Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 66.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Chrome 34.0. Zainstalowana wersja AGO 5.7.44.2 Beta ( Pobrałem wersję Beta 5.7.44.4) z antigame.de/home.php?page=download W opcjach AGO mam " instaluj wersję 5.7.44.4" ale nie można zainstalować. Btw.. Biały ekran naprawiony Zauważyłem, że tylko w widok galaktyka pojawia się: daddc6e2e15ce3ffgen.jpg zamiast białego ekranu. Osobiście wolę takie rozwiązanie

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Problem z białym ekranem wciąż aktualny

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Chrome Wersja 34.0.1847.116 m Google Chrome jest aktualny. Ustawiłem wszystko od nowa ręcznie i zapisałem zmiany . Zalogowałem ponownie i znowu pomarańczowy napis: AGO korzysta obecnie z domyślnych ustawień opcji edit: 5.7.44 Problem rozwiązany Francolino

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jest już kolejna wersja 5.7.42 z którą mam problem ;/ Zainstalowała się nowa wersja z domyślnymi ustawieniami. Wszystkie osobiste ustawienia zniknęły i nie mogę ich przywrócić.

  • @Fenix22 Może nie zauważyłeś baneru w grze, od 28.12 jest event 9x antymateria W rekordach niema wyróżnika dla wyników ekspedycji z eventów, wiec na dobrą sprawe nie wiem czy promocyjne powinny być liczone? Tak na szybko... z DiD u67 Rekordy: Antymateria event (9*): 3.411 mr_eko [CDnDR] uniwersum 67 e: udało sie jeszcze wiecej... 5.805 mr eko [CDnDR] 36adc161595d227dgen.jpg

  • Pytanie techniczne Czy jest możliwość usunięcia długowiecznych idlerów (ponad 32d) w czasie migracji na uniwersum docelowym? Jako uniwersum docelowe wzięto najbardziej zaludnione uni wiec na dobrą sprawę tylko z pozostałych uniwersów przejdą aktywni a "zapominalscy" zostaną straceni. Na andromedzie zostanie cały ten bajzel. Zwróćcie na to uwagę przy łączeniu.

  • Znany francuski kierowca rajdowy podczas Rajdu Francji prowadził z przewagą minuty nad drugim zawodnikiem. Niestety wypadł z trasy i nie ukończył zawodów. Był liderem i w najlepszym momencie miała tą minute przewagi... mimo to nie wygrał. Domagasz się odpowiedzi pełnym zdaniem ale wierzę, że aluzja nie jest zbyt trudna dla Ciebie. Swoją drogą... zgłaszałem w dobrej wierze, chciałem by były w miarę aktualne wyniki ale jak prowadzisz kronikę z kilku lat to twoja sprawa. Faktem jest to, że aktualni…

  • przegladam temat i lider chyba sie zmienił Cytat: „Top 20 bunkrów na księżycu 1. Karpik09 - uni 44 - 1.410.000 pkt” Uniwersum 67 Surowce na "jedyny moon xD" (Gracz: Karpik09) z dnia 11-02 16:53:00 Metal: 0 Kryształ: 0 Deuter: 0 Energia: 0 Floty Obrona Wyrzutnia rakiet 60.000 Lekkie działo laserowe 190.000 Ciężkie działo laserowe 7.000 Działo Gaussa 1.193 Działo jonowe 1.500 Wyrzutnia plazmy 3.000 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 Budynek Fabryka robotów 5 Stocznia 16 Stacja księżyc…

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Hi Francolino Czy można dodać do Antigame to: userscripts.org/scripts/show/58079 Teraz trzeba instalować dwa dodatki z po dodaniu tego wystarczyłby jeden., ilość przewożonych surowców jest dość istotna

  • Gratulacje się należą co też czynię Tylko wy mogliście tego dokonać, chodź największy wkład pomimo najmniejszej floty miał Zakaveli za co ukłony dla niego. Brak Fs brak floty- sprawdza się nawet na tych największych. Szkoda, że nie udało sie ubić wszystkiego- % byłby większy i wasze straty ( w konsekwencji przepaść miedzy wami a resztą troszkę by sie zmniejszyła) Jamnik możesz podać AMD do sądu- gruba kasa poszła za to konto a oni je poniszczyli Z odbudową chyba nie będzie problemu: 22 CringeR 3…

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ja klikam button "E" + enter, enter i ekspedycja leci *Warunek: Na planecie musi być 200 dużych transporterów + 1 sonda

  • Graty T1 magiczne 100kk przekroczone, ciekawe jak w zestawieniu wyjdzie, czy to będzie T1 world czy Jef będzie cisnął dalej na fr. Cytat: „Cytat za "The0ne" i można spokojnie kasować konto” Tak jak to pewien lider jakiegoś uniwersum kiedyś już na tym forum napisał... to jest cholernie dołujące osiągnąć wszystko. Baw się dalej, tym bardziej, że (chyba) bezstresowo z taką flotą Ciekawy jestem czy gdybyś nawet idlerował reszta uniwersum- pomijając waśnie- dałaby Ci rade

  • Konfiguracja zmierza w dobrą stronę- rozróżnienie prędkości flota/eko wg mnie bardzo udany pomysł za o którym pisałem juz hoho temu. Bardzo mnie kusi spróbować na takiej konfiguracji.... po raz pierwszy od kilku lat. Jaki plan? spokojne eko e: chyba ze nie będę mógł patrzyć na zalegające surowce

  • Art jest od przekazywania informacji z GF do polskiego ogame a nie na odwrót Nowe uni na wakacje to wg mnie głupota, aczkolwiek pomysł ze zmniejszoną ilością galaktyk wydaje mi się ciekawy, tylko czy komuś jeszcze chce się ganiać po uniwersum... nawet mniejszym

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Pewnie po aktualizacji, która następuje raz w tygodniu w różne dni dla różnych uniwersów

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Hej Czy da się zrobić tak, żeby w zakładce flota, "Ostatnia misja", "Standardowy cel", "Pomocne linki" startowało rozwinięte. Klikanie za każdym razem na zieloną strzałkę jest uciążliwe edit: Thx

  • Do krzykaczy za flotowym uni mam pytanie: Z czego będziecie budowali statki jeśli będzie małe wydobycie? Moja propozycja Prędkość flot 1x, badania, wydobycie 2x, acs, 30(50%)? PZ lub odpowiednio 2x i 3x

  • Gratulacje! Top3 ogame to nie byle co. Ilość spadających GSów robi wrażenie. Zysku niema ale na zysk przyjdzie czas jak farmy surowców uzbierają stare u20 to jednak była kuźnia talentów Graty Dargoth

  • Gratulacje dla teamu i konsekwencji w podejmowaniu decyzji Raz warunkowe złagodzenia kary, raz biały banik a raz gdzie koles mi nabluźnił w PW rozeszło sie po kościach (konto małe wiec i zarobku by nie było) ... ale cóż ja ex członkiem Teamu nie jestem Sami pracujecie na swoją opinię i zdziwienie ze 90% graczy widzi tam tylko kumoterstwo i temat który lepiej omijać. Bawcie sie tak dalej, niszczycie tą grę od środka. Moderator Asiaa:Wulgaryzm.

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Problem leży chyba po twojej stronie bo kilkanaście osób których znam niema z tym problemu. (Ta sama wersja) Popytaj w sojuszu czy mają problemy. Google Chrome coś dziwnie sie zachowuje ostatnio, nie wiem czy to nie sprawka dodatków automatycznie instalowanych w tej przeglądarce. Ostatnio sam wywalałem po aktualizacji chrome jakis dodatek (już nie pamiętam co to było) bo youtub i strony z flash powoli wczytywały a nie miało to związku z prędkością internetu. Ja mam innym problem: (wersja 5.1.0 )…