Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • propozycja zwiększenia złomu

    buleon - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od RolnikSzukaZony: „i 70 % z obrony ” I spalanie x 3,0 A na poważnie, ankieta była, szanse głosowania były dla wszystkich równe. Szanujmy się i zaakceptujmy jej wyniki, za jakieś pół roku, jeśli nadal będzie wola, to złożymy wniosek jeszcze raz. Bo co się stanie, gdy teraz przejdzie wyższy złom? Górnicy poproszą o trzecią ankietę, bo nie wiem... matury? Dzień Matki? Finał Ligi Mistrzów? Dzień Dziecka? Susza w Zimbabwe? Też chciałem większego % z floty, bo to napędza rozgrywkę, ale ponawia…

  • Pięknie Gargi, zwłaszcza zysk cieszy oko Ciśnij dalej i top we flotę

  • Hehe, pierwsze multi derpa w akcji Derp, czekam na drugie, a Ty rób trzecie Happy, gratki, szkoda że bez tagu, ale to da się nadrobić Obrońcy Sz/O. Nie mogę się doczekać jojczenia Sprite i kolejnego tysiąca ticketów

  • Brawo derp! Jedziesz z nimi Przetopu na flotę Obrońcy Sz/O.

  • propozycja zwiększenia złomu

    buleon - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od gardze wami: „W szerszej perspektywie (w tej co jej nie widzisz) traci jednak na tym całe uni bo nie jest w stanie dogonić starszych universów. ” Nie zgodzę się entro. Yildun ma ogromną szansę dogonić Librę, tak samo jak Xanthus ma ogromną szansę dogonić 68. Wystarczy nic nie zmieniać i poczekać ze dwa lata [ciach] Super Moderator Ruda:offtop

  • Gra o Tron

    buleon - - Muzyka i Film

    Post

    Trochę lasów wycięli, co by ewentualni agresorzy nie mieli się za czym chować

  • Gra o Tron

    buleon - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat od DUDEUSZ: „Later: -No siema Tyrion, cho coś Ci powiem ” A to nie Bran powiedział Tyrionowi? Bo tak z rozmowy Sansy i Tyriona to wprost nie wynikało.

  • Gra o Tron

    buleon - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat od Poka_Bydlaka: „Gdzie miała podziać się cała flota, skoro Danka BYŁA NA SMOKU i nie widziała nic? A były ukryte zza skałą w rządku? ” Pewnie zobaczyła, tylko za późno. Zawrócenie floty morskiej to nie jest kliknięcie zawróć w ruchach floty. Poza tym najwyraźniej siłom Lannisterów/Greyjoyów udało się zaskoczyć smoki liczbą wyrzutni i ich zasięgiem. Daenerys przecież już dwukrotnie widziała pociski w akcji.

  • No cóż, rozgrywka trwa nadal Operacyjnie Starrk zbyt wiele nie stracił, u niego i tak zarabiają głównie DT. Flotę zawsze można zniszczyć, konta są niezniszczalne, jeśli gracz, który nimi steruje, ma dość samozaparcia Zobaczymy ile ognia jest jeszcze w Starrku Gratuluję Warriorsom %, widać, że wiosna w pełni

  • Gra o Tron

    buleon - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat od Poka_Bydlaka: „- Schowana flota za kamykiem, której smok, ani nikt nie widział - Żądanie poddania garstką wojska - Teleportacja Danki oraz części wojsk pod stolicę, kiedy to John Snow nadal ma 2 tygodnie podróży ” Nic tutaj nie jest głupie. Euron Greyjoy to morski strateg, który od małego pływa, jego załogi są wykwalifikowane. Kto mógł go powstrzymać? Kto miał doświadczenie na morzu z osób, które były z Daenerys? Nikt, bo ser Davosa Seawortha wysłano z Jonem, żeby konno (!) dojechał do …

  • A czy kiedykolwiek było przywrócone konto po kasacji? Ja nie słyszałem.

  • Cytat od Cztery: „Pewnie nie zauważyłeś ale na tym etapie gry mało kto już korzysta z lamek aby na szybko ulepić kulke ” Tu akurat nie o samą próbę chodzi. Bez ładownych sond trzeba zrobić kolonię i dosłać krążki na podstawkę i to najlepiej tyle, żeby przy okazji przetransportowały surkę na teleporter. Z sondami wygląda to tak: kolon, stacjonata sondami, LM klik klik, próby sondami, przerzucenie na moona surowców sondami, stacja klik klik, teleporter klik klik. Sondy ruszają po deuter, a flota j…

  • Cytat od Safar: „Nie wierzę że nigdy nie robiłeś/nie robisz tak że musisz wyskoczyc do sklepu, wyjechać do rodziny nie robiąc fs,a - telefon w rece i odswieżanie co chwile. Odswieżajac co iles minut na pewno nie sprawdzasz ukłądu czy jest ktoś w układzie ” Dlatego flotą gram wyłącznie na x1. Tam musi mnie nie być minimum 40 minut. Cytat od Safar: „Właśnie wstrzelić sie, na pewno bedzie trudniej niż teraz... jednak klasyczne farmienie zajmuje więcej czasu, ufarmienie 100us od swoich moonow troszk…

  • Cytat od Safar: „Druga sprawa farmienie sondami nie każdy ma dostęp do gry przez większość dnia, są tacy co moga w czasie pracy poświecić chwile i klikać a sa tacy co klikaja tylko po pracy, po wykonaniu swoich obowiązków domowych. Włąsnie Ci gracze co klikaja "po" podetnie im sie skrzydła bo wiekszość szaraków zostanie foła w ... ” No dobrze, ale aktywną grę należy promować, a nie obcinać. Powiem Ci coś więcej, na Xanthusie "nieaktywni" nadal efektywnie farmią DT. Wystarczy wysłać je nie na 100…

  • Gra o Tron

    buleon - - Muzyka i Film

    Post

    Też mnie nudziło, generalnie ta wojna, budowana od prologu pierwszej części, skończyła się po jednej bitwie, w której nikt ważny po stronie "dobra" nie zginął. Ba, nie jestem nawet pewien czy zginął Jorah, bo w dość podobnej formie był Szary Robak po walce z Harpiami. Selmy wtedy zginął, a on nie. Beric Dondarrion i Edd Cierpiętnik (bo musieli wykończyć znane z imienia postacie z Nocnej Straży). Śmierć Melisandre zupełnie bez sensu na ten moment. Lyanna Mormont. Theon Greyjoy, chociaż tyle. Bitw…

  • Czy ankiety nie można podpiąć pod lobby? Nie miałem wczoraj siły i zagłosowałem chyba tylko z 6 kont Przy okazji system płatniczy też mógłby być podpięty pod lobby, bo zapamiętywanie karty na każdym uni z osobna może do szału doprowadzić

  • PW może być automatyczne?

  • Cytat od Das140: „Nie można złomować takich na misji "szpieguj"? Ja tak zawsze robiłem jak coś podejrzewałem. A jak bot informuje o skanach, to szpiegujesz systematycznie na wszystkich planetach, aż wyłączy alarmy na szpiegach” Kiedyś to była opcja. Nie znam się na botach, ale czy bot nie ma możliwości sprawdzenia nie tylko czy coś leci, ale i co leci? Wtedy zwykłym warunkiem można chyba wyłączyć alarm na samych sondach, a włączyć przy czymś innym. Naturalnie to, o czym pisał autor tematu, nadal…

  • Jako że wskutek dobrych zmian w handlu, które ostatnio nastąpiły, istnienie sztucznych skupów, płacących 1:2:3, przestało mieć sens, nadszedł czas na dostosowanie przeliczników do reszty rynku Od przyszłego tygodnia przeliczniki wynosić będą 1:1,7:2,7 dla dostaw poniżej 100 kk deuteru i 1:1,8:2,8 od 100 kk w górę. W ten weekend handluję jeszcze na starych, preferencyjnych zasadach, także zapraszam, bo skup otwarty dziś cały dzień.

  • Skup otwarty. Wszystkie osoby chętne do zakupu kryształu zapraszam Informuję, że podniosłem przelicznik dla klientów detalicznych (poniżej 300 kk metalu), co oznacza, że na każdym sprzedanym milionie metalu zarobicie niecałe 17 tysięcy kryształu więcej