Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 257.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Śpisz czasami przy włączonej muzyce? Czy masz wtedy inne sny? Zgodzisz się opisać jakiś Swój sen? Śpisz przy włączonym świetle? Wczoraj znowu spałem przy włączonym telewizorze. Słuchałem najlepszej stacji z najlepszą mzyką, czyli Mezzo. W nocy puszczają jazz,folk i muzykę alternatywną. Od rana wraca muzyka klasyczna. O 7.30 obudziła mnie cudowna partita Bacha. Towarzyszył jej sen. Byłem zmęczony drogą.Wchodziłem na jakąś górę.Usiadłem w końcu, by odpocząć. Chyba wtedy uświadomiłem sobie, ze słys…

  • "Ale wstyd. Ja jestem totalna lama, jeśli chodzi o malarstwo, nie znam się, nie mam ulubionego... " No ja też nie jestem jakimś znawcą.Patrzę na obrazy jak dziecko i zachwycają mnie kolory,kształty,nastrój. Bardzo często jest w nich ukryta bogata symbolika i wtedy czasami potrzebuję pomocy, by zrozumieć przesłanie. Każdy jednak znajdzie takich artystów, których twórczość i przesłanie bedzie po prostu czuł, tak jak czuje się muzykę i emocje w niej zawarte. Obrazy też niosą emocje. Jeśli nie masz …

  • Cytat od Chocolate: „Nie przepadam za ciepłymi kolorami, szczególnie pomarańczami wszelakimi. Hm, zimny niebieski, ciemny seledynowy, ciemny fiolet/śliwka. ;P” To przy okazji takie pytanie zadam: Masz jakiegoś ulubionego malarza? Co Cię urzeka w jego dziełach? Możesz godzinami patrzeć na jakiś obraz?

  • Umknęło mi coś i nie daje spokoju. Czemu zmieniłaś nick na Chocolate? Na początku strasznie brakowało mi elfi, ale w końcu uznałem, że czekoladka bardzo do Ciebie pasuje Umiesz delektować się czekoladą i wydzielać ją sobie po kawałku, żeby nie zjeść całej od razu? Bo ja nie umiem.Muszę zjeść całą tabliczkę. Czekolada daje szczęście i ciągle chce się więcej, aż do przesytu.

  • Cześć! Jak miło widzieć ten temat bez kłódeczki! Przyszedłem z małym poczęstunkiem,żeby poprawić Ci troszkę humor: chili.jpg

  • prohans - twój ulubiony GO ^^

    sisko - - Archiwum CT

    Post

    No co Was napadło z tym odchodzeniem? Prohans! No czemu? Lubiłem zgłoszenia do Ciebie wysyłać, że urlop komuś włączałem

  • Nie doceniasz mnie, bo pamiętam ten avek. Wydawało mi się, że bardzo do Ciebie pasował i pasuje nadal. Skoro tak, to już mi lepiej. Skoro Ty się radujesz, to nie będę egoistą i mój smutek zniknie zaraz.

  • Muszę się wpisać, nim zamkną temat. Chociaż słów mi brak i nie wiem, co powiedzieć. Powiedz, że będziesz z nami i plany życiowe nie spowodują, że nie będziesz tu zaglądać. Powiedz to,proszę! Jakoś strasznie mi smutno dziś.

  • O jakim państwie mowa?

    sisko - - Nauka

    Post

    Może chodzi o Francję i École nationale d'administration (ENA)?

  • elfi!! Czy dałaś się uwieść kiedyś jakiejś ideologii? Uwierzyłaś, że odpowie na wszystkie trudne pytania w prosty sposób? A jeśli tak, to było Ci potem głupio, gdy dotarło do Ciebie, że nie ma prostych odpowiedzi na trudne pytania? Do kina nie idę. Poczytam recenzje w Wyborczej. Uwielbiam teksty Sobolewskiego

  • Cześć, elfi : * Poleć mi jakiś dobry nowy film, bo po kilku latach znowu chcę przejść się do kina i nie chcę znowu wyjść stamtąd zniesmaczony. Miłego i chłodnego dnia życzę!

  • O jakim państwie mowa?

    sisko - - Nauka

    Post

    Chodzi o Belgię?

  • Freez

    sisko - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dlaczego tak rzadko wchodzisz do tego tematu? ” Zważywszy, że temat powstał wczoraj o 19.32, to jego autor wchodził tu dosyć często,zostawiając aż pięć postów. Co dla Ciebie jest ważniejsze: litera czy duch prawa? Jesteś przeciwnikiem kary śmierci? Jesteś za prawnym uznaniem związków osób tej samej płci?

  • Zapominam o pytaniach, które chciałbym Ci zadać. Hodujesz jakieś kwiaty doniczkowe? Masz jakieś ulubione? Bo ja kocham pelargonie, o takie: pelargonia-pelargonie-8211-pelargonium_3901.jpg W tym roku kwitną mi jak oszalałe Dzieciństwo kojarzy mi się z zapachem liści pelargonii i kurzu na książkach. W zeszłym roku żal mi było zostawić 1 listopada na grobie chryzantemy w doniczce i przyniosłem domu. Odwdzięczyła się niesamowicie. Rozmawiasz z kwiatami? Z reklam to wkurzają mnie tylko smsy z informa…

  • elfi! Bierz od nich ulotki. To dobry uczynek.Dobra Karma. Ale rzeczywiście jest coś dziwnego w zachowaniu ludzi rozdających ulotki. Niektórzy nie chcą mi ich dawać. Przechodzę blisko nich.Przecież nie wypada poprosić o reklamę. To oni powinni mnie namawiać.Udaję obojętnego,a oni rękę z ulotką wyciągają do kogoś obok. Jeśli jednak czasami dostanę, to szczerze dziękuję. Żyjemy w takich czasach, ze człowiek, który przestaje być celem reklamy, może poczuć się wykluczony, gorszy.

  • "Ponad 12 milionów ludzi z Somalii, Kenii, Etiopii i Dżibuti walczy o przetrwanie w związku z największą w historii stulecia klęską żywnościową. W regionie brakuje dwóch podstawowych dla przeżycia dóbr: żywności i wody." pah.org.pl/nasze-dzialania/19/…ciowy_w_afryce_wschodniej

  • O jakim państwie mowa?

    sisko - - Nauka

    Post

    Zapomniałem dodać, że oddaję swoje pytanie.Przepraszam za zamieszanie. To kto teraz?:D

  • O jakim państwie mowa?

    sisko - - Nauka

    Post

    Znalazłem pl.wikipedia.org/wiki/Godło_Makau

  • Historyczny

    sisko - - Nauka

    Post

    Strzał w dziesiątkę:) Zadajesz.

  • Historyczny

    sisko - - Nauka

    Post

    Nazwał się młodszym bratem Chrystusa. Stworzył własną religię. Mistyk, przywódca krwawego powstania. W kulminacyjnym punkcie rebelii pod jego władzą znajdował się obszar zasiedlony przez 30mln ludzi i dysponował armią 3 mln żołnierzy. O kim mowa?