Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 158.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Darkstar: „Nie ważne, czy surowce,czy czas. Chodzi o to,że każdy psioczy,że puszery, że o boże jak tu grać, ale jak dojdzie co do czego, to nikt swoich ex-sojusznikó nie rozlicza z poczyniań, że konta sprzedają. Nie widzisz w tym hipokryzji, @Farnah??? Jeszcze raz powtórzę dosadnie, TO NIE JEST WINA tzw. PUSHERÓW,ŻĘ UNI UMIERA, to WINA OSÓB CO KONTA SPRZEDAJĄ!!!!!!!!!! Już mnie męczy CAPS a więc, gdybyś rozliczał innych graczy i sojuszników na swoich matczynych uniach, ale pewnie nie ma…

  • Cytat od Darkstar: „Ale to mnie dziwi, to czemu się Grigor nie sprzedał, a reszta tak???? I jak zawsze to co pisałem, z jednej książek co kiedyś tam przeczytałem: " Don't hate the player, hate the game" . Pretensje czy zażalenia do osób, które swoje konta na szekle przerabiają, co nie @Farnah ??? Łatwo szczekać, co nie? Btw. Bez złej krwi pozdrawiam, @Akcelerator Pozdro, Dark ” sprzedać się chciał ja nie kupiłem

  • Cytat od Zlomek_Mistrz: „Chyba logiczne, że jak pisze, że cos jest prostym dzialaniem matematycznym to nie moze byc czyms trudnym jednocześnie, ale widze ze jest to ciężkie do zrozumienia. ” Ale czy ktoś tu napisał że jest innaczej ? Nikt tego nie neguje.... po prostu tłumacze Ci idąc tym tokiem myślenia za zadne praktycznie st nie naleza sie gratulacje i tyle.

  • Cytat od Zlomek_Mistrz: „A co tu masz trudnego do policznia, jak wiedziałeś dokladny czas wylotu floty i dolotu na moona bez opóźnień. Policzyc kilk liczb to naprawde sa proste dzialania matematyczne. Jezeli byscie klikali zawrocona stacje, znikający PZ to tak trzeba nad tym posiedziec i wyklikac. Ale znając doklany czas wlotu to nic trudnego. ” A czy ktoś tu napisał że to coś trudnego było?

  • Cytat od Zlomek_Mistrz: „Skorzystaliscie z błedu, pisalismy na sojuszu, że to bocik i pushowka NFZ, a ten i tak polecial. W sume nie ma czego pogratulować chyba tylko umiejętności wykonywania prostych dzialan matematycznych. Sojusznikowi SzO. ” no to już jest słabe A czym innym jest ogame Przy bfs nie ma czego gratulowac bo leciało się na stojącą flotę ? Przy kontrze prostych działań matematycznych? Każde st to czyjs błąd na tym ta gra polega wykorzystanie cudzych błędów nie zrobisz błędu nie do…

  • chyba zacznę wstawiać jednak ST wszyscy mnie tak kochają i sobie rozmawiają i jest fajnie A dziadek Kraus ma taką firmę jakąś Gameforge się nazywa czy jakoś tak

  • Cytat od Farnah: „Jabolku malo masz zakupiles konta akty zzz i innych ich nie wstawiasz bo jak to napisales nie czystych starc nie dajesz.... Nie ma to jak pilnowac bocika kakaroto twoj czy jabolka.... Sojusznikowi szoo odbudujemy to a jabolowi wiecej kont kupowania..... ” nie daje zadnych starc z zasady i tych czystych i nie czystych tutaj jak napisalem chcialem troszeczke zrobic koledze na zlosc i go wywalic z top10. Ja tam nic nie pilnowalem dostalem info bylem obok polecialem mialem zmarnowa…

  • Cytat od grigor04: „zostaw tego hollusa. Nie on. Za zlotoweczke sie dogadamy...hahaa Nie ze Twoje - ja wiem ze kakarotto. Haahah, no zawsze mozesz wbic do mnie. ;D U mnie otwarte. ...w sensie do soja nie na moona. ” myslalem ze on bo blisko mial - no ladnie sie ktos oblowil bo kosmitow trafilem to tam z 1-2kkk sury bylo - ale trudno dniowka mniej, z lenistwa nawet mi sie dochodzic nie chcialo ktos wyczail moment i bardzo ladnie

  • z resztą po co mam latać jak z exp robie po 1-3 kkk dziennie wyslam sobie po bańke lmow i jedni piraci to 200-400kk

  • Cytat od grigor04: „gratuluje kontry ataku na swoja bot pushowke. A tuaregowi raczej nie bardzo SzO, bo jak koledzy pisza ze hobbs to bot to sie nie leci! @jabol1987 expy Ci nie wystarczaja? ;D Ja wiem kto Ci podkrada sure.. (nie ja) ” wypraszam sobie dużo można mi zarzucić ale nie mam ani jednego multi i ani jednego bota, konto nie moje ja tylko dostałem info i poleciałem. @grigor04 raz mi chyba hollus podkradł bo zasnąłem - dlatego w nocy już nie expie a TOmek to mi z 3 razy ukradł widzisz jak…

  • @Ser Presidente board.pl.ogame.gameforge.com/i…Z-vs-Tuareg-WWD-27640-94/ wywalaj tego lamusa Tomka

  • HIstoria prosta jak jeb... Tuareg leciał na hobbsa, nie dzielil floty, nie opoznial dostal zloma bang Kakarotto liczyl bo mi sie nie chcialo (musze to napisac bo kociokwiku dostanie) Wrzucam tylko po to zeby @Aniolek wyleciał z top 10 uni bo chuu.... mi złom kradnie z exp Pozdro NFZ Obrońcy Szo Dnia 03-02-2020 22:55:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jabolcjusz [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 1 Pancernik 209.736 Krążownik 339.901 _____________…

  • @Art na galatei też powoli mogli byście zacząć myśleć

  • gratki chłopaki LUCEK lamus daje się trafić źle stację zawrocone liczy po prostu czas na emeryturę:D A tak poważnie ie szo misiu nawet nie myśl o jakimś tam końcu:*

  • graty po dzisiejszej wtopce ambija widze ucierpiala walcz walcz obeoncy Szo

  • @Ruda kiedy wyniki ?

  • gratki tym bardziej że ten złom bardzo nam pomógł Incek jak wroci z urlopu to bedzie juz odbudowany jest z czego. Gratuluje top1 solo a ja w sumie też pozdrowie wszystkie Świstaki Rambo odezwij się na Disco

  • Cytat od grigor04: „Witam. ;D musze sie wypowiedziec bo zostalem Wywolany. Do rzeczy ; Of course Lucek niestety czujny i tylko dlatego takie starcie mialo miejsce. Co do lotki - nie walnalem go z lotki tylko z 2:142. Chcialem z lotki ale widzialem ze juz go nie ma dlugo wiec polecialem normalnie. Gdubym wlecial z lotki to walnalbym i zebralbym całość a wy nie zdazylibyscie z ta magiczna wyLuckowana podstawka. Nie mniej gratuluje bo akcja dobra. No ale tak to jest jak sie lata pod falanga wroga. …

  • Generalnie ST nie wrzucam nigdy , ale z szacunku do Agresora bo niestety podobno kończy grę te starcia się tu pojawią. Historia starcia bardzo ciekawa - jeszcze wciągu dnia, Incek pisał że Grigor się na niego czai i żebym przerzucił dex bo możemy go trafić. Niestety weekend i Incek zapił. Grigor to ładnie wyczaił, wmontował lotkę i go trafił (pewnie niedługo pojawi się i to starcie) Ja nie świadomy siedziałem w domu i nagle milion wiadomości od Lucka Incek padł ślij recki. Udało nam się zebrać j…

  • 07-01-2020 19:47:00 Jabolcjusz [Vhagar] ~ 335.46% Dnia 07-01-2020 19:47:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jabolcjusz [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 50.000 _________________________________________ Obrońca Czar Ganimed [WWD] ________________________________________________ Wyrzutnia rakiet 25.421 Lekkie działo laserowe 29.450 Ciężkie działo laserowe 16 Działo Gaussa 536 Wyrzutnia plazmy 290 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 ____…