Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 560.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Conradus Ars Humana: „Wciąż nie jest jasne, w jaki sposób można było pozyskać taką wiedzę. Bo przecież nikt nie dowiadywał się na bieżąco, kto dostał bana na przestrzeni całego roku. Ergo albo pytanie miało być z założenia na chybił trafił, albo z założenia kuriozalne, albo !trzeba było znać odpowiedź! i kto znał, ten znał. ” A może wystarczyło aktywnie obserwować forum. I wtedy wiesz, że bany idą rzadko - zdecydowanie za rzadko. I takie 1 ban na dwa dni to jest odpowiednie szacowanie. …

  • Cytat od Forumowy As: „Mechanika walki to prawdziwa kopalnia ciekawych pytań na jakiś konkurs: [...]3. Jaka jest minimalna liczba salw rakietowych potrzebna do zniszczenia bunkra złożonego z 100 plazm i 10 000 ldl. Przyjmij, że silos agresora jest na poziomie 6, a techy agresora i obrońcy są na tym samym poziomie. ” Dodaj do pytania, że minimalna bez wykorzystywania błędów gry. Dlaczego tak - bo na silosie lvl 6 (czyli 30 rakiet) bez problemu dostawałeś więcej rakiet. Mój rekord to 49 rakiet (dl…

  • Cytat od Starrk: „Cytat od cokolwiek: „3.To pytanie jest precyzyjne, bo odnosi się do momentu przeniesienia (pojedyncza sekunda). ” No nie, nie trzeba żadnych sekund - planeta/księżyc zostaną przeniesione jeśli inny gracz leci na te koordy z transporter, natomiast sam transport nie doleci na nowe koordy a na porzuconą planetę/księżyc. Przerabiałem sam na sobie i musiałem wyfarmiać przez galę... ” Pisząc o pojedynczej sekundzie odnosiłem się do momentu przeniesienia. Bo gdyby napisano o procesie …

  • Cytat od ackra: „Dobra, ok, chyba za odkrywcę jest slot więcej dlatego miałem 6. Czyli wykładniczo 1,4,9,16,25,36 standardowo plus bonusy. ” Za odkrywcę są +2 sloty Ogólnie: Podstawa = sloty za astro (trzeba mieć minimum astro 1 - aby móc w ogóle wysłać exp). Liczba slotów = podłoga z [sqrt (lvl astro)}] + 2 sloty z klasy Odkrywca + 1 slot za Admirała + słoty z nowej dopałki do slotów exp (aktywna lepsza dopałka). I tyle. Więc jak jednego zabrakło to z admirała. W ramach zagadki - czy możliwe (a…

  • Cytat od ackra: „Cytat od buleon: „Zaproponuj jakieś pytanie może ” 1. Podaj dokładny czas zniknięcia zniszczonego księżyca.2. Czy można włączyć urlop podczas misji zatrzymaj od innego gracza? 3. Czy w przypadku gdy leci na planetę transport od innego gracza planeta zostanie przeniesiona na inną pozycję? ” 1. Sekunda udanego niszczenia. Chyba, że pytanie jest złe i chodziło ci o PORZUCENIE. Ale skoro proponujesz to jako pytanie precyzyjne ... nie popisałeś się, panie 2. Znów pytanie precyzyjne, …

  • Ktoś się czepiał niejednoznaczności pytań (i przez to wycofano pytanie) - a teraz narzucacie format odpowiedzi skoro pytanie jest jednoznaczne to nie ma znaczenia jaki jest format odpowiedzi - ważne jest, że zawiera tą samą informację. Chyba, że jednak pytanie nie jest jednoznaczne PS. Aż ciekawi mnie, czy na pytanie typu "kto był pierwszym adminem?" padła odpowiedź zawierająca nazwisko czy imię - chcąc nie chcąc - odpowiedź prawidłowa. I co wtedy - skoro w pytaniu nie było "podaj nick z forum p…

  • Operatorzy gry (czy to GO czy SGO) mówili wiele rzeczy, które nie miały wiele wspólnego z prawdą Tutaj trzeba dzielić problemy na dwie grupy - problemy z backendem (czyli głównie problemy z mechaniką i działaniem gry - np klonowania) oraz problemy z frontem (niedziałające przyciski, samoklikanie, nieprawidłowe wyświetlanie, wyświetlanie złej liczby statków itd). Backend jest taki sam (w teorii - bo praktyka może być różnie), ale front - już nie. I przestawienie w tryb mobilny oznacza, że ryzykuj…

  • Cytat od bobro: „Hm... a czy pasek prędkości na urządzeniu mobilnym zacznie ponownie działać prawidłowo? ” Skoro używasz wersji mobilnej zamiast normalnej to sam kusisz los. Trzy podstawowe ustawienia, aby był sens używać telefonu w ogame: - dezaktywuj pasek czatu (wtf - co za idiota w ogóle wymyślił ten pasek czatu - już klonowanie zasobów było lepsze niż to ... najgorszy element w ogame w historii) - używaj wersji mobilnej - ustawione na NIE (czyli pusty checkbox) - alternatywne listy rozwijal…

  • Cytat od wampek: „Cytat od cokolwiek: „Na koniec - w ramach kontry - Jaki jest wynik: a + a Pytanie jeszcze mniej precyzyjne - prawidłowych odpowiedzi jest dużo (moim zdaniem nieskończenie wiele - ale nie wiem ile, bo nie chce mi się przypominać algebry. ” Pytania stają się nieprecyzyjne, gdy ktoś zaczyna na siłę szukać dziury w całym.... a + a = 2a (jedna poprawna odpowiedź) ” taaaaa, a np odpowiedź aa? albo w dowolnie wybranej algebrze - może dawać inny wynik. Choćby szesnastkowo ... Jak napis…

  • @Starrk ty nie tłumacz gościowi - bo jeszcze zaraz zacznie wnioskować o blokady na google - skoro większość odpowiedzi da się znaleźć w 20-30 sec wpisując pytanie w google I ma rację - zbanować google za podpowiedzi Pytanie o arta - uznawać odpowiedzi tylko graczy z udokumentowanym stażem od tamtego czasu. Pytania o uni (jak to obecne) - jak nie grałeś na tym uni albo wcześniejszym - odpowiedź się nie liczy - bo jest pewnie z google (ew. tolerancja 2 lata - do fuzji). A pytanie o początek ogame …

  • Cytat od silver88: „ale to oznacza, że GF sra na sporą część graczy ( w sumie nie wiem jakie są statystyki - ilu ludzi gra na nowych uni a ilu na takich powyżej pół roku?) - obstawiam że jest jednak przewaga w prawą stronę. Tak czy siak, konkurs nie jest zrównoważony, tylko premiuje kogoś, kto zaczyna (nic zaskakującego - potencjalnie z takiego gościa GF ma najwięcej kasy). ” Nie zgodzę się - konkurs mega premiuje starych graczy - bo wartość nagrody zależy od poziomu posiadanego badania / budynk…

  • Cytat od Toadie: „Kwestia jest tego typu, że da się w teorii zrobić więcej niż raz spadającego moona przy odpowiednio długo stacjonujących flotach. Wiadomo, że takie coś byłoby raczej możliwe tylko przy ustawkach, ale jednak teoretycznie się powinno dać. Uznaliśmy, że to wszystko jest po prostu zbyt niejednoznaczne, więc żeby nie było niedomówień, zdecydowaliśmy o zamianie pytania. ” Ale wiecie, że patrząc w ten sposób można wiele pytań odrzucić. Np wykorzystując błędy gry. Albo wykorzystując cz…

  • OKA: Dzień 3

    cokolwiek - - Pytania

    Post

    8 (+ Odkrywca :D)

  • OKA: Dzień 1

    cokolwiek - - Pytania

    Post

    Odpowiedź akceptowana (do konkursu) - 3.10.2002. Odpowiedź prawidłowa: na pewno przed 3.10.2002

  • A jakie ma znaczenie złom z obrony czy prędkość floty? Skoro znów top3 będzie rywalizować na wydaną kasę i zakupy pakietów? Prędkość eko - owszem, ma wielkie znaczenie, bo oznacza więcej metalu z jednego pakietu. Inna sprawa, że GF się bardzo cieszy z tego - skoro z jednego uni zgarnęli tyle kasy, co z wcześniejszych kilku łącznie. Brawo dla nich

  • Wiedziałem, że na Q jest niebiesko - ale że aż tak - to nigdy bym nie powiedział. Dla mnie to jednak jakiś szok. @powyginany drucik Wiesz już jak wyszło zdjęcie banów w połączeniu z cmentarzem? Konto może legalnie wrócić na dowolne uni i już bez bana? Jeżeli tak - to cudo nic tylko pogratulować GF profesjonalnego podejścia

  • Cytat od NowyLolek: „Cytat od cokolwiek: „@memento-mori Trochę gorzej niż była turcja - ale i tak się opłaca. Ok. 2x więcej anty dostajesz. Więc nawet jak wliczysz utratę eko z 3 dni (ban za vpn) to i tak "kilka" pakietów więcej dostaniesz. Oczywiście to ma sens jak kupujesz za mimimum 300-500 pln. ” Znowu teoretyk się wypowiada....Pakiet 1,3kk anty w Turcji wychodził poniżej 80 złotych, a w Brazylii 120? W Polsce za stówkę masz 600k anty. Oczywiście ma to sens za każdym razem. ” Czyli napisałeś…

  • @memento-mori Trochę gorzej niż była turcja - ale i tak się opłaca. Ok. 2x więcej anty dostajesz. Więc nawet jak wliczysz utratę eko z 3 dni (ban za vpn) to i tak "kilka" pakietów więcej dostaniesz. Oczywiście to ma sens jak kupujesz za mimimum 300-500 pln.

  • @powyginany drucik Opłaca się, ale tylko metal. Wszystko dzięki pięknej promo na tanszy pakiet metalu. Dziękujcie GF za to - I tak, są uni gdzie po trzech tygodniach ktoś ma więcej pktów niż ludzie po 10 latach gry (także topka uni). Wszystko to dzięki wizytom w brazylijskich kurortach i karcie Visa. @buleon Event nie będzie problemem, chyba, że będzie powtarzany co miesiąc. Wtedy się okaże, że i event zaczyna dawać chore przyrosty (w napędach i kopalniach).

  • Budynki eko na księżycu

    cokolwiek - - Gra

    Post

    Cytat od I am back: „Cytat od cokolwiek: „Obecnie nie działa (tzn jak ostatnio sprawdzałem). ” Gdzie sprawadzales? Tzn. na jakim uni skoro ponoc nigdzie nie masz konta w grze?Cytat od cokolwiek: „Jak lecisz z planety - to uwzględnia dok kosmiczny. ” Ktos lata z planety? ” 1. Gdzie napisałem, że działa dzis? Napisałem, że jak ostatnio sprawdzałem. Wtedy jeszcze miałem konto i to nawet generał - właśnie do testów. 2. Lecisz z planety - będzie większe pole wrakowe (czyli to przy ataku generałem). I…