Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 66.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Kasia321: „ Wykorzystywanie błędów gry jest bugusingiem. ” A czy wykorzystywanie możliwości gry tez jest bugusingiem? Jak odróżnić błąd od świadomego działania? Mieliśmy kilkadziesiat w mojej opinij wadliwych aktualizacji i za każdym razem to było celowe działanie firmy, dlaczego to gracz ma sie zastanawiać czy to tam ma być czy zostanie ukarany? Jeśli to błąd to dlaczego niema oficjalnej informacji. Mija 14 godzin od pierwszych przenosin w grze która toczy sie 24h na dobę! i tak na pra…

  • Ja wam powiem jak będzie... Art umyje ręce bo to nie jego wina i pewnie informacja o przedwczesnej migracji urlopowiczów zdziwiła go tak jak nas. Wszyscy z którymi mamy kontakt z GF umyją ręce Kto może niech "Wspomaga sojuszników" bo ktoś tego dokonał z samej góry i nikomu nic nie udowodnią, przecież to nie był nieprzemyślany bład jednego kliknięcia na którym miałyby cierpieć setki kont. Nikt z niemiaszków nie przyzna sie do błędu, a nawet jak sie przyzna to napiszą" sorry w następnym UF postara…

  • Można handlować po minimalu ale lepiej z kont które są wyżej i przeszły po prostu wysłac tyle sury ile sie da na mniejsze konta Zobacz jakie floty juz przeszły, na starych uniwersach ja bym to przetopił ile sie da i wysłał mniejszemu aktywnemu sojusznikowi niech rośnie

  • Za zachodnią granicą fuzja rusza od przyszłego tygodnia! Faktycznie szybko, czekam z niecierpliwością na wielkie ST i zmiany sił w polskim ogame Co do podziału Exodus/Target podział zaproponowany przez Arta jest o niebo lepszy od niemieckiego. Ludzie z Exodusa za duzo mają możliwości Targetów. 2 Targety dla jednego Exodusa to porażka Oby tylko plan który przedstawił Art nie uległ zmianie ( niemcy nie raz pokazali swój punt widzenia pomimo ankiet ). e: i juz wszystko wiadomo. Obawy okazały się ni…

  • Troszkę się obawiam łączenia bo nowi dokręcą śrubę i obawiam się też tego czy będzie mi się chciało jak dawniej, jednakże jestem jak najbardziej na taaak! Nie ważne kto z kim byle nas więcej. Dziwię się, że tak się boicie Ci "mniejsi" i nie wiem czy chodzi wam o to, że spadniecie z top 20 na top 200? czy o to, że ktoś wam może zrobić kuku. Do tej pory na u67 top1 ma ponad 2x wiecej punktów niż ja, a top1 flota jest punktowo 3x mocniejsza niż moja ( po łączeniu różnice były jeszcze większe) i prz…

  • W moim przypadku serwerem docelowym jest U1. Czy dałoby się zrobić tak, żeby wykasować zawieszone konta na u1 dla zwiększenia ilości miejsca? Z inf podanych wyżej wynika, że jest ponad 1,7k niekawynych graczy z czego jakaś część bez aktywnosći ponad 32d o ile po migracji na U67, U68, A problem się rozwiązę sam, to na docelowym nadal będą wisieć... Piękne uniwersum powstanie z opcji 2

  • tu masz wszystko ogniter.org/pl

  • masz screena? co to za dodatek?

  • Chodzi o ożywieni, impuls do gry. To co piszą ci bardziej mądrzy "nikt ci nie kazał.., graj na szybkim" radzę zastanowić się od kiedy mam możliwość gry na szybkim uni; 7 lat! i 49 polskich uniwersów przeminęło zanim ktoś na to wpadł! W fazie łączenia też nie było opcji (nawet dobrowolnej) przenosin na szybsze uniwersum. Ktoś po osiągnięciu wszystkiego gdy ma konto ustawione pod siebie ma zaurlopować i zacząć od satelity i małego trampka na jakimś szybkim uniwersum gdzie całe top wydaje kasę na s…

  • Konfiguracja z org. na prawdę dobra, gdybym miał zaczynać to taką bym wybrał, jednakże mogę chwalić lu ganić ale nawet najlepsza konfiguracja nie skusi mnie do zaczęcia na nowym uniwersum gdzie trzeba zaczynać wszystko od nowa nie wspominając o dysproporcji miedzy fanatykami a ludźmi dla których to nadal rozrywka. Widać "niestandardowe" konfiguracje stają się normą i dobrze bo od zawsze mówiłem, że czas to pieniądz a w ogame za długo to wszystko trwa. Pytanie mam do COMA czy istniałby możliwość …

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Podajcie proszę link do instalki poprzedniej wersji bo widzę tylko 5.7.26 ;/ Kompletnie nietrafiona zmiana. Zapomniałem wyłączyć aktualizacji automatycznych

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Według mnie to niepotrzebna zmiana, tamta była bardziej intuicyjna i dopracowana. Chyba, że ja wykorzystuję nowych możliwości. Nie działa lot na pole zniszczeń AGO->Flota->Normal Ustaw Recykluj gdy wybierzesz recyklery TAK Flota z recyklerem nie leci na pole zniszczeń tylko na planetę.

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Mozille widzę a jest jakaś wersja dla Chrome? Nie mogę zainstalować tej co na komputer.

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Czy będzie kiedyś wersja na smartphone ?

  • TOP 1 ACS ACS; Zakaveli, Siedem [D P ], NoName [D P] vs mr eko i Dejavu [CDnDR], Mroczny [BTC], znamek [ELITA] - 231087,61% + zbiórka + staty i poprawny bilans Edit do niżej Znowu Zebrałem, skonwertowałem, udostępniłem. Wstawione ST pokazuje bilans teoretyczny a ja udowodniłem, że jest inny. Może coś zebraliście może nie, nie obchodzi mnie to. Masz jakiś dowód, że zebrałeś choć śrubkę, dodaj do RW skonwertuj i będzie bilans po twojemu po [co] drążyć temat. Moderator Indestructible:Przypominam, ż…

  • Ogromne podziękowania dla Dejavu, znamka, Mrocznego i wszystkich którzy byli zaangażowani w całą akcję. Nigdy nie pomyślałbym, że mogę brać udział w takim starciu, to wszystko dzięki wam, twardy człowiek jestem ale mało się nie poryczałem jak decydowaliście się lecieć do końca po ostatnich symulacjach. Jedną chcą mieć drudzy być, Wy pokazaliście, że tworzycie historię tego uniwersum i wielki szacunek za to dla was. Mam nadzieję, że kiedyś dane nam będzie usiąść przy jednym stole z odrobiną eliks…

  • Może dałoby radę zrobić cos na kształt migracji miedzy uniwersami za odpowiednią opłata. Na przykład za 1 000 000 antymaterii i możesz sie przenieśc na inne dojrzałe uniwersa - 1, 67, 68 ? lub zrobić jakiś algorytm żeby zbyt rozdmuchane konta nie latały po młodych uniwersach i uzależnić to np od średniej z top100 Parametry uniwersum zostawić bez zmian jako wybór dla graczy, ograniczyć migrację do jednej na np 3msc. Problem pozostaje ze złomowaniem floty, przenoszeniem sie na mniejsze uni i odbud…

  • AntiGameReborn

    lesnik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    wszystkie zapisanie ustawienia zniknęły całe AGO zniknęło chodź w Chrome mam zainstalowane edit: chyba znalazłem przyczynę: Rozwiązywanie problemów Przechowywanie przeglądarki jest wyłączone Czyżby po użyciu Spybot Search & Destroy 2.3.39 ? Zapiszę sobie na wszelki wypadek dane na na serwerze i w pliku tekstowym

  • Zmieniajaca sie prędkosć... tego jeszcze nie było- pomysł ciekawy tyle, że jego atrakcyjność moze być rozumiana dwojako... Jednym zależy by prędkosć spadała ( od jakiejś tam przyjętej wartości) aby do minimum skrócić długie monotonne początki i osiągnąć w miare szybko jakąś tam grywalność konta. Drugim zależy by prędkość rosła i w szczycie aktywnośći uniwersum była jak najwyższa. Mój pomysł na specjalne uni to: ACS, 50% PZ, i cotygodniowy wzrost prędkość o 0,1x . Dałbym tak dlatego, że na począt…

  • Borelioza phii, niech sie brat nie martwi... moja choroba zawodowa -> patrz nick . 70% moich znajomych po fachu ją ma, tak że tego.. nic strasznego Trochę piguł i zaleczy. Gorzej z drugą chorobą zawodową ( ) bo trzeba mieć silną wolę btw nie wiedziałem ze w klasztorach mozna grać w MMO