Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 94.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TS Wisła Kraków.

    So Seductive - - Piłka Nożna

    Post

    Twente , Fulham i Odense grupa ciekawa , ale Wisła ma szansę przejść. Chociaż będzie to bardzo trudne , bo jednak każda drużyna powiedzmy jest lepsza od Wisły.

  • Legia Warszawa

    So Seductive - - Piłka Nożna

    Post

    Fajna grupa Legii , ale wolałem , żeby trafiła do A byłoby ciekawiej

  • Hah udało mi się wygrać kolejkę sam w to nie wierzę bo nigdy nie byłem w to dobry ale teraz włoska liga , ciężki orzech do zgryzienia

  • No A najciekawsza a sam chciałem jako wieloletni kibic Bayernu taką grupę (z Milanem już grali w Audi Cup to po co znowu ) Mam nadzieję , że Boateng pokaże klasę. No a o Apoelu nie mówię nic , Wisła miała ogromną szansę coś ugrać bo grupa marzenie

  • Hmm psikusa zrobił Babak Rafati czyli sędzia nie uznał prawidłowej bramki ze spalonego a potem znowu widział spalonego w momencie gdy Gomez wraz Mullerem wychodzi 2 vs bramkarz no ale trudno Wystarczyło nieporozumienie Boatenga z Neuerem i pech chciał bramka padła. Troszkę pechowy mecz , no ale cóż , Bundesliga jest strasznie nieprzewidywalna.

  • Śmieszne fotosy 8D

    So Seductive - - Humor

    Post

    d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/183038_460s_v1.jpg /Za duży obrazek. Takie coś proszę w przyszłości dawać jako link. *sisko

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    tak zadajesz

  • O jakim państwie mowa?

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Nikt się nie kwapi to może ja. Jakie to państwo 11111a.gif

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Co oddziela Nizinę Orinoko od Niziny Amazonki ? Trochę map nie zaszkodzi ;d

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Cytat od liho: „ablacja arealna?” Zgadza się zadajesz

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Jak inaczej możemy nazwać topnienie lodowca na całej jego powierzchni ?

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Czy jest to rzeka Belize ?

  • Real Madryt

    So Seductive - - Piłka Nożna

    Post

    No to raczej zwykła ciekawostka wydaje mi się , że te 180mln za taką "maszynkę" do robienia pieniędzy to i tak mało . Same reklamy są warte ogromne pieniądze. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało przy nowych zasadach praktycznie tylko Bayern/Real/Arsenal są finansowo spokojni. Manchester też powoli już wychodzi z kredytów

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Cytat od Dziecinada: „Czy to gleby murszowe?” Zgadza się zadajesz

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Pytanie z cyklu , jaka to gleba Gleby te należą do gleb pobagiennych , które powstały w wyniku osuszania torfowisk i bagien. Wysoka zawartość substancji organicznych w torfach powoduje wysoką urodzajność tych gleb , o ile są prawidłowo meliorowane. Zbyt głębokie odwodnienie gleby tej powoduje bardzo często zmiany struktury jej powierzchniowej części , co sprzyja wywiewaniu przez wiatr pylistej warstwy próchniczej i przekształcaniu się zmeliorowanych obszarów w trudne do rekultywacji nieużytki.

  • Real Madryt

    So Seductive - - Piłka Nożna

    Post

    rmf24.pl/sport/news-as-manches…ronaldo-za-180,nId,341176 :))

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Cytat od Toadie: „Z tego co pamiętam to lodowce są odpowiedzialne za taki kształt niektórych szczytów” Zadajesz

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Czemu Matternhorn zawdzięcza swój przepiękny wygląd :)?

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Trochę niewyraźne ale wodospad Angel?

  • Geograficzny!

    So Seductive - - Nauka

    Post

    Hmmm to może tak ale to już ostatnia podpowiedź (chyba) To samo zjawisko ma miejsce m.in. na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. edit:) Tak to mogoty ale dokładnie w Wietnamie zadajesz