Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 142.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Ale przynajmniej będą ciekawe transfery, kiedy otwiera się okienko transferowe? Na kogo stawiacie? Ja myślę, ze Perez sięgnie po Augero, Vidicia, Di Marie, i jakiegoś ciekawego rozgrywającego

  • Uni65 - 2950graczy - było mniej, ale te boty:)

  • TS Wisła Kraków.

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Tak, gratulacje 2miejsca, pewnie jesteście bardzo wkurzeni, że nie udało się wam wygrać ligi. Cóż udanych transferów i przede wszystkim SzO

  • Legia Warszawa

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Legia, legia ciekawe co będzie w następnym sezonie... Oby mądrze budowali klub w wakacje Legia zremisowała tylko 2;2 po golach Iwańskiego

  • Liverpool F.C.

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    szkoda liverpoolu, i ich 7miejsca, będzie mogli w ogóle grać w lidze europejskiej? Wpadli w długi tego są takie problemy... A może być jeszcze gorzej, bo słyszy się że Torres z Gerrardem mają odejść, wtedy to kaplica

  • A ja myślałem że Boguski ma 20-22 lata, jak 26lat to już kariera za nim:) Kiedy on debiutował w Wiśle i gdzie grał wcześniej? Ciekawe jak Polska sobie poradzi z rywalami najciekawszy mecz będzie z Hiszpanią:) Tylko pewnie przyjadą juniorami i nas naklepią;>

  • Inter Mediolan

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    cooo? Inter traci mając za trenera Mourinho co ty chłopie gadasz, idź się prześpij. Najlepszy trener na swiecie

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    W Realu trzeba trenera z silną głową, żeby nie dał sie manipulować prasie... Parę milionów kasy i jest w madrycie, nie takie cuda Perez już robił:)

  • W jakim klubie gra Tytoń i jak sobie radzi? Kiedy te mecze będą, bo nie jestem zaorientowany?

  • Cytat: „Kadra Polski na mecze z Finlandią, Serbią i Hiszpanią: bramkarze: Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Przemysław Tytoń (Roda Kerkrade) obrońcy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Kamil Glik (Piast Gliwice), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów). pomocnicy: Rafał Murawski (Rubin Kazań), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), L…

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Od takich pieniędzy może się w głowie poprzewracać, jak byłem mały też chciałem być piłkarzem, a ponadto tyle zarabiać;)

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Taki futbol jak ty mówisz to istniał wiele lat temu, teraz każdy chcę zarabiać dużo... Taki Gonzalo nie będzie trenował 2 razy dziennie przez 7dni, tylko dlatego, żeby sprawić radość kibicom

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Już pisało w Asie chyba, że Valdano chcę przedstawić warunki nowej umowy Higuainowi, który nie chcę odstawać zarobkami od reszty gwiazd...

  • Legia Warszawa

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Już nie długo i koniec tego kopanie się w czoło... Oby Legia coś mądrego zrobiła w wakacje czyt. zrobiła dobre transfery

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Ale jakby nie te kontuzje to by pewnie strzelił Ciekawe jaki kontrakt zaproponuje Perez Higuainowi, ciekawe czy na poziomie zarobków Benzemy, który strzelił kilka razy mniej goli niż on w tym sezonie

  • TS Wisła Kraków.

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Samobój w ostatniej minucie, Jop się nie popisał, jak wyglądała ta bramka bo nie widziałem? A już wszystkie media mówiły, że Kraków patrzy z góry na resztę polski gratki Lechu

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    @ksmks Ktoś kto strzela 25goli w sezonie w la liga, średni chyba nie jest. Trochę się ogra i będzie również wymiatał w LM, co nie zmienia faktu, że Benzema też ma talent...

  • Legia Warszawa

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Gdyby legia może wygrała to by jeszcze miała szansę na mistrza, bo ruch też stracił punkty, a przegrać z ostatnią polonią, która broni się przed spadkiem... Legia 0 : 1 Polonia

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    No wiesz nie od razu rzym zbudowano, trzeba czasu żeby zaczął strzelać też w LM. Ronaldo też na początku nie strzelał w LM. Za parę lat będzie z niego duży pożytek... Gdyby dali szanse Benzemie, to z niego też byłby pożytek.

  • Legia Warszawa

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Jak to nie zarobi ani grosza, za darmo odejdzie? jakim prawem?