Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 709.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ze swojej strony dodam, że zmieniono również obsługę pól do wprowadzania danych. Kiedyś przyjmowało tylko wartości liczbowe. Dziś można wprowadzić "ds2da2dsa2", a zostanie to odczytane jako 222 statki. Testowałem jeszcze "-250", a nie poleciały ujemne, tylko zwykłe 250.

  • OKA: Dzień 15

    Qnick - - Pytania

    Post

    2567

  • Cytat od Apofis: „Coś z tą wersją się popsuło bo się nie da przeciw rakiet zniszczyć swoich. ktoś to zgłaszał już może? Nie można wpisać ilości w okienko, co prawda można to obejść ale coś nie tak jest. Drugi błąd to jak się wchodzi w handlarza to się wszystkie planety i księżyce zaczynają świecić aktywność ” Co do rakiet to chyba ze 3 albo 4 tematy powstały w dziale ze zgłaszaniem błędów.

  • Gęsi na wypasie, spadaj dalej i zapychaj ta stocznie

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Qnick - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od UKM-2: „opisz bo mi nie działa ” Nie wolno wykorzystywać bugów...

  • Cytat od cichah2o: „Czy i u was zadanie, niszczycielska furia - zniszcz dużą powłokę ochronną, nie zostało zaliczone po zniszczeniu jej rakietą? RW jest, powłoka zniszczona, a zadanie niezaliczone. Ponowne zalogowanie nie pomaga... ” Trzeba to wykonać w walce. Rakieta się nie liczy... Pobite Gary

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Qnick - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od One Soldier Army: „Ktos mi powie czy dalej panuje eldorado z klonowaniem? ” Tak

  • OKA: Dzień 14

    Qnick - - Pytania

    Post

    14.03.2005

  • OKA: Dzień 13

    Qnick - - Pytania

    Post

    pole wrakowe pojawi się, jeżeli przynajmniej 5% floty w walce i ponad 150.000 surowców zostanie straconych.

  • OKA: Dzień 12

    Qnick - - Pytania

    Post

    7

  • Cytat od Apofis: „Mogło by być następnym razem kilka zadań trudniejszych i lepsze nagrody. ” Dokładnie, co to ma być... Następnym razem proponuje zdefiniować nagrody do taktyki i spytać szanownych graczy czy takie nagrody są wystarczające. Proponuję dla zbieraczy 5 poziomów kopalni + 4 lvl plazmowej + 2 lvl astro. Dla generałów po 3 lvl napedów + 10 000 GS, 1 000 000 pancerników, a dla odkrywców nic - przecież przez ostatni rok nachapali się na piratach i obcych jak nikt inny...

  • OKA: Dzień 11

    Qnick - - Pytania

    Post

    2:453 - 2:146

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Qnick - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Kuciapski8: „Ktoś posiada taki informacje, czy jak będę grał na wersji mobilnej w tel. To będę miał mniejsze zużycie transferu? ” Jak korzystasz z Chroma to ma on wbudowane możliwości "odchudzania stron" - zmniejsza to zużycie danych, ale nie wiem jak dużo oraz nie wiem na ile to wpływa na interfejs gry.

  • OKA: Dzień 10

    Qnick - - Pytania

    Post

    73

  • OKA: Dzień 9

    Qnick - - Pytania

    Post

    2008

  • Halo organizatorzy, może jakaś drobna podpowiedź. Czy ta osoba lubi chodzić do stomatologa? Czy ta osoba jest spokrewniona z osobą, która lubi chodzić do stomatologa? Czy ta osoba woli "M jak miłość", czy jednak "Na Wspólnej"?

  • Cytat od Czarnobrody: „dostaniesz nowe. Przy okazji ujawnił się błąd - nie da się zniszczyć rakiet w silosie... Musiałem podnieść poziom żeby zbudować 1 rakietę międzyplanetarną. ” To znany błąd, który wywołuje AGR... Brak możliwości zniszczenia rakiet BTW. Dostał już ktoś punkty za MSBN? Dostaje się po restarcie serwera?

  • 5bbaf149cf6bfba55bbaf149cf6bfba5med.png Ja wiem, gdzie popełniłem błąd, po prostu do różnicy kopalni dodałem po 8 pełzaczy, zapominając o bonusie. Ale nagroda powinna zostać przyznana temu, kto wyjaśni dżonowi gdzie popełnił błąd.

  • OKA: Dzień 7

    Qnick - - Pytania

    Post

    Pancernik

  • OKA: Dzień 6

    Qnick - - Pytania

    Post

    1088