Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 221.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Valefor: „Jakie masz plany na przyszłość?” Szybko skończyć studia i wyprowadzić się stąd z Tobą Cytat: „Jakieś niespodzianki?” Zależy w jakim sensie, ale raczej nie przewiduję. Cytat: „Dlaczego nie lubisz anime?” A jakoś nie lubię tych bajek. Wolę inne bajki lub seriale Cytat: „Gdzie byś chciał pojechać w te lato?” Na Kubę! :d a tak bliżej to może nasze morze Cytat: „Czemu nie chcesz grabić trawy?” Bo to bezproduktywne. I tak odrosnie! Cytat: „Co ostatnio ciekawego robiłeś?” magisterkę

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Pije Frugo: „Wolisz ketchup czy musztardę?” Ketchup. Za musztardą generalnie nie przepadam. Cytat: „Umiesz zrobić podwójne salto do tyłu?” Nie, pojedynczego też nie. Cytat: „Co sądzisz na temat polskiego rządu?” Jest trochę zacofany światopoglądowo, ale i tak lepszy niż poprzedni. Cytat: „Czy lubisz orzeźwiający napój FRUGO?!” Takowy już chyba nie istnieje? Cytat: „Jesteś fanem mangi? ^^” Nie ;d Japońskie bajki animowane są nudne, a co dopiero takie, które się nie ruszają. Cytat: „Wolis…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Valefor: „Hej miś ;*” Cytat: „Co najmilej wspominasz z sylwestra?” Dobrą zabawę z Tobą i resztą Cytat: „Co najbardziej Ci się podobało?” W zasadzie to prawie wszystko mi się podobało! ;d Od wyjścia do palmiarni po prysznic :d Cytat: „Szkoda,że lodowisko było zamknięte;/” No to akurat bardzo szkoda. Chciałbym sobie pojeździć na lodowisku i popatrzeć jak innym się nogi rozjeżdżają Byłoby dużo śmiechu, dobrej zabawy no i w ogóle byłoby fajnie! Cytat: „Kiedy będzie jakiś zlot w Poznaniu?:>”…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Valefor: „Jak podoba Ci się nowe logo?<:” Wcale Nie lubię zmian ;d Cytat: „Chcesz trochę sernika?” Już jestem przejedzony sernikami, no ale od Ciebie zawsze Cytat: „Wiesz,że nie mogę tak długo czekać na następny odcinek Glee?._.” Wiem... mnie też to dołuje. Nie lubię czekać ;/ Cytat: „Zrobisz coś z tym?” Możemy sobie pośpiewać piosenki z Glee, żeby zabić czas Cytat: „Mam pomysł! Nakręć nowy odcinek i zaśpiewaj w nim!:o” Hahahah :d Ja? Przed kamerą? Śpiewać? Masz dzisiaj dobry humor

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Valefor: „Co robisz kiedy masz zły humor?” Piję piwo. Alkohol generalnie niby nie jest dobry na smutki, ale raz na jakiś czas imo pomaga Cytat: „Co byś najbardziej chciał mieć?” Fajną, własną mini-rodzinkę i stabilną sytuację życiową Cytat: „Co najbardziej w życiu się liczy?” Znalezienie drugie połówki i trwanie z nią Cytat: „Ulubiona piosenka?” Nie mam. Albo inaczej - nie mam na stałe. Są piosenki które wiele dla mnie znaczą ze względu na to, z czym mi się kojarzą. Ale generalnie tytuł…

  • DjHydrant - Huragan w banowaniu

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Kogo wybierzesz? Jaki jest Twój ulubiony serial?

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Valefor: „Pff wiesz cooooo;d Mam rację tak czy tak!;d” Racje mam zawsze ja Proste ;p Cytat: „Jakiego smaku lizaka chcesz ode mnie?:o” malinowego :d Cytat: „Dlaczego na xboxie chcesz jeździć?;d” bo tam nie jest zimno No i nie trzeba umieć jeździć ;d Cytat: „Będzie na pewno fajnie,ja też nigdy nie jeździłem:>” Poćwiczymy na xboxie a potem przerzucimy się na stok igielitowy na Malcie (w lecie! ;d) @Hydzio Cytat: „Dlaczego SamWieszKto nie chce przyznać, że jest SamWieszJaki? :)” Sam chciałb…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Valefor: „Nie odpowiedziałeś na ostatnie i najważniejsze pytanie;p” Pierwsze słyszę Cytat: „Czemu nie grasz już w monstery?:>” gram! Cytat: „Coś prócz 'zabezpieczenia w liczbie wystarczającej' zabierasz ze sobą?:d” Tego jeszcze nie wiem, pewnie zabezpieczenie... finansowe Cytat: „Też chciałem Ci dać lizaka no ale jak Supcio chce dać.. ;o” Oba chce! Tylko żeby nie były takie same ;p Cytat: „Czego nigdy w życiu nie zrobisz?” Nie ożenię się Cytat: „Chciałbyś ponurkować?” Chętnie! Kiedy? d;…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Majuchna: „Mogę Ci pokazać x_X” Moooożesz ;d Cytat: „Mam nawet zdjęcie jak piję... eeee... coś dobrego ;x” buu! tak nie wolno! a Cytat: „Zrobimy sobie słit focie? :OO” Ja nie lubię zdjęć Cytat: „Jaki lizaki lubisz najbardziej? :O” mam dejavu :d @mirela Cytat: „właśnie będziesz bardzo zły jak znowu zapytam czy mogę na priv? :P” Już gdzieś o tym pisałem (u Vafla w wątku? :P) a co do bycia złym - nie jestem zły ale nie chce mi się skakać na kanał tylko po to, żeby mi ktoś powiedział, że zn…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Valefor: „Jakby się tak bardziej zagłębić w to:o to jest on dla zabicia nudy;d” NIe rozumiem Cytat: „A co robisz kiedy się nie nudzisz?;o” Zależy od chwili Wiele rzeczy. Jedne przyjemniejsze inne mniej Cytat: „Co najbardziej w życiu chciałbyś mieć?” Kochającą osobę przy sobie i górę pieniędzy dla nas Cytat: „Co z rzeczy materialnych Cię uszczęśliwia(poza piwem;d)?” komputer Cytat: „Gdzie najbardziej chciałbyś pojechać?<:” Na Bamahy/Majorkę/gdzieś_gdzie_jest_ciepło_i_ładnie (z wiadomo ki…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Majuchna: „A feee Mam zdjęcie z drinkiem! : O ” /me nie widział Cytat: „Wypijesz ze mną soczek albo cole? :O” Słuchaj Kuby, on dobrze prawi ;d Cytat: „Popcorn czy nachosy? :O” nachosy to po prostu chipsy? ;d to wole chipsy; popcorn jest uciazliwy ;d Cytat: „Traficie do kina? ;o” Nie wątp w nas ;d Cytat: „Paaa” Notopa @Kubuś Cytat: „Hypnos nie pija coli!;o” O właśnie o tym mówiłem Cytat: „To na co w końcu będziemy szli?;p” Hydziu zdecyduje ;d Cytat: „Powiem Ci,że z naszą orientacją w ter…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od DjHydrant: „O rzeczywiście... już czaje... ale gapcio ze mnie... Po angielsku może będzie lepiej? "Sweet Balls" ?” a może sweat? @Supcio Cytat: „Ej no Ja nic nie wiem o waszych kuleczkach Ja tylko raz na IRCu napisałem, że marcik to moja kuleczka a potem to się przemieniło w kult kulek Co wyjaśnia :>” Ładna dziś pogoda, prawda? Cytat: „Wafel chwalił się, że jego kuleczki są 19 ” Większy jest, to i większe kule potrafi unieść ;d Cytat: „Słodkie kuleczki : Diabelskie Aniołki Posiadacie ju…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Vafel ;* Cytat: „Hum a jakie to są lody naturalne?:> Podaj jakąś konkretną nazwę;p” katalog.pf.pl/LODY%20NATURALNE-P0R10C-m11.html Cytat: „Nazwa naszej drużyny może być Słodkie kuleczki?:>” Lol xD mooooże xD Cytat: „Jak myślisz... szczęście z piątku 13stego pomoże nam wygrać?<:” Pewnie! Chociaż my nie potrzebujemy szczęścia! Cytat: „Oni chcą się o coś założyć,co Ty na to?” Zgodnie z ustaleniami Cytat: „Wiesz,że marcik też ma kuleczki?;x Tak przynajmniej Supcio mówił.” Uuuups To trochę wyjaśnia C…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Spytaj Kuby, ja dzień mniej niż on chyba

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Nie powiem, że tragedia, ale jakoś 4 liter nie urywa Takie sobie

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Nie mam zielonego pojęcia co to może być. Mam googlać? ;d

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Valefor: „Słońce Ty moje:> powiedziałeś,że mi powiesz;p” No i już wiesz Cytat: „A mówiłeś,że nie lubisz sportów grupowych:>” Nic nie mam przeciwko kręglom. Po prostu nigdy nie grałem Cytat: „Dlaczego sól jest zła?” Nie wiem, lekarz mówił, że jest zła. A poza tym jest niesmaczna ;d Cytat: „Ile słodzisz herbatę?:>” 1 łyżeczkę Cytat: „Jakie lody lubisz?” naturalne (bez konserwantów :P) Cytat: „Co można zjeść w budce 'tej'?;p” kebaaaaby, zabiekaaaanki, hot-doooogi i inne fast foody

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od marcik: „Cytat: „Ile h dziennie siedzisz na necie? No tak hmm, w weekend z 20, w zwykłe dni z 8 ” hypek nie siedzi na necie...to net siedzi na hypku Przywieziesz kuleczki dla supcia do Torunia ? /me hides ” Przywioooozę ;D @Supcio Cytat: „Hej hyp o/ Ale z Was są diablątka, brzydotki, niedobruski i w ogole lofciaczki xD tak czytam i czytam, to ja nie jade na zlota skoro wszyscy się przede mną chowią sam będe sobie tam siedzieć? Ubijać kręgla? :uhuh:” No ja jadę na ten zlot. Może w końcu …

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    @ Supcio Byłem w Kato Jak jechaliśmy do Niemiec pierwszy raz. Spotkałem tam autochtonów nawet! Ja nie pijam nic innego niż piwko. Nawet wody nie piję! Nie można wypić ze mną czegoś innego xd Poznań jest świetny! Dużo zieleni, najszybsza komunikacja publiczna w polsce (no nie licząc metra) Pełno świetnych ludzi, niskie bezrobocie, duża gospodarność. Poznań jest liberalny (pis od zawsze przegrywa \o/). I co najważniejsze - pełno jest pubów i klubów - jest gdzie wypić i się wybawić. Jest tu tor, po…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Nie wiem, tak co najmniej 100km, żeby pozbyć się zapachu warszawy! Na wschodzie właśnie jest duuuuuuuuużo do zwiedzania. Natura, inne zwyczaje ludzi (np. śluby są zupełnie inne na wschodzie jak w poznaniu). Dużo, dużo Taaa, i uważasz,że 15 to mało? Nie obrażam jej, po prostu uważam, że to tasiemiec