Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 326.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam, pozdro dla sojuszu i znajomych. Dnia 29-10-2020 03:11:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [666] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.669 Pancernik 4.690 _________________________________________ Obrońca Emperor Pioneer ________________________________________________ Mały transporter 47 Duży transporter 369 Lekki myśliwiec 7.183 Ciężki myśliwiec 11 Krążownik 30 Okręt wojenny 2.489 Recykler 50 Sonda szpiegowska 1 Niszczyciel 2 Pancernik 164 …

  • Witam, inne moony jeszcze ktoś oprócz mnie pokruszył, został ostatni moon tylko obrońca zdążył włączyć urlop przed startem. Pozdro dla sojuszników i znajomych. Dnia 28-10-2020 21:27:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [666] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.776 Pancernik 4.252 _________________________________________ Obrońca Governor Wasat ________________________________________________ Mały transporter 5.394 Duży transporter 1.408 Lekki myśl…

  • Witam, długa nieobecność obrońcy pozwoliła na atak jak poniżej. Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych. Dnia 28-10-2020 03:02:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [666] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 13.438 Krążownik 3.874 Okręt wojenny 7.787 Pancernik 4.276 Pathfinder 2.418 _________________________________________ Obrońca malpiSZON ________________________________________________ Mały transporter 3.836 Duży transporter 690 Lekki myśliwiec 8.0…

  • Witam, normalnie bym tego shitu nie wstawił, ale muszę opisać haniebne zachowanie obrońcy. Fakt, latałem na niego non stop i na okrągło bo po układzie to prawie za friko latanie. Gość zawsze podnosił, do wczoraj. Wczoraj zalogował chwile po starciu. Od razu poszła antymateria w ruch. Powstało w szybkim tempie przeszło 1k recy i o dziwo 18k wrek. Doleciałem z dofarmem bez strat prawie (tym pierwszym). Jak tylko owce i pance wróciły wystartowałem ponownie na planete, żeby troche przeszkodzić w wio…

  • Pieknie, gratulacje mateuszgg wylapania wg mnie mimo wszysystko bardzo latwego celu. Jakby mi sie jeszcze chcialo grac, co mialem przez kilka sekund w glowie przed podjeciem decyzji na nie, to juz lotka sie konczyla i obowiazkowo bylbym w ukladzie obroncy, nietylko z flota ale i gsami, wynista by poszla. Ale nie chcialo mi sie juz, musze troche odpoczac, nabrac sil, pobyc z rodzinka co tez intensywnie i bardzo przyjemnie teraz robie . Obroncy moze nie SzO, bo pewnie nie bedzie mu sie chcialo po …

  • Leca te skurczybyki w trzytysieczniki ze szok. Jaki mega zysk, tylko pozazdroscic, masakra . Graty, szalejesz jak nie wiem. SzP. Obroncy juz chyba tylko lizaka .

  • Graty, niewazna jest moc, wazne jest walnięcie..... . Quatermain, ty zawsze dobrym lotnikiem byles i bedziesz. Przetapiaj na nowe statki, bo kazdy chce miec ich miliard sto piecdziesiat, po to tylko zeby chociaz pokazac, a uzywa sie tego raz na ruski rok albo wcale w calej kupie (ale jak juz sie uzyje to jest uciecha nie powiem). Male cele daja najwieksze zyski, wiec szukajcie a bedziecie rosnac w mocz. Dzieki za pozdroweczki moj sojuszniku do konca tego uni, mimo innych barw... Obroncy SzO. Mod…

  • Witam, jakze moje oko sie ucieszylo i zaskoczylo zarazem tym, ze obronca tak sobie troszke stacjonowal, troszke fsowal w moim ukladzie . Juz pierwszym razem mialem wystartowac na te cuda, ale obronca uciekl na krotki fs, to tez czekalem, ewidentnie bylo widac ze nie ma on czasu dzisiaj. Wyczekalem, wylecialem i rozwalilem tak jak widac u dolu. Dzieki wielkie za pomoc i szybkie dzialania ze strony mojego starego przyjaciela La Bomba Maniana, ktory pomogl mi w zebraniu niespelna 4k reckow, a takze…

  • Witam. Gracz do tej pory aktywny, czesto go namierzalem swoim celownikiem. Dzis chyba jakas awaria nastapila. Mam nadzieje ze bedzie SzO. Pozdrowionka dla znajomych. Dnia 11-09-2019 22:18:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [LHiP] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.936 Pancernik 5.111 _________________________________________ Obrońca cosiek_ktosiek [Ekonomy] ________________________________________________ Mały transporter 662 Duży transporter 1…

  • Gratulacje postawy, rozwagi z zakonczeniem tej glupoty i dzieki za pozdrowienia. Szkoda kolejnego dobrego gracza ktory oposzcza uni, ale zycie najwazniejsze. Obroncy SzO!

  • graki kolejnego starcia, juz masz coraz blizej to tysiaca tutaj . Sam juz zapomnialem co to falanga i do czego sluzy, trzeba bedzie chyba sobie przypomniec . SzP Limfa! Obroncy SzO.

  • Witam, nic specjalnego - skan wykazal, ze flota stoi a obroncy co dziwne nie ma, mimo srodka nocy nie bylo wyjscia, trzeba bylo leciec. Pozdrowienia dla sojuszu, ekipy z disc i znajomych. Dnia 11-09-2019 02:08:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [LHiP] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.798 Pancernik 5.121 _________________________________________ Obrońca Nieogarnieta Istota [F-N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec …

  • Cytat od PiotrekPe: „No fajna historyjka Generalnie admin to mój były mąż i mi statki dopisuje do konta. Gratki ” A się rozwinales. Rozwiales nam wszelkie wątpliwości . SzO w każdym razie

  • Witam, wczoraj na tego Pana juz lecialem, sie okazalo ze ze strachu przed moimi statkami, zamiast podniesc swoja flote razem z surowcem, telepnal ja na inny moon . Obronca po wczorajszym stwierdzil ze tuz przed atakiem zdarzyl znow telepnac dtki i uciekl mi z surowcami (bardzo malo realne, bo flota glowna byla dalej na wlasciwym moonie, na ktory ja telepnal, predzej zaszly jakies czary mary z antymateria...) Dzisiaj obserwowalem Go chwile, zauwazylem ze jedynie odswiezanie szlo z dosc duzym odst…

  • Zysk jest tu bardzo spoko . Odbudowa idzie pelna para, tak dalej tylko. Przetapiaj sojuszniki i walcz dalej. Obroncy SzO!

  • pieknie, sam tez bym latal do skutku na takiego sasiada . Napewno sie krew zagotowala jak dostał w D... oczywiście że nie mogło być inaczej. Gratulacje starcia, przetopu na Eko zycze . Obrońcy SzO!

  • Witam, obronca (byly atakier) , bardzo sie przejechal na ataku na mojego sojusznika, byla podstawka to i trzeba bylo zebrany zlom odebrac . W chwili ataku obroncy juz nie bylo, widocznie sie za bardzo juz zdenerwowal na to uni, wiec nie zycze SzO, jedynie dobrego startu gdzie indziej . Pozdrowionka dla sojusznikow, znajomych z disc i buddy. Dnia 08-09-2019 12:40:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 9.610…

  • Dzieki za cynk i za akcje, pieknie to wyszlo, fajna sojuszowa akcja . Obroncy zycze wiecej pokory na innym uni, bo chyba tutaj juz koniec?

  • o shit, sam tez widzialem ze sie pali to nie lecialem . Gratulacje Mefi mega zyski, normalnie pozazdtoscic. Orboncy wypoczynku...

  • Witam, nie snulem podejrzen, bo znam kilku chlopakow z przeciwnej strony starcia i osob im towarzyszacym, ale faktycznie sprawa cos smierdzi. Nie bylo mnie przy samej akcji, bo ustawka sie odbywala zanim zaczalem odczytywac wiadomosci na discord (jakies 1,5 tygodnia przed moim odczytaniem ). Wczoraj sam mialem byc do konca przy akcji, ale napisalem chlopakom ze akcja jest totalnie bez sensu, bo przeciez kto skanuje planety w celu poszukiwan floty, napewno nie tak szanujacy sie sojusz jak SKB, pi…