Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    11B30F1GI_whwpqna.GIF Cytat od Shax: „Cytat od marcik: „Lubisz Slash`a ? Nie” Jak możesz ? No nie wiem jakoś tak mogę no Przecież jest [strasznie, mega, super fajna!] ten teges jego solufka z november rain Cytat od marcik: „Jaka jest wygrana ? ” A co byś chciała ? rsneaky.gif"> A w czym mogę wybierać ?:fsmile: ” CHRIST1GI_whwpqee.GIF Cytat od Gootek: „Bry dzień. Bryk Czego nie możesz się doczekać ? W najbliższym czasie Sylwestra. Z jakiego prezentu najbardziej byś się ucieszyła ? Z takiego, któ…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Ze świata wg kiepskich postać Babka Kiepska Chyba za młoda jesteś na rentę, co ? No trochę tak Chociaż renta to nie to samo co emerytura. Chciałabyś już mieć z 70 lat ? ;o Oszalałeś ? Lubisz Slash`a ? Nie Cytat od marcik: „Czym latała Pani z Panem ? Aeroplanem ?” 10pkt. Jaka jest wygrana ? ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od cimar: „u mnie stara bieda Jak to tak ? Nic a nic się nie zmieniło ? Myślałem nad powrotem do zielonych, pytanie tylko gdzie Może mi pomożesz podjąć decyzje ? Ok a jakie mamy opcje do wyboru ? ” Cytat od Banshee: „[ciach] Nawiasem, ile to już lat minęło na służbie dla niemieckiego molocha? Zerknij na datę pierwszego posta. I jak to się w ogóle zaczęło? Podanie, ciach prach egzamin i już Pytają jak powstało życie, a jak cholera powstał OGame? To już nie do mnie pytanie ale myślę, że na p…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Masz jakiegoś znajomego z forum, z dawnych lat, za którym tęsknisz szczególnie ? Nie chcę wymieniać jednej osoby bo reszta będzie zła ale tęsknię prawie za wszystkimi szczególnie Czy uważasz, że kiedyś było lepiej, np za komuny ? Słyszałam, że za komuny nie było dobrze więc pewnie teraz jest lepiej. Rozważasz zmianę pracy ? Oczywiście. Od pierwszego dnia jak zaczęłam tam pracować wiedziałam, że to tylko tymczasowo i tak zostało do dziś. Jeśli nie, to z jakich powodów byś to zrobi…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Rosska: „W jakich godzinach można Cię znaleźć na ircu? :P” Najczęściej od 17:00- 22:00 Aczkolwiek są odstępstwa od tego. Czasami trzeba też zakosztować realnego życia

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Często pomagasz w ogarnianiu mirca ? Czasami codziennie Trafiają się jacyś mało ogarnięci jak np wczoraj ? Najgorzej się tłumaczy komuś, kto nie ma pojęcia co robi... "wczoraj" nie było tak źle ” Cytat od Banshee: „Cytat od Shax: „Trafiają się jacyś mało ogarnięci jak np wczoraj ?” Tak, na przykład ja. Marcik wczoraj pomagała mi do późnych godzin, bo jestem mega mało ogarnięty. A później piliśmy kakao i oglądaliśmy dokument o żyrafach. Masz z tym jakiś problem, czekoladowy nosku?…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Banshee: „Wiesz elfi, ktoś gdzieś jakoś mi kiedyś powiedział, że marcik kocha ruchome gify, pluszowe pieski, różowy kolorek i poćwiartowane martwe ciała z zamrażalniku. Nieźle się skubana maskuje. Taa na mój temat to najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy nie zamienili ze mną ani słowa ani mnie na oczy nie widzieli...ale kolega kolegi wujka cioteczny brat koleżanki kuzynki powiedział, że... Cześć Marciczku, która godzińcia? Hej łobuziaku, godzińcia ta sama co codziennie o tej porze Wk…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    tigergif_whhnwwp.gif Cytat od Indestructible: „marcikuuu! Tygrysieee <3 Co daje Ci radość z teamowania? Jak mogę swoją wiedzą i doświadczeniem pomóc komuś kto nie potrafi sobie poradzić. Bardzo miłe jest, kiedy czytam, że jestem niezastąpiona ( tak wiem, że nie ma takich ludzi ale to mile łechta moją próżną duszę) Radość daje mi też możliwość sprawdzenia się w zarządzaniu większą ilością ludzi, rozwiązywanie problemów podobno "nierozwiązywalnych", możliwość załatwiania spraw podobno " niezałatw…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Rosska: „Cytat od Banshee: „Czy cieszysz się, że doczekałaś się fanów, którzy jarają się zdjęciami użytkowniczek forum, choć wcale nie muszą siedzieć przed monitorem żeby fajne dziewczyny oglądać? Czy uważasz, że takie osoby wolą spędzać czas z wirtualnymi kobietami, bo w życiu realnym musieliby za dziewczynę zapłacić? ” Uwierz, że ten jeden fan, o którym piszesz (bo przecież trudno się domyślić o kogo chodzi :)) Ogląda jedną bardzo fajną dziewczynę już ponad 4 lata i wcale nie musi za …

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „To nie wierzysz w to, że dane dobro do nas wraca ? sneaky.gif"> Wierzę a co to ma do czego ? Chociaż patrząc na zawód to ja nie powinienem w to wierzyć niemniej jednak co do znajomych, chyba warto zaufać ? Znajomych? uff uff ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „ Teraz będziesz mi wypominać, co ? Tak jak na to wpadłeś :fgrin: Normalny koktajl, proteinowy Skoro dla Ciebie to normalka, smacznego życzę :bicz: To ja idę zwrócić to co mam dla Ciebie, zawiodłaś mnie ... To, że ja podaruję Ci nic, nie znaczy, że musisz mi dać to samo ” Cytat od Banshee: „ Ostatnio nawet Cię zaczynałem lubić, a teraz to już nawet mnie zaczynasz pozytywnie zaskakiwać. Chyba będę musiał przestać tu zaglądać, jak czegoś z tym nie zrobisz. Oj tam, oj tam już nie rób…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „A jakie te ciasta lubisz najbardziej ? Każde Kiedy trzepniemy jakiś koktajl ? Hmm i jak to mam zrozumieć ? Wiesz już co kupisz mi na święta ? Tak wiem ...nic ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Trochę żałuję, że wszedłem, bo zaginałaś mnie raz za razem, chyba z formy wypadłem Ja Ciebie ? Dowcipniś Czyli jednak masz tylko jedno na myśli ? Tak, pewnie masz rację ale bynajmniej nie jest to to co Ty masz na myśli No od siebie, lepiej sobie radzisz z gotowaniem czy z kierowaniem samochodem ? Nie mogę być lepsza od siebie Myślę, że bez różnicy czy prowadzę samochód czy gotuję... najbardziej i tak wolę piec ciasta :fsmile: ” Cytat od Banshee: „Mistrzyni rozładowywania atmosfer…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Ulubiona pora roku ? lato Lubisz leginsy ? zależy, wole spodnie Dlaczego tak ? :f Bo nie Bawiłaś się kiedyś blenderem ? Po dzisiejszej rozmowie Twoje pytanie wydaje mi się dziwne rsneaky.gif Jesteś lepsza w kuchni czy za kierownicą ? Od kogo ? Wgl to powiedz mi, czemu tak Cię tu wymęczam zamiast wejść na irc ? Wszedłeś własnie ” Cytat od Banshee: „ A to nie zamierzamy mieć dzieci? A zamierzamy ? Czemu zawsze musisz być taka dyplomatyczna? ;/ Lata praktyki ” Cytat od Shax: „ Marta…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Banshee: „Cytat od marcik: „Ja mam dwie i co w związku z tym ? dog.gif” To, że razem mamy trzy. Kapujesz? No niby tak ale po co nam te trzy ? A teraz powiedz mi, kto jest najbardziej upierdliwym trollem jakiego znasz. Koniecznie z projektu OGame. Nie znam żadnego... może wymarli? ” Cytat od Shax: „Ano właśnie, na jakie pytanie czekają kobiety od swojego faceta ? Trochę pomotałem ale miał być żart budujący napięcie i chyba wyszło skoro nie ogarnęłaś Cytat od marcik: „A to na IRC siedzą t…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Banshee: „Obrożę mam. Ja mam dwie i co w związku z tym ? dog.gif ” gt7.gif Cytat od Shax: „Cytat od marcik: „A to na IRC siedzą tylko "niedorośli" ?” Z pkt widzenia obecnego, można by tak stwierdzić Dlaczego ? Co do tej choinki to przydałoby się już, bo wypłata i tak chuda i tak, a chociaż trochę wolnego by dali E tam poczekamy. Jakby teraz były święta to za 2 miesiące będzie juz po...a tak mamy cały czas przed Skoro 1 zmiana to nie wiesz co tracisz Trace spanie...ciągle niewyspana Na j…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    12394D1.gif Cytat od Banshee: „czescv ,wyjdzioesz za nmie? A pierścionek masz ? ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    10ADD11.gif Cytat od Shax: „No powiem Ci, że strasznie się stęskniłem za choinką, śniegiem i ciepłem domowego ogniska w mroźne dni Ja też lubię choinkę...no ale nie teraz już Grasz tam jeszcze coś w og ? Mam konta ale tak bardziej z sentymentu Jeśli naprawdę dorosłaś to jak to się dzieje, że ciągle siedzisz na irc ? ( żart taki ) A to na IRC siedzą tylko "niedorośli" ? Która ze zmian jest Twoją ulubioną w pracy, pierwsza, druga czy może trzecia ? sneaky.gif"> Chodzę tylko na 1 zmianę ( całe szc…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Zaprawdę Ci powiadam Ja Ci też Co byś chciała pod choinkę ? Ej a co tak świątecznie już? Jeszcze nie myślałam o tym powiem szczerze. Na razie myślę o tym jak się dobrać do dyni 090105.gif Jeśli odpowiedziałabyś inaczej, to znaczy, że gdybyś mogła to zmieniłabyś więcej rzeczy w swoim życiu ? rsneaky.gif"> Nie, to znaczy, że mój punkt myślenia się zmienił...może troszkę dorosłam? ” Cytat od Banshee: „Cytat od marcik: „Pewnie tak ale jak widać nie wszyscy wacky.gif” Już chyba taki m…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Banshee: „Tutaj też już nie ma takiego tłoku jak był kiedyś, pewnie pytania się wyczerpały A nie wydaje Ci się, że może ludziska zmądrzały albo zgrzeczniały? Ja sobie to tak tłumaczę. Pewnie tak ale jak widać nie wszyscy ”