Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Apofis: „Cytat od smoki: „Poprawką dostarczoną przez aktualizację jest skrypt przenoszący konta nieaktywne na serwer cmentarny. ” Czy ja dobrze rozumiem, idlaki trafią na cmentarz? ” Post smoki dotyczy przenoszenia kont urlopowych z 60 dni OFF?

  • Nie ma to jak się obudzić po 9 latach.... pierwsza fuzja miała miejsce w 2012 roku... i stwierdzić że fuzja wiąże się z ofiarami. Kiedyś łączyli po 20 serwerów w jedno uni i ludzie musieli oddawać konta bezpowrotnie. Teraz jest jakaś opcja...

  • Cytat od buleon: „Poza tym, jako że jest to obejście płatnej opcji, to GF jakoś to pewnie ukróci. ” Może niekoniecznie ukróci... Toć wczoraj jeden gracz OGame przez pół dnia płakał na discu Artowi że musi zrobić się off na 60 dni i straci eko żeby iść na cmentarz i prosił o darmowych 60 paczek za stracone eko. Wiadomo fuzja wymusza takie długie OFF ale widać jest to opcja 'coś za coś'. (Dla nieobecnych na discu: to był buleon )

  • Cytat od Muniekk: „Cytat od Ruda: „Forum będzie wyglądało tak samo tylko nie będzie można pisać na nim postów ani zakładać tematów. ” to czemu bedzie to forum słuzyc ? ” Archiwum.... :x Czas na skopiowanie w prywatne dyski ciekawszych dyskusji. edit: pfff

  • Cytat od Nonick: „Czy Fuzja odbędzie się na "jeden strzał" czy będzie się to tak sączyło przez tydzień? ” Porozmawiajmy na temat UniFusion Klikasz guzik "Migracja" Zaraz Cie przenosi do lobby Konto ex znika Pojawia się konto na uni przenoszonym Większość Waszych pytań ma odpowiedź w oknie które pokazuje w czasie fuzji. Cytat od powyginany drucik: „zapodaj.net/images/c73ab459d25a8.png Informacje o przenoszeniu planet Aktywne przeniesienia planet są transferowane wraz z kontem i będą kontynuowane …

  • Cytat od ShaDowBurn: „Jak wygląda proces przenoszenie podczas gdy wysłałem flotę na długiego fs'a ? ” Porozmawiajmy na temat UniFusion Przeczytaj warunki fuzji.

  • Cytat od Apofis: „Czyli jak będę miał aktywnego geologa to też zostanie to przeniesione na nowe uni? ” Tak. Zostanie.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od sheaker: „Przy ostatniej dali, więc przestań robić ferment człowieku. ” Darmową relokację dostałem jak się przenosiłem na docelowe. Nie zauważyłem żeby u mnie były dodatkowe, ale skoro tak twierdzisz to ok.. ” Dostawały kotna z docelowego? A już na pewno te co miały 0 darmowych przeniesień na koncie. Bo miałam 1 i nie dostałam.

  • Cytat od Muniekk: „a coś na temat linku wrzuconego przez Ciap ? Wiadomo cos o terminie kiedy bedzie mozna iść w świat ? ” A to przepraszam... raczej w trakcie fuzji spodziewałam się pytań o fuzję przy fuzji wybrać trzeba kraj więc widać mechanizm przenoszenia jakiś jest na świat

  • Cytat od Apofis: „Jeśli jestem uni docelowym to relokacja darmowa nie jest potrzebna bo pozycje planety nam się nie zmieniają. ” Równie dobrze można napisać że jeżeli komuś zmieni planetę z 1:1:15 na 1:1:14 to też nie jest potrzebna...

  • Cytat od Macmichael1: „@powyginany drucik Jak wygląda sytuacja z darmowymi relokacjami? Każda zmiana koordynatów to jedna darmowa relokacja, czy jest jakiś maks? ” Miałam całą 1 planete, wczoraj założone konto tylko do testów ale.... ... przy ostatniej fuzji też nie było limitu i tutaj nic nie ma mowy o limicie. przenoszenia sa z cmentarza tyle ile planet Ci zmieni więc... pewnie nie ma limitu

  • Fuzja Universów - marzec 2021 Zibal (152), Cosmos (155) połączą się z Xanthus (150) Proces fuzji: od 2.03 10:00 do 9.03 10:00 dla tych serwerów już

  • zapodaj.net/images/c73ab459d25a8.png Informacje o przenoszeniu planet Aktywne przeniesienia planet są transferowane wraz z kontem i będą kontynuowane na Universum docelowym. Jeśli wybrana pozycja na Universum docelowym jest już zajęta, to przeniesienie planety zostanie anulowane. Wiadomości i znajomi Podczas migracji przepadną znajomi oraz wiadomości z czatu i gry. Informacje o sojuszach Członkostwo w sojuszu przepada w trakcie migracji. Sojusze muszą formować się na nowo w Universum docelowym. …

  • Cytat od I am back: „ale cios na quantum zrobil top 1 swiatowego eko wiec pokazal, ze sie da. Brac przyklad z takiego gracza zamiast marudzic, ze sie nie da nic ugrac. ” Jako że kasują forum to może wybaczą. :d Cios gra eko. Gra eko ma to do siebie że eko do wydania zależy od speed. Grając na speed x2 masz do dyspozycji dwa razy więcej surowców niż speed x1. Więc miesiąc gry na speed x1 to dwa miesiące na speed x2. Serwer ciosa był długi czas speed x5 gdy inne serwery były speed x1-2. Siłą rzecz…

  • Cytat od Goti: „Cytat od Ruda: „Sojusze nie zostaną skopiowane. Kiedy założyciel opuści swój sojusz, zostanie on przekazany jego prawej ręce. Jeśli nie ma prawej ręki, zostanie on przekazany najstarszemu członkowi. ” Tzn jak to będzie wyglądało? Ruda? ” board.de.ogame.gameforge.com/i…ostID=3885358#post3885358 "· Allianzen werden nicht kopiert. Wenn ein Anführer seine Allianz verlässt, wird sie an seine rechte Hand übertragen. Gibt es keine rechte Hand, wird sie an das älteste Mitglied übertragen…

  • Cytat od WrednaDziewczyna: „Jak zwykle wiecej pytań niz odpowiedzi. Nie możecie rzucić jakiegos przybliżonego terminu dla II tury? ” To pewnie zależy od problemów które będą przy turze I

  • Cytat od guff: „Kiedy pojawią się portale migracyjne na uniwersach exodus? ” W poście Fuzja Universów - marzec 2021 masz datę i godzinę - wtedy?

  • Cytat od Beljal: „Gracze, którzy samodzielnie dokonają wyboru uniwersum docelowego otrzymają w nagrodzie Sztab dowodzenia (7d) i złote dopalacze surowców To chyba nas nie dotyczy? ” Serwerem docelowym jest nawet serwer gdy wybór masz jeden z jednego

  • Cytat od Apofis: „A surowce lecące ginęły? ” Nie bo żadne surowce nie leciały.