: marcikowy dziobasku :* W jakim celu owija sie druciki na paluszkach ? Żeby skusić marciki w gorace sidła ^^ Kiedy beda focie do wgladu ? Cięzko stwierdzić...ale już duzo widzialaś wieć jest git :) Co sie dzi…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Witam :*** Dawno mnie tutaj nie było...ale sił ostatnio coś brakuje :( wiesz, mam okres i w ogole xP Opowiadaj coś robiła jak mnie nie było...tylko ze szczegółami! Bo tak ogolnie to wspominałaś cuś :P Gdzie moja piankowa sygna? :XP: Jak nauka? jak nadchodząca sesja? Będziesz miec troszke luzu czy czeka Cię ciezkie kucie? :-/ Pamiętaj, ze czeka Cię spiewanie! Wpadne w weekend z serią niebezpiecznych pytań 8-) Miłej :*

  • Cytat od marcik: „Hej Supcioszku :fkiss: Witaj marciszkoszku :* Jak czesto bedziesz myślał o marciku jak Cię nie bedzie ? :uhuh: Myślałem każdego dnia i nocy =) Nie boisz sie , ze jak wrócisz czekoladkowy to zostaniesz zjedzony? Jestem lekko ale to lekko przyciemniony, ale chyba nawet nie widać roznicy ;( Kto będzie Ci tam piankował codziennie nową piankę do pianki? wUaśnie nikt tego nie robił ;( Baw sie dobrze i wracaj szybko...nie siedz tam prawie miesiąc ...to zbyt długo ;P Już wrociłem, seku…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Witam :* Jako, że dawno mnie tutaj nie było...i długo nie będzie, postanowiłem wpaść na małe odwiedzinki \o/ To jak z tym całusem :> pierwszym, ale nie w życiu :) Będziesz tęsknić gdy ja będe się murzynić? ; o Czo mi zrobisz jak wróce za ten niby miesiąc? ^_^ Jakbyś się nudziła w majuffke to możesz mi szygne zrobić, pocwiczysz swoje zdolności graficzne :fziew: moja wizja od roku jest taka... pianka, kawałek białej wanny czy jakoś takoś, nick i napis Piankowy Stworek :biglol: Prawie się już spako…

  • Cytat od marcik: „Witaj spioszku Supcioszku :fkiss: Ja tylko czasami daje odpocząć oczkom o.O Gdzie jesteś gdy Cie nie ma ? Uprawiam jakieś dziwne sporty, spioszkam sobie, jezdze gdzies autkiem...a dzisiaj nawet u dentysty byłem :roll: W jakie miejsce najczesciej sie przenosisz w marzeniach ? Zazwyczaj znane mi, tam gdzie byłem. O czym najczesciej marzysz ? O ratowaniu świata i byciu bohaterem :E Myslisz , ze móglbys obejsc sie bez telewizji? Nie oglądam TV, jedynie coś z kompa. Kiedy / w jakich…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Witaj Słonko :* Uuuu coś nie szczytujesz :roll: dobrze, ze ja mam pytanka ^^ Zacznijmy od najlepszego, pomyśl jakąś liczbe?! I wpisz ją tutaj >>> Oprócz majowkowania kiedy będziesz miała wolny dzionek? :| Co szejki mają takiego w sobie, ze tak przyciągają? Opisz jakbyś dorwała szejka w upany dzień to czo byś z nim zrobiła! ^_^ Boisz się na myśl o zbliżającym się egzaminie na brumkowanie? :glaszcze: Jak to jest z pierwszym pocałunkiem? Kiedy jest najlepszy moment na niego? Jak to wygląda? :kwiat:…

  • Cytat od marcik: „Hej Supciu :fkiss: ...zaskoczyłam Cie zaglądając tutaj , prawda? Witaj myszko :* ... myślałem, ze juz wszystko o mnie wiesz 0_0 Wiem, ze sie mnie nie spodziewałeś :fgrin: Dokładnie, znowu zalunatykowałaś do mnie ;P Jak najczęsciej / najchętniej spędzasz czas na wakacjach ? Ojjjj kiedy to ja miałem ostatnio wakacje...ogólnie to zwiedzam różne ciekawe miejsca, spacerkuje się...na baseniki pójdzie, zeby się poopalać :) ogólnie to tak aktywniej z rekreacją :P Jaki jest dla Ciebie n…

  • Cytat od marcik: „Witaj Supciu ...wiem nie spodziewłes sie mnie tutaj dzis :fkiss: Pewnie lunatykowałaś :O Cytat: „Jesli po blizszym poznaniu okazuje sie, ze Twoja partnerka nie jest taka jak byc chcial ...co zrobisz? Wiesz juz o co mi chodziło wiec zapytam jeszcze raz ...."co bys zrobił" ? ;P Cięzko powiedzieć co się zrobi...wszystko zależy co by to miało być, jeśli dotknełoby mnie to bardzo i nie mógłbym tego zaakceptować... no to co mógłbym zrobić? Żyć dalej ale już bez niej... Jaka bedzie po…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Witaj łoszTy :* O tej godzinie się spi a nie zadaje pytanka ;P Czy zdarzyło Ci się albo może jak często Ci się zdarza, ze ktoś się w Tobie 'zakochał' bez wzajemności? Czo wtedy robisz i jak reagujesz? Czego chciałabyś najbardziej uniknąć w przyszłym związku? Zostały jeszcze jakieś lody? Czy juz wszystko wylizałaś?... ...bo lody się lize, ssie czy gryzie? Jak to jest? :uhuh: Wierzysz w przeznaczenie? Kiedy idziemy na piwko? :rock: <<< /łatwe pytanko, na zamowienie/ Wiemy, ze jesteś bardzo niecier…

  • Cytat od marcik: „Witaj Łobuzie :fkiss: Witaj Aniołku :* Cytat: „Jesteś zazdrosny ? Bywam. ” Moglbys troszke to rozwinąć ? Mógłbym Kiedy jestes /bywasz zazdrosny ? Zazwyczaj jak daże kogoś większą sympatią... W jakich sytuacjach ? Kiedy osoba którą daże sympatią, ma bliższe stosunki z innymi osobami? ... powiedzmy jakby moja dziewczyna miała/chciała mieć przyjazne kontakty ze swoim byłym.... Co powoduje, ze jestes zazdrosny ? Nie wiem :( staram się z tym walczyć ale pomimo tego, ze nie chce być …

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Masażyk :* Jakie pozytywy wyniosłaś z poprzednich związków? A powiedz mi, kiedy Ty wiesz, że to już miłość? ^_^ Jak myślisz, czy charakterem dużo się zmieniłaś w przeciągu ostatnich 4lat? Czy dla drugiej osoby byłabyś skłonna zmienić swoje obecne życie i nawyki? (powiedzmy te poza-pracowe i szkolne) Najsłodsza rzecz według Ciebie to... Najbardziej gorzka... Gdy się obrazisz na kogoś to jak to okazujesz? Więcej pytań nie ma, wybacz mi ;P Masażystka :*

  • Cytat od marcik: „Witaj wiśniaczku :fkiss: Witaj śmietanko :*Cytat: „i takie tam inne ciekawe rzeczy... ” Jakie? :fgrin: Wszystko zależy od dziewczyny :) Uwazasz, ze miłosc rodzi sie z długiej przyjazni? Może też tak być. Ludzie się znają dłuzej, wiedzą o sobie znacznie więcej niz w innych przypadkach, poznali swoje wady i zalety, bez skrępowania. Wkońcu jest mit, ze facet nie moze się przyjaznić z kobietą, bo prędzej czy pozniej wynikną jakieś uczucia. Jesteś zazdrosny ? Bywam. Jesli sie posprz…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Jabłecznik :* To tak na spokojne rozpoczęcie nowego tygodnia mam kilka lajtowych pytań :fgrin: Lubisz kokietować? Co obecnie w życiu jest dla Ciebie najważniejsze? W HP od wieku istnieje taki temacik Zwiazek na odleglosc... a jakie jest Twoje zdanie odnosnie zwartego w nim pytania? Oglądasz bądz oglądałaś filmy erotyczne? :fgrin: A wiesz, ze sprawdziłem dzisiaj dwa zaległe totolotki i niestety nie będzie biznesu :( nawet złotowki nie wygrałem.. to taki przerywnik :) Mając do wyboru wszystkie imi…

  • Cytat od marcik: „Witaj czekoladowy piankowcu :fsmile: Witaj opalaczko :* Jakie ciekawe miejsca zwiedziles ? Ogólnie to najmilej wspominam zwiedzanie Iralndii, starałem sie w wolnym czasie odwiedzać rozne rejony, niestety dużo jeszcze przede mną zostało. Ale nie będe się o niej rozpisywać. Z ciekawszych miejsc tak blizej to: -zamek-ogrodzieniec.pl/ tutaj często bywałem, z rodzinka, ze znajomymi :) miło wspominam to miejsce. -zamek-lancut.pl/pl/ jak w ubiegłym roku wracałem z rajdu rzeszowskiego …

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Witaj mulatko :* Na wstępie dziękuje za wszystko :* ^^ wiesz o czo chodzi =) A teraz do dzieła... Dokonaj analizy porównawczej zauroczenia z zakochaniem :E no dobrze, to nie matura więc napisz tak ogolniej coś o tych dwóch stanach człowieka :) Jak myślałaś, ze byłaś w kimś zakochana to jak dawałaś to odczuć tej osobie? Co Cię przyciąga do Niemiec a co od nich odrzuca? Czujesz się patriotką, jakoś związana z krajem? Lubisz prace ogrodowe? grabienie, zabawa łopatą, ścinanie gałązek? W dzieciństwie…

  • Cytat od marcik: „Wieczorkowo :fkiss: Popiankowo :* to ja jeszcze mam pare pytan jesli pozwolisz :fgrin: Oj nie wiem, nie wiem...a czo dostane w zamian? Jaki jestes w zwiazku ? Jeśli jest uczucie między dwojgiem ludzi, czyli mną i kobietą to...łączy nas więz...czyli jestem uzupełnieniem mojej ukochanej osoby. Jaki jestem...dobre pytanie, taki jak zawsze :) Nie mnie to w sumie oceniać, bo wkońcu musiałbym popatrzeć na siebie z zewątrz... Oj cięzkie pytanie a nie chciałem dawać łatwej odpowiedzi ^…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Cześć Słodka :* Ile jeszcze masz przygotowanych pytan dla mnie? ^_^ Ile razy w życiu byłaś zakochana? (powiedzmy tak od 16 roku życia xP) Powiedzmy, ze zdałaś prawko masz wyruszyć sama w małą podroz...jakie utwory muzyczne nagrałabyś sobie do autka? Podaj kilka przykładow :) Jak się zachowujesz gdy się zakochasz? :fsmile: Czy przyjmujesz prezenty od ludzi, których nie lubisz? Gdy poznajesz nową osobe, na co początkowo zwracasz uwage? Co w miłości jest najważniejsze? Supciowatych :*

  • Cytat od marcik: „Witaj czwartkowo :fkiss: Witaj wieczorkowo, popiankowo :cmok: Ciąg dalszy trudnych pytan :fgrin: łoszty :bicz: Zakładamy, ze wpadła Ci w oko dziewczyna ...który żywioł symbolizuje Twoje uczucie? Żywioł...pewnie po troszku z każdego. Woda mnie poniesie na fali uczuć, ogień doda namiętności, powietrze szczypte strachu...ziemia mnie otrzezwi i sprowadzi do pionu :) Jak myślisz co zrobić aby historia miłosna dobrze się zaczęła ? Poddać się chwili, przełamać wszelki strach i odkrywa…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Superman - - Archiwum CT

    Post

    Witaj przedzakupowo :* Cytat: „Cytat za "marcik" podobala Ci sie ? :fgrin:” Bardzo =) Rozumie, ze to ta z Silesi? Jesteś kochliwa? ;P Jak często się niecierpliwisz? Czy jak się z kimś umowiłaś to wyczekujesz tej osoby w wielkim oczekiwaniu czy raczej spokojnie robisz swoje i jak się pojawi to się pojawi ? :fsmile: Czym dla Ciebie jest miłość? A wiesz, ze w sobote znikła chmurka z pogodynki? ma być słoneczko :kwiat: Wygrałaś kiedyś coś wartościowego? Koszula czy tiszercik? Spodnie czy spodniczka?…