Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 326.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Widmo [BOSS] vs. Jabol1987 [SNK] ~ 4440.44% TOP 1 SOLO

  • Witam, skan lot i boom , zartowalem . Obroncy SzO, bo naprawde godny przeciwnik i godnie sie zachowuje. Zebral 1 recykler, to cos tam na odbudowe juz jest. Pozdrowionka dla sojuszu ekipy . AVE BOSS!! Dnia 21-05-2019 08:44:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Mały transporter 6.000 Lekki myśliwiec 51.070 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 1.549 Okręt wojenny 5.905 Pancernik 1.897 _________________________________________ Obrońc…

  • Witam, Chwila nie uwagi i.... Obronca ok, smieszne straty, tylko czy jest sens sie jeszcze bawic w lato w te cyferki dalej to sam jeszcze sie zastanawia i zastanawial sie od dluzszego czasu. Pozdro dla znajomych AVE BOSS!! Dnia 19-05-2019 20:24:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 39.504 Krążownik 1.607 Okręt wojenny 5.448 _________________________________________ Obrońca Balerion [RIO] __________________…

  • Witam, ode mnie tylko tyle, ze oliwa niezywa ale sprawiedliwa, latwo przyszlo, latwo poszlo . cytuje stworce calej tej akcji, dla nas jego slowa zamykaja caly sens i przebieg sytuacji "skan i lot". Dzieki wielkie Panowie za lot oraz w szczegolnosci dzieki dla Artemisa, ktory zalatwil wiekszosc calej sprawy (wkoncu top1 nie jest sie bez powodou ). AVE BOSS!! Dnia 17-05-2019 01:55:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Krążo…

  • Ale urwal, ale to bylo dobre . Artemis wez no sie uspokuj, daj chlopakom top 2 i 3 szanse na bycie no 1, szczegolnie temu drugiemu przeciez wiesz ze musial duzo kasy zainwestowac w przetop konta szhowtime, a teraz nie ma co robic z powstala flota . Wielkie gratulacie Panowie, mega zysk, mega starcie, oby jak najwiecej takich bo bardzo to lubimy. Nie sluchajcie rozsadku, przetapiajcie ale we flote . Obroncy SzO!

  • ograzal sie typek, a tu niestety urlop i nazwa konta kasacja. gdzie ta sprawiedliwosc sie pytam i te proby zlomowania mnie?

  • Cytat od showtime: „nie gra, a Twoje zaklamanie albo totalna slepota gosciu moje konto nigdy nie bylo na allegro mylisz mnie z Nada, ktory sie podszywal pode mnie za to ty kupisales konto i to fakt, lucyfer kupil po zlomie i dostal w ciagu 24h i to tez fakt ;D wandal na innych uniach zmienial konta jak rekawiczki i to tez fakt jak cala wasza reszta, a ty fafik nie pyskuj bo znowu w rece moje wpadniesz jak i cala reszta a teraz cieszcie sie z tego ogromnego zysku ktory macie ze mnie ;D a jedyna e…

  • Cytat od showtime: „ty osla łąko to jest 6k mt i 1k kr podstawialem pod atak lucyfera jak zobaczylem ze zlomu nie ma tepalem sie na 1 180 bronic a nie na 1 63 zbierac , 1k kr mialem w stoczni z rana a 6k mt po prostu mi nie ubiliscie widzisz gdzies w rw moje mt ? wiec przestan tlumaczyc swoja nieudolnosc i sciemniac, od poczatku uni gram na tym koncie, od poczatku uni konto rozwijalo sie bez przeklikiwania flot czy budynkow jak to robiliscie wy z mordrimerem na czele w sytuacji zlomu klikanie by…

  • Cytat od showtime: „100 reckow u mnie dobudowalem 700 bo mialem w opor dexu na moonach i sury mi nie wyfarmiliscie z jednej planety ale nie zdazylem nic zebrac bo bylem kilkanascie minut po zlomie takze darujcie sobie te komentarze, zbieracie sie po stokroc,a jak juz nie macie sie jak zbierac to kupujecie i marnujecie kolejne konto lucyfery mordrimery wandale fafkiki i inne smieszki obserwacja luk ? brawo pewnie znowu w 20 siedzieliscie nade mna tu wam winszuje jednak to komar, ktory sie przedlu…

  • Witam, Rano wychaczylem BFS nie bylo wyjscia, trzeba bylo leciec. Troche szkoda, bo obronca juz na urlopie. Pozdro dla znajomych AVE BOSS!! Dnia 09-05-2019 07:58:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.780 Pancernik 632 _________________________________________ Obrońca xysiu ________________________________________________ Mały transporter 67 Duży transporter 319 Lekki myśliwiec 67 Ciężki myśliwiec 22 Krążow…

  • Witam, akcja zbiorowa, dlugi czas bez obecnosci obroncy dal nam natchnienie do wspolnego lotu. Obawa byla o zlom i jednak racjonalna jak sie okazalo. Pan Gruby Portfelik uzyl 5k wiosel, Mimo ze sojuszowo byl wyczyszczony z reckow, pojawily sie jak w oka mgnieniu te "pieniezne" smieciarki. Jest kasa, jest zabawa. Wielkie dzieki dla wspol agresorow. Pozdro dla sojuszu, znajomych z buddy. AVE BOSS!! Dnia 09-05-2019 19:20:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor j0k3 [Hajduk] _____________…

  • Cytat od Frua: „Zabawne, ze o 3 w nocy zalogował i uciekł przede mną a finalnie i tak nie zrobił fsa... o.0 ” Tak, doskonale wiem jak sie czujesz, bo latajac na niego nieraz mialem taka sytuacje Ponadto wiem, ze ktos jak lecialem zrobil mu na trzech planetach w ukladzie matki aktywnosc (chyba nietylko ja lecialem )

  • Witam, torche zeszlo zanim znow trafilem tego kolege, bardzo dobrze sie pilnowal i nieraz pozwalal abym spalil paliwo na prozno. Kilka budzen bardzo wczesnie rano jednak poplacilo i jest efekt jak ponizej. Pozdro dla sojuszu buddy i znajomych. AVE BOSS!! Dnia 07-05-2019 05:08:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 4.170 Pancernik 40 _________________________________________ Obrońca KotKaczynskiego [DELETE] __…

  • Woow mega piekny zysk panowie, pozazdroscic, tez dzis pilem troszke, wiec wspolczuje obroncy bo kazdy z nas nie zna dnia ani godziny . Wielkie gratulacje Panowie, BOSS rzadzi, oby jak najwiecej takich. Obroncy nie wiem? SzO?

  • Witam, Wstalem, patrze stoi to polecialem. Wiedzialem ze jeszcze ktos leci i dolecial, czulem ze zlomu nie zbiore i nie zebralem. Ale zysk jakis tam jest i starcie tez. Obroncy SzO, bo po starciu ladnie pogratulowal i zyczyl SzP: "Sssssssssssssssssssssssssij" AVE BOSS!! Dnia 03-05-2019 05:21:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.202 Pancernik 80 _________________________________________ Obrońca BraciszekTu…

  • Witam, pozdro dla wszystkich cffaniakow uni, riki tiki taka Widmo sobie lata... AVE BOSS!! Dnia 02-05-2019 20:49:55 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.650 Pancernik 56 _________________________________________ Obrońca Instinto ________________________________________________ Mały transporter 519 Duży transporter 97 Lekki myśliwiec 534 Ciężki myśliwiec 73 Krążownik 205 Okręt wojenny 184 Statek kolonizacyjny…

  • tak, cieniaki tylko szczekac umieja...

  • Witam, Obronca pare banieczek metki podebral , wiec na odbudowe cos tam jest, mam nadzieje ze odbudowa bedzie no i SzO ;). Pozdro dla sojuszu i ekipy disc. AVE BOSS!! Dnia 30-04-2019 21:56:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.000 Pancernik 50 _________________________________________ Obrońca xysiu ________________________________________________ Duży transporter 180 Lekki myśliwiec 1 Ciężki myśliwiec 2 Ok…

  • Witam, bfs i skutki jak ponizej. Pozdro dla ekipy disc i sojuszu. AVE BOSS!! Dnia 28-04-2019 01:37:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.206 Pancernik 50 _________________________________________ Obrońca Marshal Osiris [NiS] ________________________________________________ Mały transporter 682 Duży transporter 103 Lekki myśliwiec 1.479 Ciężki myśliwiec 7 Krążownik 1.424 Okręt wojenny 90 Recykler 311 Sonda …

  • Ty to umiesz ludzi na urlopy wysylac . Graty i przetapiaj na nowe latajki, jedziesz z koksem pieknie. Obroncy moze jednak wylaczenia urlopu i SzO ?