Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 307.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „LOCO... napisał(a) [....] Nic Dodać Nic Ująć 8-)” LOCO... no Ty to wiesz, co Djablice lubią najbardziej

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vasco napisał(a) Uprawnienia do prowadzenia samochodu posiadasz? powiem Ci, że znalazł się jeden naiwny, który takowych praw mi udzielił, ale pewnie do dziś żałuje hahaha Jeśli tak to, czy posiadasz samochód bądź też jakim samochodem masz okazję jeździć? posiadam samochód, piękny, najpiękniejszy w kolorze bluuu Jaka sytuacja najbardziej Ci odpowiada?: 1) szusowanie na nartach w śnieżnych górach do tego nikt by mnie w życiu nie zmusił, nie lubię gór. 2) opalanie się plackiem na piaszczyst…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Malaparte napisał(a) Dzień dobry na wieczór... Czy mogę się z Tobą przelecieć na miotle?? Przelot na trasie obejmującej przepiękne widoki, o długości 2km kosztuje 59.99, bo promocja Dlaczego mogę?? bo masz dużo kasy na takie aktrakcje? Dlaczego odpowiadasz jak wszyscy śpią?? jak to śpią, jakim prawem śpią jak ja nie spię, oj muszę z tym zrobic porządek ” Cytat: „Death Angel napisał(a) [.....] Oraz napisała Go odpowiednia Osoba. no to już taka oczywista oczywistośc. ]:-D” Cytat: „masterma…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vasco napisał(a) Wiem, że posiadasz widełki, a posiadasz bat? i to taki skórzany Jaką ostatnio interesującą książkę przeczytałaś? hym ja ostatnio czytam interesujące posty w jednym w moich nowych nabytków hahaha Jakie gatunki książek preferujesz? ogólnie lubię tematykę medyczną, psychologiczną, ale również wątki mistyczne. To za to wczorajsze dziabanie to poczekaj, jak teraz Cie podziabam hahaha ]:-D” Cytat: „PauloK napisał(a) słaby oryginał, czy świetna kopia ? hym, czy ja wiem, jakoś n…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „kiciak napisał(a) lubisz czytać? czy nasz DiD (teraz mówię o DiD13) najbardziej Ci się podoba? :>” Lubię czytac Wiesz, ja lubię wszystkie moje DiDy, choc nie powiem, jak czasem coś gracze wymyślą, to ręce opadają haha ale ogólnie lubię ich, a o Was niewiele w tej chwili mogę powiedziec, bo jeszcze nie zdążyłam Was poznac, ale jak już pisałam, na pewno mile mnie zaskoczyliście

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Czesiownik napisał(a) Taką miotłą to pewnie nie tylko latasz:) Suży jeszcze pewnie do przechrzczenia niektórych osobników oczywiście masz rację, to jest miotła wielofunkcyjna ” Cytat: „mastermatiboy napisał(a) Jak Ci sie na 13 spamuje i dlaczego powiesz super ? hahah bo to święta prawda będzie Dlaczego nie dostałem jeszcze żadnego warna ? bo się za mało postarałes. :p Cegła waży kilo i pół cegły, ile waży cegła ? półtorej cegły? Jakiego koloru bamboszy używasz ? obecnie w kolorze bluuu. …

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) skrzydełka podłożone , a rogi już były od urodzenia :D” Nie prawda, nie pisz tak, bo jeszcze ktoś uwierzy Cytat: „Czesiownik napisał(a) [...] Skrzydełka pasują idealnie do rogów W końcu diabeł pieszo nie łazi :D” Masz rację ja mam specjalny sprzęt, wielofunkcyjny, do poruszania się po forum: besen.gif Piękny prawda? Skrzydełka oszczędzac muszę, bo to towar deficytowy.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Czesiownik napisał(a) No no te różki a avatarze mówią same za siebie:P” Oj, to tylko ściema, popatrz lepiej na skrzydełka

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) a ten rabat to na ile? bo ja niedługo kończę z OGame chyba ;(” Rabat obejmuje 2 letni okres korzystania, także wiesz, skończysz.... za rok, może dwa ... lalalal

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) bezpłatną? Zaborca, nie przeginaj, nie można miec wszystkiego, opłatę przelejesz na moje konto, ale dostaniesz rabat ]:-D” Cytat: „Czesiownik napisał(a) Jak tam weekendzik minął Djablica ?:) super, weekend minął na słodkim lenistwie Podiabełkowałaś trochę ?:D Narobiłaś piekła gdzie nie gdzie hahah, co coś Ty, ja wcielony anioł jestem :E”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) a będą miały dżi pi esa? :E” No ba i to z najnowszą mapą ogame

  • mntek czyli świeżak

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Góry czy morze? Krzykliwe miasto czy spokojna wieś? Ulubiony kolor? Opera czy dyskoteka? Zdrowa żywnośc czy McDonald ?

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) a ja chce bmw, wille bez basenu i wypłate na 40 lat też dostanę widełki? :E” Z tytanowymi grotami i satelitarnym systemem namierzania celu

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „krul Kajako napisał(a) co Ty taka calusna jestes ? /kajako” Cześc Kajako Wcale nie jestem całuśna, zresztą to taka ściema, żeby nikt nie wiedział, ze wredna jestem hahaha a potem, gdy się nie spodziewa widełkami

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dynek napisał(a) W końcu tu dotarłem się c ieszę Spamu tu tyle, że nie dotarłem nawet do połowy nie przesadzaj, zawsze może byc gorzej Nurtuje mnie jedno pytanie. A mianowicie jak we Francji nazywa się pocałunek francuski ? hym, niech pomyślę, możę "francuski pocałunek?" ” Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) ja chcem nową fotkę a ja chcę wille z basenem, nowego mercedesa kabrio i wypłatę na 20 lat ]:-D” Cytat: „vaizard napisał(a) Dlaczego tak długo nie odpowiadasz w Ct ;p Przyznaj się nam ład…

  • Vaizard- animowany modek

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    vaizard, piękne dziękuję :*:*:*

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Czesiownik napisał(a) To od dzisiaj mleko z czosnkiem i miodem mleko, miód, oki, ale czosnek nie przejdzie. To teraz prosimy nową fotkę Tamta jest już stara jak świat to jedyna fotka jaką posiadam, także nie marudź, dodam może, że kapelusz sama robiłam ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „David napisał(a) Czy lubisz gotować? Jeśli tak, co najchętniej gotujesz? Co najlepiej Ci wychodzi? A czego gotować nie znosisz? (jak przeczytałem roślinki odpadają ^^) Czy lubię gotowac, hm czasem tak, ale zazwyczaj lenistwo bierze górę i albo coś szybkiego robię, albo gdzieś jedziemy na dobre żarełko. ” Cytat: „Czesiownik napisał(a) Czemu tak rzadko odwiedzasz swój temat :P? bo często jest tak, że już mam odpisywac i nagle coś pilnego się dzieje i moi gracze potrzebują jakiejś pomocy. I…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Czesiownik napisał(a) To ja wtedy też zrobię sobie +1 co ?:D Lepiej naprawdę uważaj na zaborce:P Tak naprawdę to Zdzichu - 45 lat:P Powiedz lepiej jak diablica spędza święta Djablica w święta, poddała się całkowitemu lenistwu :E” Cytat: „Pad napisał(a) skad masz tyle postow ? pytasz skąd ja mam tyle postów? sie spami się ma bytywy dzien dobry dzień dobry ” Cytat: „Shogun2 napisał(a) dlaczego nick diablica ???bo to najpiękniejszy nick na świecie. ]:-D” Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) ulubi…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Czesiownik napisał(a) Djablica czemu tak mało tutaj piszesz:P Mało? hym, może i masz rację, zawsze to (+1) Zadbaj trochę o swój temacik co ?:P Twe życzenie mym rozkazem Zaborca Ty chuliganie hahah to mu pojechałeś, po skarpetach ]:-D” Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) nie jestem chu.liganem prawda Djabliczko? prafta to szczera, nie jesteś chuliganem :E” Cytat: „^sasha^ napisał(a) aniołku widzę że to spamowanie na legalu to całkiem przyjemne jest Postów: 3.779 gdzie ty tyle postów nabiłaś ??…