Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam Oba uni za plus póki co dzisiaj Obrońca wyskanowany wcześniej ale palił akty to tu, to tam więc na spokojnie patrzyłem na niego, w końcu pogasł więc wystartowałem Pz mój Pozdro dla REX, GoT z octans i wszystkich znajomych. Dnia 30-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Pancernik 55.555 _________________________________________ Obrońca Hojo Tokimune ________________________________________________ Krąż…

  • Witam Jest to chyba któreś tam TOP St uni ale, że nikt tego nie aktualizuje to nie wiem jak jest Dużo mozna by tu pisać ale wszyscy wiedzą jak jest na uni i kto jak gra Maćka wyskanowałem na minutach, na matce też były minuty, mimo to wystartowałem jak pogasł, poleciało mniej floty bo byłem pewien, że kampi i szkoda było dexu na więcej, recki też później posłane ale zebrały wszystko PIS w reckach cieszy podwójnie Maciek zapowiedział koniec gry - mam nadzieję, że tak nie będzie Pogratulował więc …

  • Wszystko ładnie GoT tam gdzie powinien ! Procent zacny ! Zysk miły dla oka i stoczniowców ! Jedyny minus to zbyt mało Ciebie w tym dziale Przetapiaj Lamko, skanuj wiecej i lataj więcej

  • Witam drugi raz dzisiaj Mały ale mieści się więc wrzucę Na tego obrońcę latałem kilka razy i zawsze pilnował, dzisiaj lot na akcie, mimo to udało się dolecieć Pozdro dla REX i GoT z Octans ! Dnia 26-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Pancernik 44.444 _________________________________________ Obrońca Azzi [HANZA] ________________________________________________ Mały transporter 9.524 Duży transporter 7.0…

  • SZTURMAN [REX] vs. BiteFight [Dark] ~ 682.7% Dnia 26-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca BiteFight [Dark] ________________________________________________ Mały transporter 63 Duży transporter 5.785 Lekki myśliwiec 676 Ciężki myśliwiec 1.224 Krążownik 84 Okręt wojenny 3 Recykler 18 Sonda szpiegowska 424 Bombowiec 15 Niszczyciel 56 Pancerni…

  • Dobrze, że zdążyłaś dolecieć Graty

  • Witam luźniejsze dni to i czasu trochę na latanie Leciałem na innego moona ale chwilę przed dolotem obrońca zalogował, Kreseczka załatwiła innego moona Mamy plus Pozdro dla REX i GoT z Octans ! Dnia 26-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Okręt wojenny 88.888 _________________________________________ Obrońca tymczasty [FATUM] ________________________________________________ Mały transporter 24.332 Duży tr…

  • Generale ze wschodu Graty STeka, przetop w badania i walcz dalej

  • Cytat od gamora91: „Przewaga BS to w większości kwestia farta do ekspedycji jak były mocno opłacalne, nie oszukujmy się, że to efekt wypracowania czegoś. Nie twierdzę, że jedziecie tylko na tym, ale w dużej mierze to dało Wam takie przyrosty i przewagę. Plus pech Olda, który nie był w stanie wyrównać punktów, mimo że miał dobrą pozycję startową ” O ile dobrze pamiętam to Owieczki mają przewagę od la na tym uni Od samego początku wychodzili na prowadzenie a później przewaga tylko rosła Graty Lamk…

  • Graty Piter odebrania części siebie kolejnych zyczę no i większych

  • Cytat od Kirov: „Gz i wiecej sie pokazuj u nas! ” Czas i chęci nie te już heh Dzięki

  • A mi uciekał Dobra starczy tych podbojów, trzeba wracać z urlopu Tak serio to graty lotów, przetapiaj wszystko w kolonki

  • Witam. Podczas lotu jakieś akty na koloniach ale udało się dolecieć Pozdro dla REX i GoT z Octans Dnia 24-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca tymczasty [FATUM] ________________________________________________ Mały transporter 72.666 Duży transporter 14.500 Lekki myśliwiec 21.961 Ciężki myśliwiec 14.409 Krążownik 5.074 Okręt wojenny 1.198 …

  • Podoba mnie się to Tak jak pisaliśmy na disco, dopilnowałaś wszystko tak jak należy Szkoda, że nie wszystko wyfarmione ale jeśli to ten sam witcher co na octans to prawdopodobnie jeszcze go trafisz i weźmiesz resztę tylko mtków dospawaj Przetapiaj i ciesz się owocnym dniem Obrońcy SzO

  • Udało dobić się obrońcę Były minuty na planecie i moonie, na fali expy, skan pokazał trochę floty więc wystartowałem Kilka min przed wlotem obrońca napisał żebym tak nie szalał, myslałem, że podniesie na pz i zaczałem opóźniać lot ale było za mało czasu i wleciałem Pewnie myślał, ze jak napisze pw to od razu zawrócę Zaczał coś pisać o jakichś pushach - mam nadzieję, że odbuduje to podlece jeszcze raz Pozdro dla GoT ! Dnia 21-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURM…

  • Witam ponownie Wczoraj leciałem na obrońcę ale w trakcie napisał więc przepał Dzisiaj znalazłem na minutach i od razu lot Pozdro dla GoT w szczególności dla Ogniego bo i on się tam czaił na niego Cytat od Kociak ^^: „Ktoś nam się 'rozfruwał ' na unii Przyjemnie popatrzeć na takie zyski 8,9 ... to może teraz 10k % ... ?? poproszę o jakąś czterocyfrówkę Gratki Łukasz - przetapiaj!! ” Proszę Dnia 21-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ____________________…

  • Dobry Kilka przepałów na tego Pana nie zniechęciło do pilnowania Pozdro dla GoT GTW ! Dnia 21-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Grigio [MASOWKA] ________________________________________________ Mały transporter 29.213 Duży transporter 39.227 Lekki myśliwiec 21.680 Ciężki myśliwiec 15.072 Krążownik 4.473 Okręt wojenny 2.103 Recykler 792…

  • Witam Lot długi bo troche drogi miałem, po drodze świeciły sie pisy ( to konto jeszcze kilka dni temu było w PIS ) Obstawiałem podstawkę bo nie weszły idealnie minuty po skanie ale no nie tym razem Obrońcy szo bo pogratulował Pozdro dla GoT !! GTW Dnia 20-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 111.111 _________________________________________ Obrońca Boni __________________________________________…

  • No no mistrzu ładnie się rozkręcasz nam na uni Graty i kolejnych życzę !

  • Witam Podczas gdy Rolnikowa odsypiała nocne harce, my zajęliśmy się tym co zostawiła na planecie, jednym moonem i to co na niego wracało Nic takiego ale rywal po drugiej stronie więc cieszy Pozdro dla GoT i znajomych ! Dnia 16-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Krążownik 66.666 _________________________________________ Obrońca Blond_Tepa_Dzida [PIS] ________________________________________________ Mały …