Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 258.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) Cytat: „Ryszy napisał(a) Po takim zwycięstwie Liverpoolu, mam ochotę zobaczyć ich (MU vs. Liverpool) w LM (chociaż z początku uważał bym to spotkanie za dość nudne, ale taką porażkę ujrzał bym jeszcze raz :)). Skończyło by się "Ronaldowanie" i ci sezonowi kibice :D” Zapewniam cię, że nic się nie skończyło, ManU dopiero się rozgrzewa. Może przypomnę ranking IFFHS gdzie ManU jest na 1 miejscu, a ta twoja chelsea dopiero na 5.? PS : żeby było na temat Real jest na 29 …

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „ Real ma na celowniku siedem gwiazd KAKA, C. RONALDO, TORRES, XABI ALONSO, GERRARD, VILLA I SILVA... Siedmiu wspaniałych - tak można określić listę piłkarzy, którą przygotował Florentino Perez. Główny kandydat na prezydenta Realu Madryt wie, jacy piłkarze mogą przywrócić blask Królewskim. Jeśli Perez zostanie szefem klubu z Santiago Bernabeu, to będzie starał się ubrać w trykot Los Blancos chociażby Cristiano Ronaldo, Kakę, a także trzech piłkarzy Liverpoolu, który pogrążył Real w 1/8 fi…

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Nic nie usprawiedliwia Realu za mecz w LM z Anglikami a szczegolnie jeden, ze slabszym zespolem ktory wiekszosc meczu gral w 10. Wygrana cieszy ale gra Robbena nadal jest wedlug mnie do kitu. Co z tego ze rozegral jeden z lepszych meczy ostatnimi czasy jesli nadal nie potrafi wspolpracowac z druzyna tak jak kazdy normalny pilkarz? Heinze i znow samoboj? Ehh i do tego powinien wyleciec z boiska. Nosio troche obiektywizmu w te twoje oceny zasiej bo wyglada to tak jakby Real zagral najlepszy mecz w…

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Złożyłem podanie na moderatora ale nie mam szans Jak byś mnie pocieszyła...?

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Nosio napisał(a) Cytat: „Rassija napisał(a) Szkoda tych 2 punktow, strata do Barcy wzrosła do 3 punktów (pamietajmy o maju)... :(” Niestety nie są to 3 pkt. ( a szkoda ) tylko to już jest 6 punktów. I mecz 3 maja będzie najwazniejszym meczem jaki czeka obecnie Real ( po za Liverpoolem oczywiście )” widze ze czytanie ze zrozumieniem zartobliwych postow kuleje...

  • TS Wisła Kraków.

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Prorash3r napisał(a) Zdziwisz lub nie ale i tak sobie dajemy dużo lepiej radę w lidze przez ostatnie lata niż wy Marcelo jest za Clebera wiec dajemy rade jak widzielismy w meczu z polonia” brawo brawo, ale to sie juz zmienia czy tego chcesz czy nie

  • TS Wisła Kraków.

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Y2K napisał(a) Cytat: „Rassija napisał(a) Ma 34 lata, ze spokojem moglby pograc jeszcze 2 lata na wysokim poziomie. A zmiennikow nie ma...” tu się nie zgodzę Wisła nie Milan jest Marcelo trzeba mu w końcu dać szansę grać może bedzie lepszy od Clebera Cleberowi życzymy powodzenia w nowym klubie ale mam nadzieje że wróci jeszcze do Wisły ( kiedyś czytałem ze ma szkolić młodzież w Wiśle może kiedyś wruci )” jesli chodzi o wiek to Wisła jest jak najbardziej jak Milan. Popatrz na ich wiek i n…

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Szkoda tych 2 punktow, strata do Barcy wzrosła do 3 punktów (pamietajmy o maju)...

  • TS Wisła Kraków.

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Chief napisał(a) Ale przynajmniej skapnie coś do budżetu za transfer. Fakt będzie Clebera brakowało, ale nie łudźmy się iż pograłby długo na wysokim poziomie, wiek robi swoje.” Ma 34 lata, ze spokojem moglby pograc jeszcze 2 lata na wysokim poziomie. A zmiennikow nie ma...

  • TS Wisła Kraków.

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Nie bylo mnie troche w Polsce i widze ze cos jest nie tak. Pozwole sobie zacytowac kogos z wp (o dziwo czasem ktos tam cos w miare inteligentnego napisze): Cytat: „ Podstawowy obrońca mistrza Polski jedzie na testy do ledwo utrzymującej się w I lidze rosyjskiej drużyny!!! PARANOJA! Jak Wisła chce bronić mistrza??? ” Prosilbym tez o odpowiedz

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    w sumie was tez sezon temu zero dopingu ze strony tych ktorzy kiedys byli jednymi z najlepszych w Polsce jak nie (przynajmniej wedlug was) najlepszymi

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Az mi troszke zal tych dumnych jak pawie kibicow Barcy ktorzy coraz bardziej przypominaja sobie sytuacje z tamtego sezonu Nie nalezy jednak przekreslac Realu gdy to Barca ich wyprzedza w lidze... Bedzie dobrze - tak byc musi Teraz to Real w lidze wielki

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Yamato Damashi napisał(a) Inter bez Quaresmy może nie być tak zachwycający, ale nadal mają Zlatana. Nie można ich ignorować i myślę, że na bank padnie chociaż jeden remis.” Cos mi sie wydaje ze nie masz zielonego pojecia o Interze. Inter bez Quaresmy nie traci nic. Co najwyzej jedno miejsce w lozy vipow, ale pewnie kupi je ktos inny...

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Raz drugi trzeci oddac na policje to albo zrozumie albo wyladuje w jakims zakladzie. Jak to mowia morda nie szklanka sie nie zbije a jak dostanie zawiasy to moze zrozumie. Tylko ja wiem, swojego dac na policje to hanba. Tylko hanba wedlug kogo? Wedlug takich jak on, wiec ja bym sie tym nie przejmowal. a gadanie ze sprzedawczyk bylo kiedys ulubiona bronia esbekow.

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Belit napisał(a) Cytat: „Rassija napisał(a) niszczenie patologii za pomoca patologicznych zachowan? Fajnie macie w tej Legii...” Zobacz Lechowy regulamin wyjazdowy, a potem mów co jest patologią, a co nią nie jest.” W swoim skromnym zdaniu nie napisalem ze regulamin Lechowy nie zawiera patologii W Lechu rowniez mamy "coraz fajniej".

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    niszczenie patologii za pomoca patologicznych zachowan? Fajnie macie w tej Legii...

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „vul6 napisał(a) Poglądy typowe dla sezonowców...” albo dla spamerow ktorzy chca skleic 2-3 zdania byle bylo. A Owen do Realu wlasciwie nic na miare oczekiwan nie wniosl. Pozytywne w nim bylo to ze w menagerach pilkarskich mozna bylo dostac duzo kasy za niego :lol:

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „..::REXIO::.. napisał(a) Van der sar juz jest stary teraz powinien kuszczak grac za niego w kadym meczu najlepszy pilkarz a zarazem moj ulubiony to nani” Zdecydowanie musisz byc zawistnym fanem innej druzyny skoro twierdzisz ze Van Der Sar nie powinien juz bronic...

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Wiesz, ja widze fundamentalna roznice miedzy symbolem klubu, ktory w sumie gra ogony a zawodnikiem ktory bedzie podstawowym pilkarzem i od ktorego bedziecie wymagac wyczynow godnych Zidana... tak Legia w mlodej ekstraklasie jest mloda... bardzo odkrywcze. edit: 2 jaskółki ktore i tak niedlugo wyleca wiosny nie czynia - przyklad Smoliński

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    33 latek... Gdzie ta Legia ktora miala byc mlodym zespolem na lata...?