Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 289.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie, no spoko luz. Moje idlaki tez trzymają codziennie po 100 mln sorki, wiec to wszystko wyjaśnia. 2 mld z idlakow, codziennie st to kolejny miliard + eko... Wszystko się zgadza Swoja droga khz i piwek mogą juz czuć się zagrozeni, za pół roku ich wyprzedzisz w statusach. A mnie tez straszysz i straszysz albo raczej mi obiecujesz i co? No nic. I nie zazdroszczę Ci i nie mam zamiaru zgłaszać, u mnie nie będziesz miał powodu do rajcowania się

  • Lepiej niż poprzednio. Ten nieudany lot, to chyba na mnie. Siedzę na koncie, patrzę a Ty mi całą flotą walisz na pustego moona. Myślę sobie WTF? Napisałem do Ciebie, żebyś sobie zeskanował najpierw gdzie flota stoi, kordy nawet ci podałem, ale masz mnie zablokowanego . Dlaczego misiu, dlaczego? Teraz jakieś push konto wali mi coś takiego i zastanawiam się, czyja to sprawka? prnt.sc/vyl5lf A TolekB, to prawdziwy Banan. Dostał złoma, wie że jesteś w pobliżu i zostawia jeszcze większa flotę. Odważn…

  • Cytat od Adam525: „Gratki Widmo ładnie upolowany ! Odbudowy Usgai Ps. Jednak miałem rację, dzięki @Capitan Cupid image.png ” Adaś przed Tobą nic nie umknie, wydało się, bo kolega zdradził moją słodką tajemnicę. Nie wiem co się stało, bo floty miały wrócić zupełnie inaczej, nastawiłem na taką porę by odbiór był jak zawsze, a tu zonk. Nie będę zwalał na system, bo może sam dałem ciała (starość nie radość), ale żeby wszystkie floty a było ich 8 wróciły o innym czasie niż nastawiłem? Dziwne to co? G…

  • Akcja jak akcja, trochę obserwacji, wyczekania i szybki lot. Lot musiał być naprawdę szybki, bo Kaper pilnuje się nader dobrze, trafić w lukę to fuks... ale udało się. Tak więc szybkiej odbudowy dla Kapera - dużo brachu nie straciłeś, ta główna flota ocalała. No i teraz pozdrowionka dla mojego soja za motywację do gry, a głównie dla: skar, theneo24, Tadzior0, Veass, pokapoka... Acha, no i specjalny kawałek dla skara: youtube.com/watch?v=dKKdJoXF7PI Dnia 04-12-2020 20:33:35 następujące floty spot…

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Usagi - - DiD Indus

    Post

    Cytat od Kicki: „Błaznem jesteś Ty i Twój sojusz farm. Pomysł podzielenia MNS na dwie części jest o tyle głupi że żaden z nas na drugiego by nie poleciał ponieważ jesteśmy zgrana ekipa (wiem nie znasz tego ).I Twoim zdaniem namawianie opozycji by coś zawalczyla jest robieniem z siebie błazna? ” Tak Kicki, jesteś błaznem, bo jeśli przeczytałeś moje posty, to byś zauważył, że nie macie opozycji, bo zdominowaliście te uni. Brakuje wam adrenaliny? Latajcie na siebie... albo kiście się we własnych sm…

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Usagi - - DiD Indus

    Post

    Cytat od Kicki: „Cytat od Usagi: „A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry. ” Nie po to budowalismy sojusz żeby to teraz dzielić i walczyć przeciwko sobie. Jeśli Ty byś tak zrobił to współczuję Twoim sojusznikom Cytat od xDD: „nadal kisne tenor.gif ” kisnij ile chcesz ” Ja to bym przede wszystkim nie zakładał takiego tematu, w którym się błaźnię

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Usagi - - DiD Indus

    Post

    Cytat od Stachu: „Cytat od Usagi: „A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry. ” Na początku zlałem twoje wypociny, ale zyc mi nie dało...Byłem po 2 stronie barykady próbowałem stworzyć opozycję ale większość z was nie widzi dalej jak czubek własnego nosa zarzucając mi przeróżne akapity. Po co dzielić dobry team skoro to reszta miała w dupie tworzenie sojuszu który mogl się postaw…

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Usagi - - DiD Indus

    Post

    A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry.

  • OKA: Dzień 1

    Usagi - - Pytania

    Post

    Polska edycja powstała 20 stycznia 2005 roku.

  • Gratulacje, super zjechać gracza, gdy ma się 160 mln punktów, a on zaledwie 3 mln. Ja nawet takich nie skanuje, bo moje ego mi nie pozwala, po co mam zrażać do gry ludzi, skoro i tak niewielu ich zostało na tym uni. Ty dużo nie zyskałeś, ale on zapewne straci chęci do gry. Było warto?

  • Cytat od dziadek barezi: „Cytat od showtime: „ja na moje ripki panie kolego zbieralem 90dni z eko ” wywalilo mnie z kapci uni ma 62 dni,ale @showtime zbieral juz wczesniej MISZCZ nie klam Pinokio,bo Ci nochal z tych rozporkow wystaje SzO zgwalconemu ” To Ty nie wiesz, że szołek zbierał tutaj surkę, zanim jeszcze uni otworzyli? @olszyn4 nom synek za Twoj hajs z komunii uzbieralem A ja myślałem szołek, że babci drobne kradniesz z portmonetki

  • Ani Adam nie wygrał, ani showek. Wygrała kasa. Na wszystko byliśmy przygotowani, ale nie na to, że ktoś wyda kasy na 12 mld surowców, by postawić flotę do obrony. Słyszałem, że showek wziął kredyt z providenta i wyciągnął wszystkie drobne babci z portmonetki. Starczyło jednak tylko na remis. Starcie fajne, ale showek stał się dla mnie pośmiewiskiem na tym uni, wywalić tyle kasy, by coś pokazać? Ale co? Chyba tylko swoją głupotę. - BRAWO TY @showtime

  • Po raz kolejny sześć cyferek to już dobry wynik, a i flotę masz już taką, że i TO powinno się nią zainteresować, więc pilnuj się Paweł dodrze, bo z Ciebie byłby procent konkret, a znając TO to i ule też Ci nie pomogą.

  • Pchi, skar czym Ty się chwalisz? Przecież stać Ciebie na więcej (o wiele więcej), tylko jeszcze żeby Ci się chciało A tak na serio graty i dawaj więcej.

  • Kolejna udana akcja, aby takich więcej i do przodu. Nawet z bunkra jakiś zysk wyszedł, to i jest co przetapiać Obrońcy standardowe SzO

  • No faktycznie, niby nic, a gdzieś tam tych gratów nastukałeś. Jak masz czas. to teraz go jeszcze dobrze spożytkuj i coś upoluj. Czekam na więcej Oprócz tego nie muszę dodawać, że gratulacje za sam fakt, że Ci się chciało, BRAWO TY.

  • Cytat od DudaKolno: „Wystarczy chwila nieuwagi i brak dyscypliny i Paweł wykorzystuje okazje jakie mu się nadarzą. Gratulacje, nie ma z tobą żartów Pawle Usagi chowaj tą surkę lepiej a nie rozdajesz innym Tak dużo masz ? To i ja poproszę ” Nie, no surki nie rozdaję, ją wykorzystuje na szczytne cele Tylko czasami jakieś transportery mi zabłądzą.... Ale tak to w kosmosie bywa

  • Tak pogratulowałem Pawłowi . Dobrym graczom gratuluje, ciulom odpisuję, aby ciumkali loczki

  • Quen dla Ciebie, to Pan Usagi. Swoim wlotem na "niby" farming pokazałeś jaki desperat z Ciebie, gdzie podczas ataku poniosłeś większe straty niż miałeś zysku nie mówiąc już o tym ile spaliło ponad 400.000 LM-ów na ten lot. Wiem, że próbujesz coś udowodnić, ale na razie z bardzo mizernym skutkiem. Ja Ci poleciałem po flocie na ponad 5K % i widzę, że to ci kołkiem w d... stoi hehehehehe Pozdro

  • No cóż, w tym pięknym ST jedno jest pewne wygrał hajs, a że showtime podkrada babci drobne z portfela, to wynik jest taki jaki jest. Mam nadzieję, że takich akcji będzie więcej, uni dopiero się rozgrzewa, wszystkim należy życzyć Szybkiej Odbudowy, bo jeśli ma być ciekawie, to trzeba czymś latać (i niekoniecznie za hajs babci lub push konta @showtime, swoją drogą ciekawe ile banów dostaniesz na tym uni?)