Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 663.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty Legendo Ty nasza cobys nie stracil ochoty do latania to wieczorkiem pifko dostaniesz :))) Obroncy SZO

  • Atakierowi graty a Tobie Rolniku SZO , jak Cie znam to juz zajwaniasz rowno, zeby odrobic straty Życze Ci jak najpłodnieszych lotow i ..... odioru tego co Twoje za co trzymam kciuki

  • Graty Obrony Zrobiliscie Panowie śliczną rzecz teraz przetapiajcie na nowe latajki i bawcie sie dalej . Miło patrzec na uczciwą grę i na jej wyniki Życze kolejnych takich akcji Yara SZO

  • PRZEPROSINY FILU

    halszka - - DiD U68

    Post

    ale super nie wpadłabym na to z reguły szanuje ludzi , nie wyciągam na swiatło dzienne czyjegos życia jesli mi nie odpowiadaja to z nimi sie nie zadaje prosta filozofia nawet Ciebie priesten szanuje chociaz powinnam na Tobie wieszac wszystko co sie da , dla zasady ... ale nie uznaje takich zasad a Ty mozesz pisac nawet o innych zespołach defektach czy syndromach w moja strone, jesli ma Ci to pomóc w uzyskaniu lepszego samopoczucia to prosze bardzo jakby Ci to powiedziec ... nie zalezy mi na Two…

  • PRZEPROSINY FILU

    halszka - - DiD U68

    Post

    PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO kto ma zapotrzebowanie na moje przeprosiny niech wie , ze sa one skierowane do niego :)) mam nadzieje, ze teraz poczujecie sie lepiej

  • PRZEPROSINY FILU

    halszka - - DiD U68

    Post

    Dziękuje uprzejmie za wyjasnienia , jednakze nie interesuja mnie zagrywki Fila, czy innego byłego sojusznika , miałam statki , latałam nimi i oczekiwałam, ze ktos bedzie mi je chciał rozbic , robiłam fsy , robiłam aktywki , .... i co ? rakiety leca , nawet tam floty nie było żart sobie mysle , jak tak sie mamy bawic to prosze beze mnie , a Wy sobie piszcie jaki to Filu jest beee, bo historycznie on robił to to tamto .... ja tego nie wiem. Wiem natomiast teraz w stu procentach , ze na takim unii …

  • Piknie Myszko nie tylko potrafisz byc wrednym atakierem ale i slicznie sie bronisz graty wielkie przetapiaj na kolejne zabaweczki i bron sie dalej

  • PRZEPROSINY FILU

    halszka - - DiD U68

    Post

    Masz racje Tylko ciągle mam wrazenie, ze zapomina sie o tych, których wmieszano w tą nieładnie pachnąca sprawe , nie bronie Fila , ciągle jestem w pozycji bernej , nie zaczynałam konfliktu z nikim , nie stawialam sie nikomu , tylko puszczałam expy . PROSZE ZWROCIC UWAGE NA TO, ZE WYPOWIADAM SIE TYLKO W MOIM WŁASNYM IMIENIU nie bede sie posiłkowac zdaniem innych, nie bede kopiowac wypowiadanych kwestii, probuje przezkazac to co czuje z mojego punktu widzenia . Swój kręgoslup moralny ma kazdy z na…

  • PRZEPROSINY FILU

    halszka - - DiD U68

    Post

    Bo jednym wolno a innym nie Jesli tytułowy Filu wg szanownych Państwa cos zrobił to dlaczego wmieszaliscie w to innych graczy ? podobno dotyczo to tylko Fila ? I teraz Ci inni ni moga sie wypowiadac bo temat dotyczy tylko Fila ? COS KRĘCICIE OBYWATELE OGAMOWCY Temat został załozony bo Pani Sprawiedliwa i reszta sojuszu zaplanowali brzydka zabawe , mająca na celu ukaranie człowieka ( Filu ) ... nagrywanie , kopiowanie wiadomośco i wrzucanie tego na forum jest co najmniej godne potepienia . Na tem…

  • PRZEPROSINY FILU

    halszka - - DiD U68

    Post

    Seleno własnie taki bład myslowy robią ludzie piszacy wyzej moje zdanie przekładaja na cały sojusz lub Fila przekładaja na cały sojusz , i zawsze wtedy sie wydaje opinie krzywdzace innych . Kazdy z nas jest inny, z gry czerpiemy przyjemnosc dopoki nie pojawia sie ludzie wykrzywiajacy gre podlog własnego widzimisie cóż zrobic , bawimy sie dalej

  • PRZEPROSINY FILU

    halszka - - DiD U68

    Post

    to co pisalam napisałam od siebie ... dlaczego utożsamiasz to z całym sojuszem ??? nie czytasz ze zrozumieniem ? to moze to jest problem No dobrze , jestes biedny zaatakowany , tak jak ja , wiec dlaczego Pani Sprawiedliwa pisze takie smieszne teksty , ze ktos nie zaczynał to i jego nie ruszaliscie ... brednie i naciaganie w celu pokazania sie jako wspaniałomyslni gracze ... TO OBŁUDA prosze pana i nigdzie nie jest napisane, ze cały sojusz ma rakietowac , puszczac gsy czy uprawiac inne rzeczy , k…

  • PRZEPROSINY FILU

    halszka - - DiD U68

    Post

    Cytat od zygunia: „Wracajac do glownego tematu: W miedzyczasie wbili tam dodatkowwymi planetami Kilgor i Tyski, ale nie robili zadnych chamskich zagrywek ponizej pasa, dlatego i my biernie przygladalismy sie sasiadom. ” nie moge sie nie odezwac wróciłam na konto po długim urlopie , puszczałam sobie ekspy na ile pozwalał mi czas , nikomu nie zawadzałam , ale ktos zaczął mnie rakietowac , miedzy innymi widziałam rakiety Zyguni Sprawiedliwej i oczywiscie uroczego amava . Jesli weźmie sie pod uwage,…

  • Gratulacje dla agresorów zlamiłam , podobno kazdemu sie czasem zdarza Poke jaki Ty jestes dowcipny , ja w Tylko My jestem najsłabszym ogniwem , juz widze jak wylatujesz na kogos innego z naszego sojuszu kup sobie od razu cos na zatrzymanie ... bo żołądkowe dolegliwosci miec bedziesz z pewnoscia Agrescik szkoda Twoich super tekstów na niektórych, którzy maja problem ze zrozumieniem abstrakcji w kazdym razie jeszcze raz graty ... wiecie,ze mnie nie było ? a wy przeżywaliscie ten lot jakbym siedzia…

  • Aniołku nic nie stanie Ci na drodze do kolejnego STeczka , brawo Dzieki za linki , fajnie jest gratulowac swojemu dobremu kumplowi I oczywiscie poprosze o kolejne

  • Aniołku slicznie , graty az mi szkoda, ze nasze drogi sie rozeszły dalszych fajnych wlotów zycze

  • Graty Złomciu zawsze byłes superkowym ........ komarem a tego ugryzienia gratuluje szczególnie bo wszyscy wiedza, ze Mareczka trudno raczej przeleciec teraz życze kolejnych takich sympatycznych wlocików , aby Twoja komarza zdolnosc kasania nie zmalała bzzzzzz a wszystkim pozostałym ... wiecej dystansu życze bawcie sie ta gra , bo takie jest jej przeznaczenie Spokojnej nocy wszystkim

  • Pazik vs. Nielot ~ 6443.82%

    halszka - - Starcia U68

    Post

    Pieknie Paziu zysk miodzio wiec spokojnego przetopu Łobuziaku Obrońcy SZO

  • Charisku brawo , calej ekipie złomujacej piekne starcie .... szkoda, ze złom nie cały trafił do Was , ale nastepnym razem go traficie Procent robi wrazenie az mnie lekko przytkało Dzieki za pozdrówki Młody Obrońcy SZO a dla wszystkich graczy duzo słoneczka

  • Tatku a wyglądałes na takiego spokojnego człowieka Graty wielkie , steczek wyszedł tłusciutki , więc szybkiego przetopu i kolejnych takich zysków Obrońcy SZO

  • Graty Freem jakby to powiedział moj syn ... MAJSTER TU CIULI NIE POSLAŁ Życze koljnych takich fajnych wlocików a Obrońcom co sobie tylko zechcą :)))