Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „/me tuli `marcika /me kicra kwasika /me podaje `marcikowi truskawki :3 /me polewa bitą śmietaną i zjada Hej :** Hej Jabłko czy gruszka? Słońce czy księżyc? Noc czy dzień? Zima czy lato? Rower czy samochód? Sukienka czy spódnica? Rolki czy łyżwy? Narty czy deska? Jajko czy kura? Sałatka warzywna czy owocowa? Wino czerwone czy białe? Czo ten kwachu? Czo czo ? /me tuli `marcik papa :** /me kicra kwasika papa ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Rentek: „bry ! !yrb czemu marcik jest taka zUUUa ? Ja jestem dobra...a to, że jestem zUUUa to taka przykrywka mojej dobroci a czemu nasza Marcik używa porów tak często ? Używam tak często jak często muszą być używane :fshocked: jaki ulubiony kolor(i czemu zielony :E) bo niebieski ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Drakensang: „święta skończone a tu dalej Mikołąj co to ma być? Mikołaj ? To kobieta w zimowym ubranku :xbiggrin: nie nie zapomniałem jak wejść na IRC To czemu Cie nie widuję ? ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Drakensang: „witaj szefowo witaj no proszę Cię teraz mnie załamałeś mam Ci napisać krok po kroku jak to zrobić ? tak masz to zrobić nie dla mnie oczywiście tylko dla tych zapominalskich a zapomniałeś ? czemu nie zmieniłaś avka na bardziej aktualny dlaczego uważasz, że ten nie jest aktualny ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Pad: „witaj słońce Witaj PADusiu :fkiss: niezmiernie się ucieszyłem widząc ze Twój temat żyje! tak bardzo że postanowiłem się wpisać no tak, żyje swoim życiem troche... nie zaglądam tu często bo chyba lista pytań do mnie się wyczerpała gdybym pamiętał jak się dostać na IRCa również bym to zrobił zapewne no proszę Cię teraz mnie załamałeś mam Ci napisać krok po kroku jak to zrobić ? chyba muszę zadać pytanie..? mógłbyś masz męża czy nie muszę się przestawać o Ciebie starać? xD starać się…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „ Podaj jakiś czas kiedy można Cię złapać na ircu, bo tak to jakoś nie mogę trafić :P” W tyg. przeważnie od 17:00-22:00 a weekendy zależy A Ty kiedy byłeś, że nie mogłeś mnie trafić ?rsneaky.gif

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Cytat od marcik: „Czuj się zaproszony To kiedy wpadasz ? :E” dobre pytanie Jak dobre to oczekuję dobrej odpowiedzi Chyba się zestarzałem, bo czasu brak na forum... a co tam u Cb ciekawego ? No faktycznie chyba się zestarzałeś jak już nie masz czasu na takie ważne rzeczy U mnie dużo ciekawostek. Zajrzyj na IRCa w wolnej chwili to sobie troszke pogadamy =) ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od C y Z i Q: „Cześć Marta Fajne zdjęcia itd. Gdziekolwiek Ty się tam szlajasz. A ogólnie to miłego dnia ! CyZiQ alez mnie przestraszyles Ty jeszcze zyjesz ? Lata Cie nie widzialam. Miłego wieczorku zycze łobuzie :fkiss: ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „2 miesiące przerwy w temacie ? co to ma być No widzisz jak ten czas leci ? ]:-D Hej Marta Hej :* Co tam ogólnie słychać,że nawet na kawę mnie nie zaprosisz ? Czuj się zaproszony To kiedy wpadasz ? ” Cytat od Johnson: „Ale bieda tutaj =). Pozdrawiam Sam jesteś bieda :bicz: ” Cytat od Elmo[Wiewiorak]: „bo chyba juz malo ludzi gra Kiedys to były inne czasy 8-/ ” Cytat od NoName: „mbu0.jpg wiesz za co Nie ma za co , spontany są najlepsze ... ja tez dziekuje za kwiatka ja uciekam poma…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Wojtek: „Czyli nie pamiętasz tak? to kamień z serca bo już się bałem, że nie mam u Ciebie szans teraz Mysle, ze nie bylo to bardzo wazne skoro sama nie pamietam ale biada Ci jak sobie przypomne, wiec lepiej napisz po dobroci ” Cytat od Elmo[Wiewiorak]: „pacze i widze nowe forum wolalem tamto:< Tez wolalam tamto a nawet to wczesniejsze tamto ” Cytat od cimar: „siema żyjesz ? co u ciebie O kurczaczek stara gwardia sie jednak nie wykruszyla widze U mnie dobrze , dziekuje a u Ciebie ? ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Zgubiłem Mamusie: „łooj Marta ja to widzę że twoja popularność po tylu latach wzrosła O jaa widze, że mnie tutaj znalazłeś po tylu latach Ale fajnie tyle starych znajomych ostatnio przyszło wyłączasz Ty tego IRCa kiedykolwiek ; > Wyłączam czasami jak muszę :uhuh:”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od buleon: „Parę pytań dzisiaj zadam, bo lubię tematy, w których coś się dzieje Wiec zamieniam sie w czytanie ;P Co to jest dyrdymon, którego ostatnio mi wyrwałaś? Dowiedziałem się, że jest mały i lekki i możesz uciekać nawet nim obciążona, a także, że nie jest to brzuszek. Nic więcej nie udało się ustalić, a bardzo mnie to ciekawi Skoro Ci go wyrwałam i nie masz go to co to moze byc ? Popatrz czego Ci brak Jak spędziłaś święta? Narty czy obżarstwo mazurkami? Oczywiscie, ze obzarstwo Wiesz…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Hej, dawno mnie tu nie bylo Kiedy znowu sie wybierzesz do Katowic ? Jaka ilosc szampana w ciagu doby potrafisz wypic ? Przywieziesz mi oscypka ? Nauczysz mnie grac w karty ? Cytat od Mati: „Moje dwie nieszklane kule są bardzo wiarygodne :D” Nieszklane sie nie licza Pozdrowka caluski i dwa bambuski

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „maaaarcik Maaaatiiik Cześć, cześć Widzimy się w Kato niedługo? Mozemy powtorzyc ]:-D Jak wygląda kanapka Twoich marzeń? chudy plasterek ziarnistego chleba do tego ser zolty z duzymi dziurami na to plasterek szybki cyganskiej przykryty duza iloscia sera zoltego plus kawalek ogorka i pomidora salaty i kilekow a na to zolty ser =) Jaką grę w karty lubisz najbardziej? Moze zapytaj inaczej...w jaka gre w karty potrafie grac Jak wyglądały by Twoje wymarzone wakacje? Cieple kraje , czys…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od buleon: „Cytat od marcik: „Co Ci najlepiej wychodzi z domowych wypieków ? nie wiem nie ma chyba czegos co postawilabym na pierwszym miejscu :fgrin:” Muffinki? Muffinki to mało skomplikowany wypiek . Szybko sie je robi i zawsze sie udają ;} Jesli zrobie cos trudniejszego mam wieksza satysfakcje Cytat od marcik: „/me śpij dobrze śliczna dziewczyno o tak ze spaniem nie mam problemu nawzajem” /me cieszy się, że wieczysta kołysanka wciąż działa Oczywiscie, że dziala . Ale nie mam nic przeciw…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    /me czochra Mati Jak myslisz co powoduje, że ludzie nie sa ze sobą szczerzy ? Co sprawia, ze są falszywi ? Co myslisz o wrózbicie Macieju ? Jaka szklana kula jest najbardziej wiarygodna ? /me czochr czochr na dobranoc

  • buleon

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Dobry wieczór główny kołysankowy dokoncz zdania Na zlot... Kiedy jestem zly ... Moje mile wspomnienie ... Wrózbita ... Ciekawe rzeczy dzieją sie zawsze... /me zostawia mleczko i ciasteczka tam gdzie zawsze

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Gootek: „Hej piękna Hej Czego się najbardziej boisz ? pająków Spacer po łące czy spacer w gwieździsta noc (spadają gwiazdy )? gwiezdzista noc i spadajace gwiazdy Która książka Cię najbardziej wciągała ? jak bylam mala to Harry Potter Jak sądzisz dlaczego ludzie widząc czyjeś szczęście próbują to zniszczyć ? Pewnie z zazdrosci cos typu "jak mnie sie nie uklada to innym tez nie powinno " Jesteś słodka jak cukier czy słodka jak np. marcepan czy jakieś ciastka ? jestem kwasna i trujaca :fgr…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Gootek: „Hej Piękna Hej Aniołek czy Diabełek ? Ja ? Tak poł na poł Ulubione motto i przysłowie? Diabel diabla nie ugryzie Wolisz chodzić boso po plaży, zbierać muszlę i słuchać ich szumu czy chodzić po górach i patrzeć jak kozice skaczą ? Chodzic po plazy i zbierac muszle Lubisz patrzeć w gwiazdy ? Tak, szczegolnie jak spadaja Chciałabyś mieć jakąś super moc - jeżeli tak to jaką ? Pewnie np. niewidzialnosc Dlaczego Św Mikołaj nosi worek na plecach ? A gdzie ma nosic na brzuchu ? Jakie s…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Włosiu: „Kiedy idziemy do Cienia? Shakers byl ciekawszy Pójdzie z nami Marta? Sama oczywiście O to bys musial zapytac Marte Pozdrów abdullaha ale Cie hukne zaraz cmok cmok ”