Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 155.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wstawiam na życzenie, graty Sory [PUSH_1] vs. Kuubsiu [Corleone] ~ 6683.21% Dnia 18-11-2019 04:48:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Sory [PUSH_1] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1.000 _________________________________________ Obrońca Kuubsiu [Corleone] ________________________________________________ Duży transporter 77.100 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Sonda szpiegowska 20 Satelita słoneczny 1.239 Gwiazda Śmierci 3 Wyrzutnia rakiet 11.200 L…

  • Ha! A mówiłem, że z zazdrości jedziecie po excelu Evana Graty, zysk wymiata, a sama akcja odje... perfekcyjnie

  • no ładnie ładnie, zatankowane, krisu na satki też co nieco wpadło to można iść spać spokojnie. Graty i przetapiaj na... a będę oryginalny, na sondy

  • Cytat od majapi: „zabolalo ze sie bana dostalo ? liczyc to trzeba niestety umiec w normalnych warunkach przystalbym do wojny .... ale ten próg 100 % po satkach bys latal jak dla mnie nie wiem czemu jeszcze tam Cie trzymaja, kiedys z Vito byles w soju, teraz ... niby Push ale po mojemu wykorzystujesz wiadomosci z soja do Swoich korzysci, skonczysz w reckach wczesniej czy pozniej pzdr mapi ” wręcz przeciwnie, w końcu mogę się porządnie wyspać do latania po Twoich satkach wystarczy mi slot na plane…

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: Sojusz PUSH KONTA [PUSH_1] wypowiada wojnę sojuszowi The Corleone Family [Corleone] 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: --- 3. Preferowany system liczenia: b) system procentowy bez niszczenia księżyców 4. Warunki zakończenia wojny: b) data, do której prowadzone są działania wojenne. Po upływie wyznaczonego ter…

  • Tyle dobroci jednego dnia Graty, dopiero wrócił z urlopu i od razu poszedł się z sąsiadem przywitać, Tobie też życzę crawlerów, masy crawlerów

  • Graty parówo, nareszcie coś znowu złomujesz Zysk miodzio, procent miażdży, zgranie w soju też bardzo cieszy oko, przetapiaj na crawlery Obrońca raczej już nie wróci, także powodzenia w pubg, ale w razie czego w pakiecie masz SzO

  • Supreme [PUSH_1] vs. lukaszhof [LaOrden] ~ 163.42% Dnia 15-10-2019 22:47:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Supreme [PUSH_1] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 800 _________________________________________ Obrońca lukaszhof [LaOrden] ________________________________________________ Duży transporter 2.086 Satelita słoneczny 600 Wyrzutnia rakiet 184.320 Lekkie działo laserowe 118.599 Ciężkie działo laserowe 460 Działo Gaussa 270 Działo jonowe 1.499 Wyr…

  • Supreme [PUSH_1] vs. tadejro303 [LaOrden] ~ 245.14% Dnia 15-10-2019 10:50:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Supreme [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 38.815 Pancernik 9.612 _________________________________________ Obrońca tadejro303 [LaOrden] ________________________________________________ Mały transporter 3.578 Recykler 201 Satelita słoneczny 493 Wyrzutnia rakiet 20.070 Lekkie działo laserowe 15.151 Ciężkie działo laserowe 690 Działo jonowe 4…

  • Dnia 07-10-2019 06:23:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Supreme [PUSH_1] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 300 _________________________________________ Obrońca Lotnia Tanskiego [LaOrden] ________________________________________________ Mały transporter 4.355 Duży transporter 181 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 37 Sonda szpiegowska 796 Wyrzutnia rakiet 34.327 Lekkie działo laserowe 51.605 Ciężkie działo laserowe 743 Działo Gaussa 38 Działo jonowe …

  • Dzięki Hugo za lot Pozdrawiam PUSH, a także wszystkich znajomych, jak zwykle i starych, i nowych Dnia 13-09-2019 21:46:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Rogue One [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 70.460 Okręt wojenny 60.697 Pancernik 45.427 _________________________________________ Agresor Supreme [PUSH_1] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 777 _________________________________________ Obrońca Zakole [Stark] ____…

  • Cytat od Rogue One: „Dedykacje dla @Drakean, dzięki za cynk ;)” Dnia 03-09-2019 06:45:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Rogue One [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 40.000 Pancernik 20.000 _________________________________________ Agresor Supreme [PUSH_1] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Agresor Enlightenment [PUSH_1] ________________________________________________ Son…

  • Wstawiam na prośbę autora steka, kazał także przekazać dedykacje dla barrego Dnia 26-08-2019 22:31:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor stara barrego [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Alam [Corleone] ________________________________________________ Duży transporter 36.000 Lekki myśliwiec 1.293 Ciężki myśliwiec 507 Krążownik 187 Okręt wojenny 118 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Bombowiec 94 …

  • Pozdrawiam PUSH i wszystkich znajomych, starych i nowych Od Hugo dedykacja dla barrego Plan był żeby ustrzelić coś nieco większego, ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda Dnia 24-08-2019 10:37:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Supreme [PUSH_1] ________________________________________________ Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 103.768 Krążownik 40.849 Pancernik 10.052 Mały transporter 71.640 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Agresor stary barreg…

  • myślałem, że ze 2x mniejszy zysk z tego będziesz miał, aż mi się wewnętrzny Janusz włączył jak tak teraz widzę podsumowanie xD Graty, piękny wlocik i przetapiaj na co tam potrzebujesz (podpowiem, że gsów nie potrzebujesz)

  • Jest i odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu unknown.png Graty fajny zysk i takie tam, obrońcy pakiecik

  • Dzień dobry, wstawiam za kumpla Graty Hugo Dnia 20-07-2019 02:15:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hugo Stiglitz [PUSH_1] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 555.555 Pancernik 49.772 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca gwi4zdor [Corleone] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 305 Krążownik 208 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 23.000 Bombowiec 350 Niszczyciel 83 Gwiazda Śmierci 148 Pancernik …

  • No no gratki, w końcu się obudził Już myślałem, że tamten pajac aka nędzna podróbka (aka profesorek ) się nigdy nie znudzi, ale jednak odzyskałeś nick Ciśnij dalej i ślij bunkry do piachu

  • Graty, zysk fajny, procent też, więcej takich

  • Strony starcia dobrane dość nietypowo, ale kto wie ten wie... to co jest pewne to fakt, że Obrońca się nie spodziewał ataku Gratki akcji, Evanowi SzO