Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 188.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • taaaaaa . PIKNIE można by rzec po za tym że konto kupione i zezłomowane

  • Graty panowie , grunt to dobra zabawa i adrenalina kiedy wszystko widać na F A L I

  • Bryyy BFS. Zbyt późno wrócił FS, więc lot na oparach bez dofarmu pozdro dla Amigos i znajomych Dnia 07-11-2018 16:21:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ktos_inny [Amigos] ________________________________________________ Mały transporter 70.000 Krążownik 10.000 Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca kaka6 ________________________________________________ Duży transporter 8.000 Lekki myśliwiec 30 Ciężki myśliwiec 5 Krążownik 3 Recykler 20 Wyrzutnia rakiet…

  • Gratki choć na sojuszniku Cytat od lasica: „ ale jak widać nie wyciągnął wniosków ” Wnioski zawsze trzeba wyciągać z każdej sytuacji..... CIRO SZoooo

  • Graty , ładny strzał . Moderator Neferet:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi

  • Bryyy Zwyczajny BFS, chyba kogoś wyprzedziłem bo świecił się obrońca nie miłosiernie podczas tego nudnego lotu. pozdro dla Amigos , znajomych z tej i pozostałych uni Dnia 04-11-2018 01:43:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ktos_inny [Amigos] ________________________________________________ Pancernik 6.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca klik ________________________________________________ Duży transporter 33.508 Recykler 2 Gwiazda Śmierci 1 …

  • Chojaku Cytat od ancymon: „No i następny uspokujcie się troszkę, bo mi kulesław zielenieje z zazdrości Gartulluję- ładnie weszło ” kulek "cienki bolek"

  • A jeszcze wczoraj widziałem tą lamkę na koncie z dobytkiem i pomyślałem że znowu go spakuje, ale sytuacja pod tytułem "albo bzykanie , albo ogame " zmusiła mnie do zapięcia urlopu

  • Bryyy Z braku laku i KIT dobry pozdro dla Amigos i znajomych Dnia 25-10-2018 15:02:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ktos_inny [Amigos] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Puck ________________________________________________ Mały transporter 113 Duży transporter 4.125 Lekki myśliwiec 11.708 Krążownik 31 Okręt wojenny 23 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 888 Sonda szpiegowska 649 Niszczyciel…

  • Graty , ładny strzał. Czyli mówiąc w skrócie "gąski nie chciały odlecieć na zimę to im pomogłeś" ?

  • Graty 3 No to żeś Panie ładnie po zamiatał górnika

  • Graty. Zabrakło 3 min i STek był by mój , dzięki za "dedy" . (4800) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 96.000.000. Na polu zniszczeń znajduje się 43.899.300 jednostek metalu i 42.749.400 jednostek kryształu. Flota odzyskała 43.899.300 jednostek metalu i 42.749.400 jednostek kryształu.

  • Cytat od Darth Sion: „Znamek bogato ten farming wygląda Jak wy toi zrobiliście, powiedz ze jeszcze Ci pzta zajumał :D:D ” Znalazłem, poleciałem i do lamki napisałem aby mi czasem nie bruździł skanami. Okazało się że tez wy-skanował i leci z tym że ja wstępnie miałem być wcześniej ( wstępnie bo byłem na fajku i z pały czas dolotu mu podałem ) to lamka zawrócił atak , jak się okazało ON był by wcześniej to tylko JEGO do-farmy doleciały kto tak potrafi jak nie MY

  • Bryyy 1. Bez większej finezji po za faktem że muszę tu pozdrowić pewną LAMKĘ , nie jakiego CHOJNEGO który jakimś cudem dofarmił . Lamko pochwal się ile Po za tym , zwykły BFS Pozdro również dla TheBest i do naSTępnego Dnia 23-10-2018 16:52:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Free [APHA] ________________________________________________ Mały transport…

  • Graty, ostro buszujesz , oby więcej takich lotów. Gąski niech się pasą , jesień niebawem

  • Brrry. Bez zbędnej rozpiski , zwykły BFS. Pozdro dla wariatów z TheBest, znajomych z tej i pozostałych uni Dnia 12-08-2018 12:07:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Krążownik 40.000 Pancernik 40.000 _________________________________________ Agresor marchewa87 [The Best] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Agresor NightHunter [The Best] _____…

  • hmmmm , o proszę , mi się nie udało (kulka nie spadła) a tu . . . . . . .. . . graty

  • HB... to nie przejdzie ! Człowieczeństwo chciwe , głodne rządy, pazerne . Sądzę że jak byś napisał odwrotność tzn, popierającą jak juz wspomniałeś "FRAJERA" temat by się ciągną w nieskończoność , a tak ......................... już ciszaaaaaaaaaa

  • Bryyy Taki tam mały debiut na nowej dla mnie uni Akcja bez większej spinki tzn,: skany, fala itp. (czyli norma), po czym ukazało się co nie co na fali wracające z misji kolonizuj, dziwna sprawa bo z planety, ale to już indywidualna sprawa obrońcy Pozdro dla nowych sojuszników i starej gwardii z NEKAR itd. . . . ***********************K*O*L*O*R*O*W*A*N*K*A*************************** Dnia 27-07-2018 21:30:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [RoA] _____________________________…