Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 258.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • I kolejna wizyta u obrońcy, mi się one nie nudzą na szczęście Dla Hanzy!! Draconis [Hanza] vs. Luxtorpeda [Umbrella] ~ 115.76% Dnia 31-07-2018 09:38:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Pancernik 3.652 _________________________________________ Obrońca Luxtorpeda [Umbrella] ________________________________________________ Duży transporter 3.150 Recykler 1 Wyrzutnia rakiet 1.600 Lekkie działo laserowe 800 Ciężkie dział…

  • I tyle jeśli chodzi o mój powrót do latania chyba Reszta pewnie nie długo będzie do zobaczenia Dla Hanzy!! Draconis [Hanza] vs. Luxtorpeda [Umbrella] ~ 144.31% Dnia 24-07-2018 20:40:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Lekki myśliwiec 50.000 Krążownik 1.000 _________________________________________ Obrońca Luxtorpeda [Umbrella] ________________________________________________ Duży transporter …

  • Coś udało się ustrzelić moim rdzewiakom Dla Hanzy!! Draconis [Hanza] vs. marchello [AKADEMIA] ~ 230.18% Dnia 12-07-2018 15:02:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Pancernik 3.333 _________________________________________ Obrońca marchello [AKADEMIA] ________________________________________________ Mały transporter 2.352 Duży transporter 751 Lekki myśliwiec 1 Krążownik 329 Okręt wojenny 719 Recykler 60 Pancernik 76 __…

  • No teraz toś mnie zaskoczył tą wiadomością, za wiele czasu na latanie nie było niestety to nawet nie liczyłem że na cokolwiek się załapię Dziękować DziadziRAFUSOWI za jego wybór nagrody I dziękować za wspólną zabawę wszystkim, może w przyszłym roku uda się znowu powalczyć coś bardziej aktywnie

  • 18-06-2018 11:17:16 - Draconis [Cyklopi] - 95.07% Dnia 18-06-2018 11:17:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 98.527 Pancernik 10.015 _________________________________________ Obrońca keniak [Umbrella] ________________________________________________ Duży transporter 121 Lekki myśliwiec 1 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 2 Okręt wojenny 1 Bombowiec 6 Satelita słoneczny 200 Niszczyciel 6 Gwiazda Śmierci 1 P…

  • 17-06-2018 15:03:32 - Draconis [Cyklopi] - 59.55% Dnia 17-06-2018 15:03:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 102.729 Ciężki myśliwiec 716 Krążownik 220 _________________________________________ Obrońca DarkMoon [GAMBLERS] ________________________________________________ Mały transporter 956 Duży transporter 592 Krążownik 65 Okręt wojenny 1 Recykler 30 Sonda szpiegowska 153 Satelita słoneczny 200 Wyrzu…

  • 16-06-2018 16:33:52 - Draconis [Cyklopi] - 69.32% Dnia 16-06-2018 16:33:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 104.998 Pancernik 10.054 _________________________________________ Obrońca keniak [Umbrella] ________________________________________________ Duży transporter 141 Satelita słoneczny 304 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 10.960 Lekkie działo laserowe 1.151 Ciężkie działo laserowe 1.174 Działo G…

  • 26-05-2018 17:33:20 - Draconis [Cyklopi] - 42.56% Dnia 26-05-2018 17:33:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Pancernik 9.444 _________________________________________ Obrońca polemar ________________________________________________ Mały transporter 522 Duży transporter 101 Lekki myśliwiec 574 Ciężki myśliwiec 119 Krążownik 79 Okręt wojenny 6 Recykler 1 Sonda szpiegowska 29 Bombowiec 4 Satelita słoneczny 57 Niszczycie…

  • - Draconis - Związek Hanzeatycki [Hanza] - GG dla drużyny jeśli będzie potrzebne - 9070 Lekkie Myśliwce: 0 Ciężkie myśliwce: 0 Krążowniki: 0 Okręty Wojenne: 0 Bombowce: 0 Niszczyciele: 0 Gwiazdy Śmierci: 70 Pancerniki: 9000

  • Finezji za wiele w tym starciu to nijak byś nie znalazł, oczekiwałem wtedy na zwózki surki od siebie i ot po prostu zapomniałem wysłać fsa i taki klops mnie z rana zastał a raczej nad ranem bo starcie to jakoś sporo po 3 w nocy było... Żeby to jeszcze człowiek zapił... Odbudowa jakaś będzie na pewno acz była myśl o jej porzuceniu no ale nie dla nich tu gram Cóż, nic innego jak pogratulować kolejnego owocnego starcia u mnie mi nie pozostaje co też niniejszym czynię...

  • Żyję i czasem coś podziałam jak czas pozwoli Dla Hanzy!! Draconis [Hanza] vs. marchello [AKADEMIA] ~ 152.09% Dnia 18-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Pancernik 1.111 _________________________________________ Obrońca marchello [AKADEMIA] ________________________________________________ Mały transporter 241 Duży transporter 1.466 Lekki myśliwiec 50 Krążownik 66 Okręt wojenny 358 Recykler 24 Bombowiec …

  • *Największa ilość zdobytych krążowników: Draconis [Hanza] zapodaj.net/e24771aec004b.jpg.html

  • Takie cuś mnie odwiedziło dzisiaj przy odświeżaniu Do końca w sumie nie liczyłem że wejdzie ale na szczęście internety dzisiaj były po mojej stronie Z pozdrówkami dla Hanziaków oraz Pac-Man z wezn i dla wszystkich znajomków @Zla Kobieta pedaliado dla ciebie też Niedoszłemu zwycięzcy szybkiej odbudowy krążków jak najbardziej życzę [ciach] Dnia 06-02-2018 20:10:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Krążownik 9.809 Sonda…

  • A kuku, to ja!! Dla Hanzy!! Dnia 02-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Pancernik 3.333 _________________________________________ Obrońca marchello [AKADEMIA] ________________________________________________ Mały transporter 142 Duży transporter 1.103 Ciężki myśliwiec 14 Krążownik 64 Okręt wojenny 1.112 Recykler 1 Bombowiec 59 Niszczyciel 3 Pancernik 9 _________________________________________ Po bitwi…

  • Takie tam się trafiło znowu Obrońca pojawił się chwilę po starciu i pogratulował, życzę bądź powodzenia na innym uni Z pozdrowieniami dla Hanzy z Xanthusa i Nekkara, Pac-Man z uWezn oraz wszystkich znajomków youtube.com/watch?v=HtQdVAFDXt8 Dnia 27-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.282 Okręt wojenny 1.000 Pancernik 1.007 _________________________________________ Obrońca Raafi [AMARR]…

  • Taka tam poranna rozbijanka Dzisiaj zrobił się telepek to wypadałoby żeby zarobił na siebie acz nie przypuszczałem ze z takim dobrym skutkiem to wyjdzie Leciałem jeszcze sfarmić trochę planetę z surki ale międzyczasie doleciało tam skądś jakieś 750 recy, na szczęście recki zdjąłem ale niestety się nie przebiłem Obrońca pojawił się dość długo po starciu, pogratulował i co nieco zdążył wywiosłować więc jak najbardziej życzę odbudowy Z pozdrowieniami dla Hanzy z Xanthusa i Nekkara, Pac-Man z Wezn j…

  • No całkiem przyjemnie ci to wyszło sąsiad, nic tylko gratulować tym bardziej że złom praktycznie w komplecie zgarnięty został

  • Oddawaj za sondy ty kanalio!! Leć mówił, nic nie stracisz a sporo zarobisz mówił, a tu nic zarobku tylko straty same... Takie stado orze bunkry jak najlepsze gąski, szkoda tylko że dexu nie pali tak ekonomicznie jak one... Robota odwalona po mistrzowsku jak zawsze

  • W sumie nawet nie zwróciłem uwagi że z takiej rozbijanki ST wyjdzie i to z zyskiem nawet jakimś choć dość marnym Z pozdrówkami dla Hanzy z Xanthusa i Nekkara, Pac-Man z Wezn no i wszystkich znajomków Dnia 22-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 10.394 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca Sibul ________________________________________________ Duży transporter …

  • Szkoda sojusznika no ale co zrobisz...