Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 671.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    zefir - - DiD U68

    Post

    Opancerzenie: 26 zefir [HYDRA] Liczba badań: 335 zefir [HYDRA] Punkty badań: 395.357.547 zefir [HYDRA] images90.fotosik.pl/437/7cbdfc387134cb83.png

  • #120 Flotka obrońcy trafiona porannym skanem, gdy sobie stała na bfs. Życzę szybkiej odbudowy. youtube.com/watch?v=gF0PpEdtQ8M Dnia 31-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.000.000 Mały transporter 50.000 _________________________________________ Obrońca PanC [D-M] ________________________________________________ Mały transporter 5.130 Duży transporter 29.023 Lekki myśliwiec 75.559 Ciężki …

  • Przeciwrakiety można też sprzedać u Handlarza złomu

  • Zmiana klasy

    zefir - - Gra

    Post

    Cytat od Damaon: „zmiana klasy ze Zbieracza lub Generała na Odkrywcę, podczas eventu -25% od czasu badań, z Technokratą, skracałoby to łącznie czas podstawowego badania aż o 75%, bez itemu” Bonusy Technokraty, Odkrywcy i Eventu się nie sumują, a kumulują szeregowo. Nie uzyskasz 75% skrócenia czasu. Pierwszy aktywny bonus zdejmie 25% od całkowitego czasu. Drugi 25% ale nie z całego czasu a z pozostałych 75%, czyli obniży jedynie o 18,75%. Trzeci 25% z reszty, czyli z 56,25, co daje 14,06% Razem m…

  • #119 Zazwyczaj tą flotę widywałem na skanach zacumowaną w bunkrze scubi'ego. Dziś jednak z jakiegoś powodu moje sondy znalazły ją, stojącą bez aktywności na księżycu powyżej niego. Do pełni szczęścia zabrakło farmingu, ale niestety surowce pozostały bezpieczne za zasiekami na planecie poniżej. Obrońcy życzę szybkiej odbudowy. Według moich notatek, to nasze trzecie spotkanie na miarę ST. Poprzednio dane mi było go trafić w sierpniu 2019 roku, a wcześniej w lipcu 2018. Jeżeli te roczne odstępy prz…

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    zefir - - DiD U68

    Post

    poranne rozbijanie własnej floty o obronę sąsiada zefir [HYDRA] vs. Proconsul Twighlight [DZM] ~ 768.59% Dnia 11-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.200.000 Krążownik 90.000 Mały transporter 50.000 _________________________________________ Obrońca Proconsul Twighlight [DZM] ________________________________________________ Recykler 7 Wyrzutnia rakiet 493.535 Lekkie działo laserowe 7.977 C…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zefir - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Chodzi o punkt bezpiecznego zachomikowania surki w drodze do jeszcze droższego badania Zaczynam od energetycznej 22, którą przełączam na tech. nadprzedstrzenną 21, tą z kolei na spalinowy 24, z napędu przerzucam surowce w tech. plazmową 22 itd, itp. Odległość w kosztach pomiędzy poszczególnymi badaniami wynosi w przeliczniku (3:2:1) około 2 miliardy deuteru. Dzięki temu mogę w miarę regularnie upychać surowce w coraz to droższych badaniach, zamiast wozić całej tej fortuny w ładowniach, co nie by…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zefir - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od bobro: „Mieć technologię laserową poniżej 16. poziomu to przecież wstyd ” racja => images90.fotosik.pl/428/8ede7e5bdcdee5c7.png

  • Zgłaszam moje dwa księżyce: zefir [U68] - 6.880.000 pkt (04.10.2020) Wyrzutnia rakiet 200.000 Lekkie działo laserowe 2.000.000 Ciężkie działo laserowe 10.000 Działo Gaussa 10.000 Działo jonowe 10.000 Wyrzutnia plazmy 15.000 i drugi: zefir [U68] - 5.013.000 pkt (04.10.2020) Wyrzutnia rakiet 15.000 Lekkie działo laserowe 2.400.000 Ciężkie działo laserowe 2.000 Działo Gaussa 1.000 Wyrzutnia plazmy 1.000

  • Gratulacje Sam na niego polowałem. Trzy tygodnie temu zalogował mi się w środku lotu. Dwa tygodnie temu prawdopodobnie zapomniał załadować surowce posyłając flotę na fs'a, ale za późno to odkryłem i po raz kolejny miał farta, logując się tuż przed moim dolotem i ewakuując surkę. Ty, jak widać miałeś więcej szczęścia niż ja...

  • Flotę Ryback'a wyskanowałem w sobotę, gdy sobie stała bez aktywności. Niestety ponad godzinny lot zakończył się niepowodzeniem, ponieważ obrońca pojawił się półtorej minuty przed moim dolotem i uratował swoje statki. Dziś sytuacja się powtórzyła. Tym razem jednak szczęście było po mojej stronie Obrońcy standardowo szybkiej odbudowy. Zysk jak zwykle upchnięty w laboratorium Dnia 22-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] _____________________________________…

  • Cytat od Dobrygracz: „Wprowadzili przedmiot który umożliwia graczom z top20 ogame.world możliwość migracji na każde uniwersum które jest starsze niż 90 dni. Punkty nie mają znaczenia, szybkość floty również przestaje mieć. ” Nie do końca jest tak jak piszesz. Nie chodzi o top.20 ogame.world a top20 światowych uni. Granicę punktową ustala najlepszy z graczy zajmujących obecnie na wszystkich uni na świecie dokładnie pozycję 20. Jeżeli się nie mylę, to ma on około 800kk punktów. Patrząc na światową…

  • Ta wersja 7.4.0 pl-7 to właśnie łatka na ten błąd z utratą punktów honoru. GF zareagował szybko, ale zło już stało. Łatka działa dla nowych przenosin. Wg gracza z NL, na którego poście się wzorowałem, ci, którzy się przenieśli przed naprawą, stracili swoje PH bezpowrotnie. I to jest jednocześnie odpowiedź na ostatnie pytanie - obaj są nowi na tym uni, wystarczy spojrzeć na screen i zera punktów honoru przy nickach graczy top1 i top3. Przedmioty przenosin patrzą globalnie na wszystkie uni na cały…

  • Informacje o tym, jak przebiegała fuzja na NL. - przez długi czas gracze mieli do wyboru tylko jedno uni, choć powinni mieć co najmniej dwa, więc wielu graczy wybrało to jedno dostępne uniwersum. GF próbował to łatać, rozdając graczom przedmioty do przenosin. Ale przedmioty nie dają darmowych relokacji po zmianie koordynatów... - podczas przenosin utracono stan punktów honoru - ta część bazy danych się nie przenosiła... - z jakiegoś powodu jedno z uniwersów nie brało udziału w UF. Ktoś wykorzyst…

  • Cytat od cokolwiek: „a potem popatrzyłem - i w zasadzie top1 z większości starszych uni może przenosić się dowolnie ” Losowo rzuciłem okiem na graczy top20 z kilkunastu różnych uni i najwyższy wynik, jaki jak dotąd znalazłem, to gracz z angielskiego Quantum: Micek, 784 591 537 punktów. Jest duże prawdopodobieństwo, że to on będzie wyznaczał granicę dostępności wszystkich uni do przenosin. No chyba, że on albo ktoś z jego top1-19 postanowi się przenieść i tym samym obniży poprzeczkę

  • Z tego co czytałem na forum .org, gracze zgłaszają obawy odnośnie braku cooldownu po przenosinach przedmiotem. Gracz z flotą może sobie przenieść kolonię lub też założyć lotkę na swoim uni na wolnym miejscu w układzie celu, który chce trafić na innym uni, następnie przerzucić na nią flotę i uruchomić przenosiny. Ponieważ nie ma żadnego opóźnienia zarówno momentu samych przenosin (wykonywane są od razu po aktywacji przedmiotu) oraz w zdjęciu urlopu po przenosinach, może on od razu startować statk…

  • zefir [HYDRA] vs. titekmp [Panda] ~ 1110.03% Dnia 06-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Krążownik 45.000 _________________________________________ Obrońca titekmp [Panda] ________________________________________________ Mały transporter 194 Duży transporter 150 Lekki myśliwiec 3.731 Ciężki myśliwiec 1.843 Krążownik 1.844 Okręt wojenny 303 Recykler 150 Bombowiec 558 Niszczyciel 175 Gwiazda Śmierci 5 Pance…

  • #117 Trafione bez aktywki porannym skanem... Obrońcy szo. Dnia 06-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Mały transporter 130.000 _________________________________________ Obrońca ZetoBot [O-ECO] ________________________________________________ Mały transporter 142 Duży transporter 28.787 Lekki myśliwiec 29.969 Ciężki myśliwiec 28.683 Krążownik 955 Okręt wojenny 5 Sonda szpiegowska 169 Nisz…

  • Cytat od cokolwiek: „Na moje oko to nic się nie zmieni - będzie schemat taki, jak był przy poprzedniej fuzji - czyli np 4 uni zrzucane do jednego. ” Z tego co zrozumiałem, nowy algorytm przenoszenia kont jest podzielony na dwie części - nazwijmy jedną jako UF, a drugą jako, powiedzmy, Przemieszczenie. Mechanim UF ma być podobny jak wcześniej, czyli przymusowy. Warunki będą narzucone z góry przez GF. Trzeba będzie wybierać jeden z ustalonych serwerów. Jak rozumiem, ten typ przenosin będzie dotycz…

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    zefir - - DiD U68

    Post

    Technologia laserowa: 27 zefir [HYDRA] Liczba badań: 333 zefir [HYDRA] Punkty badań: 342.745.384 zefir [HYDRA] images89.fotosik.pl/413/dcfdd3b14e3af3af.png