Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 990.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Ja sobie wyobrażam. To samo co w przypadku czerwa dla Brzyskiego czy dowolnej innej stykowej decyzji na niekorzyść Legii czyli nikt nie zwróciłby na to większej uwagi.

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    fW4m36w.jpg Jak się macha łapami jak wiatrak w czasie wrzutki to takie są skutki Trochę nie ogarniam tej ogólnopolskiej histerii w związku z karnym. Ja bym nie gwizdnął ale takich nastrzelonych rąk we wszystkich europejskich ligach gwiżdże się od groma. Skąd ten ból dupy?

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Legia - Lech 1:2 - szkoda ale trzeba pogratulować zwycięzcom. Czasem tak bywa - sędzia bardzo ok, chyba mógł być karny na Kuchym (bo kopa w kostkę dostał) ale ogólnie lubię jak arbiter ma zawody pod kontrolą i trzyma piłkarzy za mordę. Akcja gdy odpycha Fina od leżącego legionisty mistrz - Berg jest uparty jak osioł. Rozumiem że Marek się stara na treningach a Orlando mniej, ale to piłkarze z innej galaktyki jak chodzi o poziom. Wystawianie Sagana to osłabianie drużyny - wystawianie Żyrro ze zła…

  • Liga typerów - dyskusje

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Cezarcfc: „Dodatkowo proponowałbym trochę zmienić mnożniki przy meczach LM i LE. Co prawda w regulaminie jest, iż maksymalny mnożnik do x2 ale bardziej zasadne byłby biorąc pod uwagę rangę tych spotkań mnożniki x3 dla półfinałów LM i finału LE, a także mnożnik x4 dla finału LM.” Niby nie powinno się zmieniać reguł w trakcie ale... ja nie mam nic przeciwko. Możemy przyjąć przez aklamacje

  • Sportowy

    Thorgoth - - Sport

    Post

    Tak jest. Zadajesz.

  • Sportowy

    Thorgoth - - Sport

    Post

    W dniu 15 (słownie: piętnastych) urodzin mieć na koncie 3 złote, dwa srebrne i brązowy medal olimpijski (nie licząc worka innych medali, z czterokrotnym mistrzostwem europy seniorów na czele) to jest coś. O kim mowa?

  • Sportowy

    Thorgoth - - Sport

    Post

    27176655.jpg

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Lechia - Legia 1:0 - ładny stadion, oprawa, znośnie przygotowana płyta, transmisja w HD, na pierwszy rzut oka prawie jak Premiership. Po drugim rzucie oka zaczynają boleć zęby, kopanina potworna - Duda jednak słusznie wyrzucony. Być może część sędziów dałaby żółtko, ale po pierwsze też by wyleciał a po drugie to byłby błąd. Wejście na szybkości wyprostowaną nogą w piszczel to według nowych przepisów jest czerwo. Chłopak ma teraz 3 mecze pauzy, do gry wróci najwcześniej w maju... i bardzo dobrze,…

  • Śmieszne fotosy 8D

    Thorgoth - - Humor

    Post

    931814001354167295.jpg proboszcz z parafii w czarnożyłach koncelebruje poświęcenie pierwszego szamba w gminie.

  • Przesadzasz. Tą konkretną bramkę ciężko komuś przypisać, równie dobrze można obciążyć Glika że nie trzymał głębi. Trudno. Każda drużyna świata traci tego typu gole, to nie jest kwestia Wawrzyniaka (który akurat w tym meczu grał conajmniej przyzwoicie). Nominalnego lewego obrońcy który byłby lepszy od Wawrzyniaka w tym kraju nie ma. Można kombinować ze zmianą pozycji jakiemuś prawemu ale nie wiem czy to da rewelacyjne efekty.

  • Nie no, to nie było przypadkowe tylko intencjonalne, za takiego liścia jest czerwona. Ale Sebastian tyle dołożył od siebie... że aż ręce opadają. Zgadzam sie z Karlikiem co do Kucharczyka, w takim meczu mógłby się lepiej odnaleźć niż drobny Rybus. No i na obronę za Olkowskiego Wojtkowiak. Z tym że po meczu to każdy jest mądry, patrząc uczciwie to na przykład Jodłowiec też powinien się sprawdzić w walce fizycznej, a był bardzo zgaszony. Mocno bił po oczach brak kogokolwiek kto by się pokazywał po…

  • Ja miałem odwrotne wrażenie. Szczególnie w pierwszej połowie kilka razy pomylił się na naszą korzyść. Była taka sytuacja która wyglądała aż dziwnie, Keane nabił naszego obrońce od ochraniacza aż było w TV słychać a sędzia pokazał że ma od bramki grać Fabiański. W drugiej połowie mylił się w obie strony, na korzyść Irlandczyków pamiętam dwie sytuacje - faul na Miliku na pomarańczową kartkę oraz liść Mili. Inna rzecz że po tym liściu Walduś padł jak rażony gromem. Wkurza mnie takie psitkowanie. Z …

  • Liga typerów - dyskusje

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Mati: „Nawet jeśli będzie dużo kolejek, to ciężko mi będzie odrobić ;)” W dwie kolejki odrobiłeś 27 punktów więc ta moja przewaga to jest nic. Ale dobrze że pocisnąłeś, liga będzie ciekawsza

  • Liga typerów - dyskusje

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Niektórzy w tej kolejce się delikatnie spóźnili i typują wyniki po rozpoczęciu czy nawet zakończeniu meczów @cezarcfc na kiedy jest przewidziany koniec edycji? typowanie obejmie czerwcowe mecze eliminacyjne do euro?

  • Nowe Filmy

    Thorgoth - - Muzyka i Film

    Post

    Byłem wczoraj na Water Diviner, czyli debiucie reżyserskim Russela Crowe'a który w polskiej dystrybucji został przetłumaczony na Źródło nadziei. 102301_s1.jpg Nie jest to arcydzieło ale nie ma tragedii. Russel zawsze wydawał mi się takim kilkuletnim chłopczykiem w ciele dorosłego i trochę taki właśnie film zrobił. Chłopięcy, dziecinny, trochę bajkowaty. To nie jest dzieło z jakimikolwiek głębszymi ambicjami. Ot, taki disney, tylko w formie dorosłej fabuły. Ale nie wyszedłem z kina rozczarowany, …

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Igła, uważaj bo Ci żyłka pęknie. Cytat od Bagin :D: „Ale przyznasz chyba ze faul nie byl jednoznaczny, natomiast reka juz jak najbardziej? Ergo, co jak co ale po tym spotkaniu legionisci nie maja prawa narzekac na arbitra :P” Chyba przyznam. Tzn. Żyro zrobił coś co denerwuje mnie u wszystkich piłkarzy na świecie - podniósł łapy do góry i zaczął umierać ułamki sekundy przed samym zdarzeniem. Natomiast to że Burliga nie trafił w piłkę i trafił go w nogę jest bezdyskusyjne. Była jeszcze sytuacja gd…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Legia - Wisła 2:2 - trener Berg powinien wziąć ten wynik na klatę. Z całym szacunkiem ale dlaczego z uporem fanatyka Sa na ławie? Dlaczego lider asyst Brzytwa na ławie? Dlaczego Broź na trybunach? - Malarz łapie. Good, wreszcie jest konkurencja dla elektrycznego Kuciaka - sędzia obsrany. Dla mnie można było w pierwszej połowie przynajmniej jednego karnego gwizdnąć dla Legii. Jest jakaś dziwna fama że sędziowie forują Legię. To nieprawda i odbija się na obiektywnym sędziowaniu. Szkoda

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Legia - Śląsk 1:1 - Jest awans po bardzo nerwowym meczu. Tak jak pisałem poprzednio - bardzo niepotrzebnie, trzeba było pocisnąć gdy była okazja we Wrocku. Ale wszystko dobre co się dobrze kończy. - Gdzie są zwolennicy teorii spiskowych że wszystko w PP jest ustawione pod Legie? Najpierw Pogoń, teraz Śląsk, w półfinale Podbeskidzie a w finale (jeśli awansujemy) Lech. O gorszą drabinkę trudno. Równolegle Poznaniacy radośnie tłuką Znicz Pruszków a w półfinale pewnie trafią Błękitnych Stargard. - p…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    poor trolling is poor Mecz bolesny. Przykry. Tak po ludzku zły. W konstrukcji psychicznej prymitywnych ludzi jest poszukiwanie prostych odpowiedzi na wszelakie pytania więc teraz wśród kibiców Legii będzie można usłyszeć "to wszystko wina x". Szykuje się shitstorm na Berga, na Żyro, na Bogusia, na Rado, ogólnie na cokolwiek. Całe życie śmiałem się z komunałów które wygadują przepytywani piłkarze w stylu: mecz nam nie wyszedł bo się źle ułożył. No cóż, dziś słowo ciałem się stało. Może przemawia …

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Guilherme - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Masłowski, Kucharczyk - Sa Mecz sezonu i Rado zostaje w rezerwie siedzi na trybunach o_0