Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 175.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wpadło coś wartego wklejania Nigdy nie widziałem tych gsow. W zeszłym tygodniu obrońca przetopił sporo pkt militarnych, wyskanowalem ze to było kilka gsow z pkt militarnych wychodziło ze może byc ich trochę więcej. Przypilnowałem na którego moona te gsy trafia i od razu w nocy ściągnąłem moona. Okazało się ze miałem racje i tych gsow jest trochę więcej ale wracaly po tygodniu czyli dzisiaj nad ranem. Liczyłem ze obrońca zawróci misje zbieraj i wróci wcześniej albo o innej przyjemniejszej godzini…

  • Znowu mi się poszczęściło, wylądował fs obrońcy szybka decyzja, lot daleki braki paliwa na recki na szczęście marek poratował i w sumie cały 50minutowy lot przegadał przez telefon narzekając jak to zwykle on obrońca trochę podebrał, pogratulował życzę SzO z tym ekiem i 14 planeta to moment. Dnia 30-08-2018 19:51:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fisher [MG42] ________________________________________________ Mały transporter 150.000 Pancernik 150.000 _____________________________…

  • Człowiek moona zdjął, falangi znalazł, cel wystawił, zlitował się nad nielotem a ten mi tak dziękuje. Dopiero teraz rw widzę. Po prostu zero kultury. A jedyny zysk jaki zobaczę to tej kolorowance. Takie interesy z markiem. Jak mu cel w czwartek wysylalem to złote góry obiecywał. Ale jak zwykle

  • kupie to paliwo z dwa wloty i bunkra nie bedzie

  • super graty

  • Coś wartego kolorowanki wpadło Leciałem na tego Pana dwa razy w ciągu dnia na recki z surka, ale nie udało się dolecieć przepaliłem w sumie sporo ponad 150kk wiec bylem mało zadowolony. W miedzy czasie zauważyłem ze ktoś przeorał gsami jednego gracz, zacząłem szukać kto? Podejrzanych brak a o tych gsa Andrzeja nie wiedziałem ale podstawie aktywności stwierdziłem ze to jednak on. Dokładnego czasu ataku nie miałem ale pi razy oko policzyłem i miałem pod wieczór pilnować powrotu bo miałem dosyć bli…

  • walnij cos większego bo takie farmienia to sie nawet kolorować nie chce. graty

  • wazne ze cos wpada

  • Jak kogoś interesuje samo rw niech sobie przewinie czas na smęty, raz na dwa lata mam prawo. beaten.gif No to zacznę od tego ze nie myślałem ze jeszcze będę musiał tu coś wklejać. No ale przez parę natrętnych "kolegów" od kilku dni korzystając z nowego speeda badam nadprzetrzenny na 12 lvl beaten.gif wiec i coś poskanowalem. Marnując was czas dalej, chciałbym podziękować wszystkim tym którzy w ciągu ostatni kilku dni wysyłali mi rożne mniej lub bardziej mile zapytania. Wracasz? Średnio 3-4 dzien…

  • Pierwsze starcie z dwóch kulisy tu Dnia 19-08-2018 22:39:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fisher [MG42] ________________________________________________ Mały transporter 180.000 Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca kristof [USMC] ________________________________________________ Mały transporter 89.944 Duży transporter 262.838 Lekki myśliwiec 4.486 Ciężki myśliwiec 1.966 Krążownik 728 Okręt wojenny 335 Statek kolonizacyjny 13 Recykler 2.875 Sonda s…

  • Ty zdala od ogame? mhm jakbym Cie nie znał. Ponad rok nie gram a dalej robię za centrale telefoniczna... A miałem już dawno numer zmienić. Dzięki Arek ze dałeś cynk a Obrońcy za zaufanie, inaczej skamieliny nie ruszyły by się nigdzie. Teraz pewnie już szybko tych gsow na podglądzie nie zobaczysz. Co do tej LAMY to musiała Ci przed chwila pomoc rw edytować bo wychodziło ze to Ciebie zezłomowali. Dawaj znać jak jeszcze coś trafisz, może tym razem nie będę szukał hasła do forum. To przy okazji pozd…

  • pff u mnie w układzie, lamusy wiecie gdzie słać zysk. nie myślcie ze to ze nie mogłem zdjąć u zdejmuje z was obowiązku daniny za wlot na mój teren. A na powaznie graty chlopaki wazne ze u nas w reckach reszta to tylko detale.

  • Ach te bfsy na wipach. Podstawka na planecie; user [WIP] vs johnyOTR i Fisher i cichylowca [ZZL] - 54559,67% Obrona: Tymbark30 [WIP] vs Fisher [MG42] - 1275,28% - obrona. Wip z pzta: Fisher i entropia [MG42] vs Zeta [WIP] - 1138,21% Obrona z rozwałka moona: tymbark [WIP] vs Shadow [LEB], Bizon [MG42] - 33981,58% OBRONA! Obrona przez 40 ukladow nalot w ukladzie: ACS; cichylowca [WIP] vs Constantine, Marv [MG42] OBRONA - 22906,37% + zbiórka +kilka obron Stasia ale nie chce mi sie tego szukać. Pewn…

  • Kiedy o 4 rano obudził mnie telefon czułem w płetwach ze już sobie nie pośpię. Sander stoi u Ciebie w układzie gdzie budujesz teleport. Super. Jak zobaczyłem co pokazuje speedsim, specjalnie zachwycony nie bylem. I jak zwykle walka z sobą lecieć czy nie lecieć. Na innym moonie stało kolejne 40k reckow które zdjął Marek. A kolejne z 300k latało gdzieś na fs. Liczenie reckow, szans i wychodziło ze jak sie obudzi to Sander będzie miał piękne top 1 solo z ogromnym zyskiem. Ale pytanie: A jeśli się n…

  • Piękna akcja, perfekcyjnie wykonana i pewnie bym uwierzył w cala historyjkę gdyby tylko nie osoba banująca. Ci co trochę znają sytuacje domyślają sie jak to wyglądało i tyle w temacie. A pamiętam krzyki jak to lwica wipom pomagała. Rudej wyjaśnienia sytuacji albo SzO, chce was w reckach ale nie w ten sposób bo to juz ze skilem w grze nie ma nic wspolnego. Tak wiem ze popełnili push ale kara za to jest rowna dla wszystkich. A teraz śmiało możecie mnie zakrzyczeć.

  • Top 10 ST uni. Draco po UF

    RY&K@ - - Hall of Fame

    Post

    Kiedy planujesz update?

  • Patrząc na ankiete, wyglada ze bedzie uni bez ACS, ale patrząc na to ile osob zagłosowało to ta ankieta nawet nie zbliża sie do prawdy. 20 osób przy minimum 1k grających to conajmniej mała próbka, może jakaś reklama na głównej stronie?

  • Zwyczajnie nie uczą się na błędach. Mimo ze nie lubie x5, to trzeba przyznac ze te uni maja najlepsza frekwencje. Rozumiem gf nie zgadza sie na x5 ale mysle ze x4 spokojnie by wystarczyło. Nie mówiąc o wzrastającej prędkości, gdzie to juz wgl poroniony pomysl. Mało kogo bawi sama rozbudowa tego 6 czy 7 lvl kopalń i tak wszyscy chcą mtki. A takie ''testy'' kończą się tym ze nie ma co z takimi uniwersami potem robić, bo po roku się wyludniają a fuzje nie ma z kim zrobić. Przykład własnie kasio. A …

  • Szczerze mam problem co napisać. Markus gratuluje przedewszystkim jaj ze poleciałeś wiedząc ze ryzykujesz cala flote, wystarczył teleport i rw wyglądało by zupełnie odwrotnie, szczególnie przy Twoim necie. Graty, należało się Tobie to starcie. Sander, Tobie wszystkiego najlepszego obojętnie co zdecydujesz.