Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 444.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Szybkie pytanie: Można wystawić autozapytanie na 1%? Jak próbuję, to jakiś błąd wyskakuje

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @RolnikSzukaZony, ja wiem, że piszecie o rynku, ale skoro już narzekamy, to też coś tam napisałem Co do rynku, czy na wszystkich starych uniwersach zakładka "statystyki" nie działa?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To i ja swoje dwa grosze dorzucę, jeśli chodzi o fajne błędy w grze Cieszcie się, że ten bug został wyłapany: Cytat od Art: „Błąd w doku kosmicznym został usunięty (zużywa obecnie surowce) ” Jest to chyba zasługa jednego pana z PTS, który w przeciągu kilku dni postawił 300k wyrzutni plazm Błąd polegał na tym, że dok kosmiczny nie zużywał surowców, a przy anulowaniu zwracał te surowce. Wyobraźcie co by się działo, gdyby to przeszło na live

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Printex Nie jest to bug. Wzór, który podałeś "(Podstawowy łup + bonus klasy) * prędkość_eko * 2 (bonus pioniera)" jest tylko dla odkrywcy, a nie dla ogółu, inaczej byłoby to zaznaczone w zmianach ogólnych. Dla wszystkich innych klas po prostu nic się nie zmieniło. Pionier zaś podwaja zyski z ekspedycji dla każdego. Czyli na uni x7 (z pionierem): Odkrywca: (1 + 0.5) * 7 * 2 = 21 Nie odkrywca: 1 * 2 = 2 parametr "bonus klasy" może sugerować, że dla innych klas wynosi 0, ale jest to błędne założen…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Avinashi: „a z ekspami to nie bug gdzie masz 20% na pz podczas walki z piratami?? nie miało być 3% do zysku z pomyslnych eksp, tak jak to jest w opisie klasy odkrywcy? nigdzie nie jest napisane, że podczas walki z piratami powstaje pz na 20% warotsci floty : data-verified= "> dlaczego więc w praktyce masz 20% pz? a jesli tak miało być, to dlaczego nie zostało to jasno zapisane w ustawieniach danej klasy?? ” Cytat od wojna335: „Dlatego że 20% pz dotyczy każdej klasy, a nie tylko odkrywcy…

  • @Dobrygracz, Ja tam nigdzie nie wyczytałem, że mają być darmowe recki. Byłoby to mocne przegięcie, a to że tak było, to był wynik buga. Powinno być (na uniach ze spalaniem 0.5): [podstawa] * 0.5 * 0.5 = 0.25[podstawa] A nie : [podstawa] * (1 - 0.5 - 0.5] = 0

  • Ja tylko mówię, że tak słabo porównywać jedno uni do drugiego ja tam się nad tym nie zastanawiałem, bo gram tylko na x1

  • @Muniek, To nie tak prosto się liczy. Na quantum masz od zarąbiania farm. Żeby porównać zyski z farmy na x1 i x5 trzebaby było skopiować takie identyczne quantum, ale z flotą x1.

  • Też miałem ten błąd, ale z zakładką moich własnych raportów. Po wyrzuceniu wszystkiego do kosza, zadziałało. Miałem tam bardzo stare raporty zapisane w ulubionych oraz takie, w których planeta/księżyc z którego pochodziły już nie istnieją.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Mi się wydaje, że ten kalkulator pokazuje złą ilość maksymalnych statków (powinno być chyba dwa razy mniej). Jak ktoś znajdzie więcej, niż połowę tego co jest tam w kalkulatorze, niech da znać.

  • Wow, dodali Formacje do wysyłania floty. To co było na Bermudzie. Ułatwi to o wiele bardziej wysyłanie expów

  • 10 pionierów = 310k surki 310k/5k = 62 statki 2k MT-ków = 8kk surki 8kk/5k = 1600 statków

  • @KissOfTheDragoon, ale już chciałem zamknąć temat Do tego się już odniosłem: Cytat od KissOfTheDragoon: „ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_qararhx.png ” A w tym nie wiem co było wysyłane na ekspy: Cytat od KissOfTheDragoon: „ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_qararhq.png ” Oraz mała ilość ekspedycji, trudno tu mówić o statystyce

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „nawet gdyby wysylal same DT to i tak bylby stratny ” Dobra, myślę, że ten wątek można zakończyć, bo jak mówisz, że jak same DT-ki wysyłasz i byłbyś stratny to ja przepraszam (trochę straty by było przy dużym event-cie piratów, średnim obcych i dużym obcych, ale to straty marginalne). @Ruda, myślę że można naszą dyskusje do jakiegoś osobnego wątku przełożyć.

  • Cytat od bastard: „Jak dla mnie balans gry polega na tym, że rozpoczynając rozgrywkę od nowa, każda z klas ma równą możliwość rozwijania konta, w podobnym tempie ale różnymi metodami. ” Dla mnie ten bonus x21 do odkrywcy też jest nieco słabym pomysł z powodów takich jak napisałeś. Odkrywca nie ma sobie równych na początku uni, dopiero to starszych uni zbieracz nadrabia. Dla mnie bonus mógłby być taki: ([poziom astrofizyki] * 0.2 + 1) * [baseloot] * [eko uni] a dla innych klas niż odkrywca: [base…

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „nie pisalem ze wartosci % sie zmienily. napisalem tylko ze to co jest w tym poradniku jest nieaktualne. ” Skorzystałem tylko z % wartości piratów/obcych od naszej floty oraz szansę na ich znalezienie, więc moje wyliczenia są wciąż poprawne, a twoje "nieaktualne" nijak odnosi się do tematu. Karcisz innych za "nie logiczne myślenie", a u Ciebie w tym przypadku to myślenie zawodzi. Nie wszystko jest nieaktualne w tym poradniku. Powiem więcej, tylko drobna cześć jest niea…

  • @KissOfTheDragoon, za przeproszeniem, jak dziecko. Nie dość, że podałeś mi jakieś dane z dupy na temat walk z piratami/obcymi to później się jeszcze obrażasz, bo chciałem nawiązać rzetelną dyskusje (jako tako, bo działasz mi na nerwy, więc trochę negatywnych emocji jest). Podaj mi proszę RW do starć ekspedycyjnych, które są na minusie lub te starcia, które odbiegają od danych zawartych w board.pl.ogame.gameforge.com/i…dycje-kompletny-poradnik/. Z chęcią się im przyglądnę.

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „sa nieaktualne:) ” Skąd pomysł, że % wartości floty piratów/obcych się zmieniły? faktem jest, że szansa na piratów/obcych mogła się zmienić, bo dodano nowe zdarzenie "znajdowanie itemu". Jednak podejrzewam, że jest to % zabrany z zdarzenia "nic".

  • @KissOfTheDragoon, nie piernicz. Przeprowadziłem symulacje dla floty ekspedycyjnej 100k lm-ów 2400 DT-ków (techy 20/20/20): mały event piraci: od +18.701.600 do +27.488.800 | średni wynik: +23.197.600 średni event piraci: od +34.630.600 do +38.505.800 | średni wynik: +37.181.000 duży event piraci: od -8.333.600 do +30.203.200 | średni wynik:+15.905.600 mały event obcy: od +26.570.800 do +27.037.200 | średni wynik: +27.322.000 średni event obcy: od -8.368.400 do +19.410.800 | średni wynik: +8.681…

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „osobiscie chcialbym przypomniec ze wyliczenia Starka byly do wersji 7.0. kiedy robilem wlasne do wersjii 7.1 ” Nieprawda, starrk robił wyliczenia dla wersji 7.1 Cytat od KissOfTheDragoon: „poza tym obecnie jesli chodzi o "zdobywanie" zlomu z piratow i alienow to jest to 20% ze starcia- TYLKO. powtorze sie chyba 5 raz- jesli tracisz cos a potem oddaja ci 20% straty to czy jestes na plus czy na minus? ” A ja Ci powiem, że to 20% jest z floty piratów/obcych jak i twojej.…