Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 599.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @pit to sie wszystko kiedys samo wyjasni poprzez fuzje. Teraz flociarze doginaja na ekspach by jak najwiecej sie oblowic bo zysk latwy i nie trzeba za wiele sie starac. Ale wymieszaja sie uniwersa i bedzie selekcja naturalna. Podzial na graczy ze skillem do gry i tych co jedynie na urlopach potrafia sie chowac kiedy konkurencja na uni nie pozwala na swobodna gre.

  • Cytat od Constantin: „No witam pogratulować wypada , lecz czy ja wiem z taka flota expedycje na falandze pacnąć wielkie dokonanie to nie jest ” Na bfs tez potrafi latac kiedy komara sie przytnie Graty ale ten zysk jakis taki mizerny

  • Badania i laboratoria

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Bladeripper Returns: „Na 14 planetach w ciągu doby postawisz tylko 1209600LM, teraz na speed uni ktoś może przylecieć i resztę wyzłomować. Skoro przyśpiesza się ekonomię i prędkość badań, można by małe statki budować po 2 na raz. Bo co to za sprawiedliwość kiedy Twój GS buduję się 1sek tak samo jak LM lub MT. ” Temat jest o czym innym niz budowa floty. Ale napisze mimo to pare slow, moze mod nie skasuje. Poszedlbym nawet troche dalej w ten temat o budowie floty. Skoro GS buduje sie w se…

  • Badania i laboratoria

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Setharet: „Im więcej laboratoriów połączonych w sieć, tym mniej surki schowasz, bo tych badań nie włączysz na każdej planecie. Te najdroższe i tak obecnie służą właśnie do chomikowania w razie ataku. ” Bzdura. Tak mozna sobie pisac kiedy dopiero ktos konto zaczyna budowac. Pisalem Ci bys wybiegl myslami daleko w przod ale tego nie zrobiles. Pomysl wiec logicznie, ile sury mozna zamrozic, jesli kazde jedno badanie kosztuje conajmniej miliard. Cytat od Setharet: „Bardziej chodzi mi o to, …

  • Badania i laboratoria

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Setharet: „Nie jestem skoczkiem - ale gra na martwym uni gdzie aktywnych graczy zostaje może z 10 osób mija się z celem. Budowanie dla samej radochy bez tego dreszczyku czy mnie ktoś zaatakuje, lub ja kogoś ( poza idlerami ) to wolałbym w Faraona pograć i rozbudowywać swoje imperium ” Wybiegnij myslami w przyszlosc i zastanow sie jak Twoj pomysl bedzie wygladal kiedy bedziesz mial badania mniej wiecej na takim poziomie, za najkrotsze badanie zajmie Ci miesiac czasu. Twoj pomysl jest ide…

  • Badania i laboratoria

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Setharet: „Pozory mylą ” Faktycznie, ciezko bylo pomyslec inaczej skoro napisales tak: Cytat od Setharet: „Obecnie nawet przy wysokim poziomie samych laboratoriów i kilku poziomach MSBN niektóre badania i tak trwają nawet kilka dni, co blokuje prowadzenie innych znacznie krótszych. ” Cytat od Setharet: „Osobiście nie gram nigdy za realną kasę, bo uważam, że wolę dobre piwo wypić, niż pakować kasę w grę, gdzie po 2 miesiącach otwierają nowe uni i wszystkie moje " osiągnięcia " można sobi…

  • Badania i laboratoria

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Bladeripper Returns: „Co jeśli chcesz postawic 2kk LM na raz? Skracanie skrajnie się nie opłaca. ” Flociarze maja kilka planet z wysokimi nanitami. Reszta to lotki. Choc tez sa flociarze z tylko jedna lotna planeta gdzie cala reszta jest ladnie rozbudowana w eko. I na tych planetach z nanitami klepia flote. Dziela wiec sure na 2kk lm i rozsylaja na kilka planet. To samo z innymi statkami. Do tego dopalki na stocznie i tyle w temacie. Sam tak postawilem 400k mt w kilkanascie minut dzieki…

  • Badania i laboratoria

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Setharet: „To nie tak do końca że 15 badań na raz - no chyba że nie łączyłbyś laboratoriów w sieć badań. Na laboratoriach połączonych w sieć ( na stałe już ) robiłoby się tylko jedno badanie, ale szybciej - inne badania na laboratoriach poza siecią, ale za to dużo dłużej ” I ogolnie sie odniose do calego pomyslu, nie tylko do zacytowanego fragmentu. Kolego, zapominasz, ze GF zarabia miedzy innymi na klikaniu przez graczy badan antymateria. To taka nasza ogejmowa waluta jesli jeszcze teg…

  • RW bez wystrzału

    Elkanen - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Apofis: „Może się obie strony dogadały i nie doszło do ataku a tak na serio albo błąd albo może to ma związek z lm na GŚ manewr henricha - mysliwce unieszkodliwiają GS i nie dochodzi do wystrzału A może leciałeś dłużej niż 12 h na uni prędkość flot x1 co jest nie dozwolone lotem gs ale to chyba przy misji niszcz i nowy błąd hehe dobre ” Cos chyba innego niz to co opisales. Puscilem normalny farming, mt+lm+kr i na 3 fale jedna wlasnie wleciala na remis. GS nie bylo ani z mojej strony ani…

  • Nie zostaniesz sam. Zostana razem z Toba wszyscy co nie kupuja anty do gry lub zwyczajnie nie chca zadnych zmian. Cytat od El Baaboollo: „Świetny pomysł !!! Kanciarze będą mogli kupić i przetopić konta również z innych uni. ” Ograniczyli nieco bledy na rynku to trzeba bylo cos innego ale za to w pelni legalnego wymyslic

  • Cytat od Baju: „my tu gadu gadu, a producent tylko czeka na takie pomysły ” @Apofis zaproponowal pewna kwote antymaterii za proces przeniesienia konta. I to moze byc czynnikiem napedzajacym ten pomysl przenoszenia konta do jak najszybszej realizacji. Jeszcze mozna by bylo porozsylac ankiety z pytaniami czy zgadzamy sie na przenoszenie konta za antymaterie czy wolimy tradycyjna fuzje uniwersow. Ci, ktorzy graja bez anty beda za fuzja. Jeszcze innym bedzie cos innego przeszkadzalo. Temat na gownob…

  • Graty co by spamu nie bylo Przeciez moher to moher a jumek to jumek - dwie rozne osoby i dwa rozne konta jeszcze tego nie ogarneliscie?

  • @ackra ja nie zartuje, pisze serio. Pusc sobie fs-a. Moze byc nawet na kolonizuj z gs-em. Wtedy masz jakies 4h luzu. Wejdz w panel sterowania i ogarniaj od nowa instalacje systemu. Zajmie Ci to godzine, moze dwie. I na pewno pomoze. Sam tak robilem juz nie raz, nie dwa i z niejednym laptopem.

  • Cytat od Sobieski: „dzięki temu, że zmieniono widok wiadomości nie zrezygnuje z ogame ” Drobna, kosmetyczna zmiana a jakze cieszy jeszcze jakby ogarneli to by nie wywalalo po kilka razy dziennie z gry to mozna powiedziec, ze jest rewelacja

  • Dziwne. Bo u mnie smiga az milo. Na tel troche mulio poki nie wyczyscilem smieci.

  • Cytat od ackra: „Może jeszcze przeczyścić wentylator?. Wszystko inne działa naormalnie tylko na ogame się zacina, trochę dziwna wada sprzętu. Zresztą mam 4 urządzenia więc nawet jakbym jakieś musiał oddać do serwisu to nie muszę zapinać urlopu ” No wybacz ale tego nie wiedzialem sugerowalem sie jedynie tym co bylo napisane Skoro masz 4 urzadzenia to jaki masz problem? Ja mam 3 dzialajace i jeden do naprawy u fachowca na wszystkich urzadzeniach masz ten sam problem?

  • @ackra jesli nie ciasteczka czy przegladarka to wylacz sprzet, na ktorym ogarniasz gierke i uruchom ponownie jesli nie pomoze to zapnij urlop i oddaj sprzet do serwisu lub zainstaluj system od nowa. Masz moje slowo, ze bedziesz zadowolony

  • Moim zdaniem teraz jest duzo bardziej estetycznie imgur.com/nU7Iwxv

  • Cytat od PacSzaman: „różnie to bywa raz możesz dziennie zdobyć 150-200kk a raz mniej ale nadrabiane to jest trochę statkami dużo ich wpada. Polecam zagadać do @zefir fajnie objaśnia jak to działa i jakie zyski z tego są Ew mogę podesłać rozpiskę o odkrywcy ” Dzieki za chec pomocy ale juz dowiedzialem sie wszystkiego czego chcialem. Jedno jest dla mnie jasne, trzeba miec czas na latanie i pilnowanie zabawek latajac na expy, zeby miec z tego realne profity. U mnie z tym wolnym czasem to jest loter…

  • Cytat od Ojczyznoslaw: „To po cholerę w ogóle o to pytasz i dyskutujesz bez celu? ” Pytalem bo mialem watpliwosci. Na priv dostalem konkretne liczby a nie jakies statystyki odnosnie ilosci wysylanych eksp i srednich zyskow. Porownalem z tym co mam ze zbieracza bez dodatkowych farmingow i wyciagnalem wnioski. Od tego jest chyba ten dzial by sie czegos dowiedziec?