Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 307.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Kurczę ta ma wszędzie oczy Myślałem że przejdzie to po cichutku Djabliczko proszę proszę wychłostaj mnie :P” Jasne, w końcu żem Djablica, posiadam magiczne moce, nic się nie ukryje. O chłoście zapomnij, kara musi byc.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Wychłostasz ?:P Lubie tak 4 strony zalet ?:P Djablico bajeczek nie opowiadaj hehe Ty z tymi rogami to wiesz co :P” Czesiu, a co to w ogóle za obgadywanie mnie w DiD? myślałeś, że nie zauważę? hah Teraz to sobie nagrabiłeś, chłostania nie będzie za karę haha

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Proszę podaj swoje trzy dobre zalety, jeśli mówisz żeś dobra Czesio, ja mam same zalety, jakbym zaczęła wyliczac, to post miałby ze 4 strony hahaha Bo listę tych złych nie będę opisywał, bo by forum zlagowało hym, taki mądry jesteś? podaj chociaż jedną, a wychłostam hah ” Cytat od Satanie(L): „Cytat od Djablica: „ ” Djablica masz racja. Vasco przesadzil i mnie ciachnął?:D To sie sfocham <foch> nie fochaj się, bo nie przesadził z tym ciachaniem, tylko nie dał mi szansy zobac…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „A na mojego posta to też nie odpiszesz zła kobieto ?:P” Jaka znowu zła, ja dobra bardzo jestem, jak na Djablice przystało, Czesiowniku jeden Ty

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Satanie(L): „Djablica co tam?:* Chyba przesadzilem z calusami cześc Sataniel :*:*:* Jak zyjesz co porabiasz kiedy pogadamy? żyje, choc już ledwo dycham, a na pogawędkę wpadaj na irc Jaki lubisz kolor: czerwony czy czarny zdecydowanie czarny Lubisz kaszanke z grilaa czy kiełbaskę... hym, to trudne pytanie, no ale oki, możebyc kiełbasa jeśli mocno spalona, w sumie kaszanka też może byc Zdecydowanie przesadziłeś z całuskami. Vasco” Oj Vasco, Vasco, się Sataniel stęsknił a Ty go od razu tak…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Nie no rózga to za mało na Ciebie naprawdę tutaj to tylko szubienica bądź na stos obiecujesz czy straszysz? Dobrze chociaż, że go otworzyłaś, bo już szukałem adresu hehe jak znajdziesz, to wyślij mi jakąś kartkę, tylko ładną z pozytywką I spadaj z tym pw lub IRC:P Kiedyś Ciebie jeszcze tam nawiedzę na pewno Czesiu, pw to podstawa dialogu hahah ” Cytat od Dav: „Jak mnie dawno tu nie było to jest wręcz karygodne zaniedbanie :P Hej Grzesznico hej aniołku Jak mijają wakacje? mo…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Djablica mam być na Ciebie zły ?:P Zamknęłaś temat na uni 25 mojego autorstwa i chętnie odwiedzanych przez wszystkich:P Najbardziej popularny temat w DiD. WIesz co Ty teraz narobiłaś ?:P Otwórz go z powrotem, Tomisher jakoś nic nie miał do naszego tematu ;)” Czesiownik, wszelkie uwagi odnośnie forum, tematów, postów, to na pw poproszę lub na irc, jak chcesz porozmawiac, to zapraszam Wiewiórka, Ty jak zwykle w roli mojego adwokata hahahaha Wrócilam z urlopu, zatem i tutaj be…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Dumbledore1: „Skoro już jesteś to jak tam twoje owłosione stópki? Już wydepilowałaś je? :D” Hahaha witaj lamko Nie, nie wydepilowałam, wciąż czekam, aż to zrobisz, chwaliłeś się, że masz szklankę benzyny hahah

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Djablico co się u Ciebie dzieje, że nie odzywasz się już tak długi czas Co żeś przeskrobała, że się chowasz ? :D” E ja? skąd w ogóle taki pomysł, ja anioł jestem hahaha Trochę zamieszania z nowym forum, nauka moderki od początku, trochę spraw realnych i tak jakoś zeszło. Wiesz jak to jest foch z przytupem i melodyjką na nowe forum, ale juz jestem, więc koniec laby.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dav napisał(a) Cytat: „Dav napisał(a) Bó! :lol: Edit: Dlaczego ciągle mylę ten dział ze spamem? hahahah no dprawdy pojęcia nie mam skąd takowe mysli Cie nachodzą No widzisz... Teraz mam problem, bo wystawienie mi warna za spam to tylko kwestia czasu... ” oj, chyba histeryzujesz lekko, a od tego ja jestem ]:-D” Cytat: „Vasco napisał(a) Twórcza praca. Zatem jakie jest twoje wymarzone zajęcie? hym, chetnie pracowalabym w kwiaciarni, układanie bikietów, storiki, ogólnie wystroje, to zajęcie …

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dav napisał(a) Bó! :lol: Edit: Dlaczego ciągle mylę ten dział ze spamem? hahahah no dprawdy pojęcia nie mam skąd takowe mysli Cie nachodzą ]:-D”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vasco napisał(a) Oglądasz programy typu: "You can dance", "Taniec z gwiazdami" etc.? nie, tego nie oglądam, ale coś bardziej opartego na faktach autentycznych. :p Co sądzisz o grze aktorskiej braci Mroczków? raczej zachwytu we mnie nie wzbudza, dośc sztuczni są i mocno przereklamowani. Interesujesz się w jakimś stopniu polityką? w bardzo niewielkim :p Praca twoich marzeń? (oczywiście jeśli jej nie wykonujesz) heh, raczej jej nie wykonuję, ja lubię coś bardziej twórczego ;)” Cytat: „Kaczy…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dav napisał(a) Co do Marcików, cena do uzgodnienia Nad rabatem się pomyśli oki, w takim razie ponegocjujemy na irc ]:-D” Cytat: „Kaczy napisał(a) Wolalabys mieszkac na kompletnym pustkowiu czy w centrum NY ? ( nie ma pomiedzy ) to zależy od nastroju, czasem chciałabym byc na odludziu, czasem w gwarnym mieście. Kuchnia : Polska , Wloska, Francuska ? Jaka ? McDonald i KFC Masz komputer stacjonarny czy lapka ? oczywiście, że mnie się dostał stacjonarny. Czy poddalas sie modzie i przeycztala…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vasco napisał(a) Nie oglądałem "Czerwonej Róży" ale jest to na podstawie Stephena Kinga, zatem musi być mocne. Warto obejrzeć "1408" też na podstawie tego samego autora. postaram sie obejrzec Mówisz, że są aktorzy, których nie lubisz oglądać. Wymień jakiegoś:) na przykład Daniel Olbrychski, no nie trawię gościa i filmu z nim nie obejrzę Boisz się burzy?nie, ja lubię patrzec jak jest burza, lubię iśc na spacer jak jest ulewa i wiesz co, w życiu nie posiadałam parasolki ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Kaczy napisał(a) 1. A coz to za praca ? siedzisz za biurkiem ? a taka niewielkia, nie wiem, słyszałeś kiedyś o Microsoft? 2. ok a 1 Warn ? hym, pierwszy warn hahaha dostał ode mnie David, aż sprawdzę czy nadal ma go w profilu 3. gdzie zakupilas miotle i po jakiej cenie ? hym, dostałam w wyposażeniu, ale starsznie stary typ mieli na stanie, wiec musiałam zainwestowac w widły, które dał mi gratis od firmy Doctor Devil 4. Jesli czasteczki ABDE polacza sie z czasteczkami GD powstana czastecz…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Kaczy napisał(a) 1. No to ze Slaska spora ekipa sie wybiera, pewnie pociagiem ale moze i samochodem daj sie naciagnac zasatowie się, ale raczej nie licz na to :) 2. gdzie ty pracujesz skoro o 11.00 masz czas na odpisywanie dziś mam na popołudnie 3. Za co byl 1 ban jaki dalas na forum ? bany nadaje tylko FA, ja nie mam takiej mocy 4. Kto wedlug ciebie wygra konkurs na spamera uni13 ? ( BEZ PODGLADANIA !! ) co za dziwne pytanie, przecież wiadomo, że ja hahahaha ]:-D”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Kaczy napisał(a) 1. Ale bardzo wiele ludzi jedzie ze Slaska, np. taki Sayo albo Thrall samochodem z Wroclawia Moglabys sie zabrac Kaczus, ale do Wrocławia to ja mam ze 300 kilosów, nie ten koniec śląska 2. Nie poprostu zasypiasz w swoim, a budzisz sie w nieswoim i co bys zrobila pewnie najpierw doznałabym szoku, a potem zaczęła się śmiac. 3. Pracujesz / Studiujesz ? pracuję ” Cytat: „^Morpheus^ napisał(a) 1. Jesteś na sawannie...goni Cie głodny i napalony hipopotam. Co robisz? pokazuję m…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vasco napisał(a) "Cel uświęca środki" Uważasz, że człowiek powinien się kierować tym stwierdzeniem w pewnych okolicznościach? w pewnych okolicznościach tak, ale nie we wszystkich, czasem osiągnięcie celu, nie jest warte poświęcenia czegoś. Gdybyś mogła zrobić coś teraz, czego nie zrobiłaś jeszcze do tej pory, bądź też coś, czego nie będziesz mogła zrobić będąc ograniczona z jakiegoś powodu. Co to by było? hm, nie mam pojęcia muszę nad tym pomyślec. Gdyby dzisiaj był ostatni dzień istnien…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vasco napisał(a) Gdybyś nie urodziła się w Polsce to, w jakim kraju chciałabyś się urodzić? zapewne jakiś ciepły kraj, ale bez plejady egzotycznych robali Jakie miejsce chciałabyś zwiedzić? chciałabym pochodzi po pustyni, zobaczyc cudownie błękitne wody mórz, wylegiwac się na plaży, gdzie nie ma tłumów ludzi. Jeśli złapiesz złotą rybkę a ona powie tak: "Jeśli zażyczysz sobie życzenie to spełnię je, ale zaraz potem umrę, natomiast jak mnie wypuścisz bez życzenia to, będę sobie pływać woln…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Kaczy napisał(a) Dlaczego Djablica ? oj, to taka ściema, żeby wszyscy się bali Po co ci Pejczyk ? żeby chłostac niedobrych graczy Ile za niego dalas ? w sumie był w standardowym wyposażeniu Jakie bylo twoje 1 zadanie jako Moderator ? hah, ogarnięcie, wtedy nowego, uni 55 Dlaczego piszesz ze bedziesz na IRC a nie ma cie byłam minutę po Tobie, czasem mi się zdarza odchodzic od kompa. Gdzie bys chciala wyjechac i jakbys mogla wziasc kogos z ogame to kogo ? zdecydowanie ciepłe kraje, nie lub…