Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 390.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Szwecja. \o/

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    No kurde, bez sensu taka zabawa. Zadajesz.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Będzie zagadka obrazkowa. Narodowe zwierzę, kwiatek i owoc tego kraju to: klik, klik i klik.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Francja.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Tak. Za wiki: Gdy 11 marca 1999 roku przybył do Polski prezydent Islandii Ólafur Ragnar Grímsson, przyznał że "Całe pokolenie Islandczyków wyrosło na dwóch rzeczach – amerykańskiej coca-coli i polskim Prince Polo". Twoja kolej.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Nie. Celowo tak sformułowałam pytanie, bo zagadka jest naprawdę prosta.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Popularne polskie czekoladowe wafelki są najpopularniejszymi słodyczami w tym pięknym kraju, sami Polacy zaś stanowią największą po obywatelach grupę etniczną zamieszkującą owy kraj.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Hiszpania Katalonia i los polacos

  • Fury - hasalavamista bejbe

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Fury: „6. Czasem coś ugotuję, upiekę. Kurczak czy coś. Lubię, aczkolwiek nienawidzę później myć naczyń. :)” To był dowcip, nieświadomość, czy też moje kolorowe gwiazdki wysłały do Ciebie przekaz, że zaczęłam posługiwać się userskim językiem i to co napisałam nie jest tym co miałam na myśli, a Ty zdążyłeś już to przewidzieć i dostosować odpowiedź do mojej intencji? Jeśli to ostatnie to gratuluję - zrobiłeś sporo ticketów.

  • Juże śpieszę. (Ja to elfi, dla jasności, zmieniłam nicka). Tabelkę zrobiłam ja na podstawie danych znalezionych w necie / na niemieckim forum OGame, będąc jeszcze moderatorem tegoż działu celem wyjaśnienia zależności wielkość planet - temperatura - wydobycie deuteru. Mając doświadczenie w pracy z użytkownikami oraz znając najczęściej zadawane pytania uznałam takową tabelę za przydatną i jasną wskazówkę JAK kolonizować. Team nie posiada żadnej tajemnej wiedzy na temat mechaniki gry, którą się nie…

  • Cześć. Wiem, wiem, bo miałam to samo, dlatego mówiłam, że Dexowi trzeba dać szansę na początku. Ten serial już jest tak skonstruowany, ma 12 odcinków w sezonie, więc robi się je na raz. Mroczne? Chyba tylko pasażer. Deb to zawsze miała, ma i będzie miała przerąbane, wiecznie faceci... Trzeci sezon? Pewnie można się po jakimś czasie znudzić czy znużyć, bo ileż można na okrągło, ale powiem tyle: dużo się zmieni. Ja czekam na siódmy. Na szczęście udało mi się wynegocjować święta w Polsce. 20-31 gru…

  • Nie, zaskoczyła - tak, rozczarowała - nie. Mówi się o Polsce, że łączy wschód z zachodem, natomiast Finlandia ma miano państwa zachodniego, a jednak powiew wschodu moim zdaniem jest tu bardziej wyczuwalny niż w Polsce. Kontrasty na każdym kroku, połączenie budownictwa nowoczesnego z budynkami "jak z lat 70tych", Helsinki mają jakieś inne starodawne oblicze też, niby dbają o porządek i papierka nie wyrzucą, a jednak w niedzielę rano wszędzie walają się poimprezowe odpadki, niby kasy nie mają i są…

  • Fury - hasalavamista bejbe

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Gdybyś mógł wybrać dowolne miejsce na ziemi w którym mógłbyś żyć gdzie by to było? Czego chciałbyś się nauczyć? Ulubione zwierzę - uzasadnij. Ulubiona zabawka z dzieciństwa. Bywasz okrutny? I w końcu - jak Ci się podoba goowanie?

  • Oulu to kłamstwo! Tak mi się nazwa spodobała

  • Czeeeść ;* Przyda się. Widziałam tego linka jak jeszcze był aktualny, tam jest data 27.08 i nie, nie doczekałam. Wkrótce będę miała transmisje na żywo za oknem. Stare nawyki zostały i ciągnie do dłuższego zostawiania, ale często jest tak, że albo muszę rano wstać, albo w ciągu dnia tak wymiatam, że wieczorem przegrywam z powiekami. Wczoraj oglądałam zdjęcia z Laponii ( 1, 2, 3, 4) i jestem zakochana. Do Fin udało się wyjechać, język zaczynam rozumieć, jednak mam dość południa, plan na 2013: wypr…

  • Piękny strzał do wojny, miło patrzeć, gratulacje i wygranej wojenki życzę.

  • Sisko ;* Moim celem nie było ażeby Cię zdołować. Nie mniej, cieszę się, że film chociaż trochę przypadł do gustu. Nic w sumie, płynie do przodu, myślę, tęsknię. Słyszałaś? Jest coś o czym nie wiem? W miesiącach zimowych pewnie będzie okazja. Ja również.

  • Cytat od Madzia: „Chciałabym się nauczyć języka chińskiego, co mam zamiar właściwie osiągnąć w tym roku.” Co mam podziwiać, optymizm czy niebywałe zdolności?

  • sisko ;* Nie sądzę, ażebym "robiła" komuś podobne wspomnienia. Wszyscy do których wracam są dorośli i chociaż jestem przekonana, że tęsknili i będą, chociaż dostałam masę smacznych, pięknych i pachnących prezentów, to zaczyna się buczenie, wszystko wraca do normy, czas wyjeżdżać. Zostały mi w Polsce 42 godziny przed conajmniej 10 miesięcznym zesłaniem. Boję się, ale tym razem nie tego co ostatnio. Wrócę inna, już jestem inna. Jesteś spostrzegawczy i masz dobrą pamięć. Kobietą jestem, lubię przeb…

  • Nowe Filmy

    Chocolate - - Muzyka i Film

    Post

    A byłam. Fabuła raczej nie zaskakuje ale można się przejść, fajny film, chociaż 4 liter nie urywa. Ja odwiedziłam Imaxa, więc jeśli masz możliwość, to też polecam, nie przesadzili z efektami pod 3d, przyjemne oglądanie.