Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 698.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wątpię, by cmentarzysko było budową zbliżone do normalnego uniwersum... byłoby to bez sensu. Po co tworzyć sobie dodatkowe problemy. Typowa lista urlopowanych kont przechowywana w bazie i tyle.

  • Jeśli się chcesz kogoś czepiać, to miej merytoryczne podstawy... nie masz? To się nie czepiaj. Zwłaszcza, że w kwestii doświadczenia oraz wiedzy na temat gry w porównaniu z 'Cokolwiek' wypadasz blado.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Damaon: „Ja pierdzielę, ale z ciebie dex jest okrutna mądrala. ” Przyganiał kocioł garnkowi...

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jak dla mnie to ten mechanizm i tak będzie służył do tego, do czego zwykle wykorzystywane są tego rodzaju nowości... do przetopu flot. Tylko tym razem będzie je sobie można sprowadzać z całego ogame.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od kasai: „Cytat od wampek: „Ja tam ogólnie doceniam prace członków Teamu (prawie wszystkich), ale jak Ruda już dodała taki temat do FAQ, to mogła dać tutaj o tym wzmiankę... w momencie jak zadawałem pytanie to nic takiego nie istniało. Wracając do mechanizmu cmentarza...dobrze zrozumiałem, że 2 miesięczny "urlop" załatwia nam darmowe przenosiny na dowolny serwer (pod warunkiem, że nie jesteśmy w Top 20)? ” Tak. Pamiętaj jednak, że żeby konto się nie skasowało musi mieć z…

  • Cytat od Damaon: „Cytat od wampek: „jak Ruda już dodała taki temat do FAQ, to mogła dać tutaj o tym wzmiankę ” Ustawiłem sobie ten link jako jedyny do tego forum w zakładce i jestem ze wszystkim na bieżąco ” Nie należę do osób czytających każdy możliwy nowy post na forum... poustawianie sobie powiadomień na konkretne interesujące nas działy to lepsze rozwiązanie.

  • Cytat od Damaon: „to i tak obaj wiemy, że są inne, bardziej palące bugi do naprawienia ” Dla mnie to jest właśnie jeden z tych bardziej "palących" bugów do naprawienia... zwłaszcza, że istnieje praktycznie od samego początku pojawienia się gry (choć nie jestem pewny, czy czasem przez moment kiedyś nie było możliwe korzystanie z polskich znaków). Cytat od Damaon: „Może walnąłem gafę używając słowa "uniwersalny", ale i tak widzę, że wiesz o co mi chodzi ” Nie jestem pewny, czy wiem, bo z Twojej wy…

  • Cytat od Damaon: „Skrypt jest uniwersalny dla wszystkich języków i tego wymaga. Niemcy też nie mogą wpisywać umlautów. A poza tym pisownia przeciętnego Polaka woła o pomstE do nieba, więc zapotrzebowanie i tak byłoby znikome. Ogólnie jestem za, ale nie umrę bez tego. ” Skoro skrypt ma być uniwersalny to wystarczy zmienić kodowanie na właśnie takie "uniwersalne", które to już wszystkie znaki specjalne z danych języków zawiera (tak, istnieją takie kodowania, a nawet są znacznie powszechniejsze niż…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ruda: „Ograniczenie top 20 odnosi się do wybranego przez Ciebie docelowego uniwersum: ” Rozumiem ten element mechaniki... w mojej wypowiedzi zastosowałem swego rodzaju "skrót myślowy".

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ja tam ogólnie doceniam prace członków Teamu (prawie wszystkich), ale jak Ruda już dodała taki temat do FAQ, to mogła dać tutaj o tym wzmiankę... w momencie jak zadawałem pytanie to nic takiego nie istniało. Wracając do mechanizmu cmentarza...dobrze zrozumiałem, że 2 miesięczny "urlop" załatwia nam darmowe przenosiny na dowolny serwer (pod warunkiem, że nie jesteśmy w Top 20)?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A opisano gdzieś mechanizm powrotu? Np. kwestię zajętych pozycji...

  • Skojarzenia v. 0.3

    wampek - - Spam

    Post

    współlokator

  • W swojej wypowiedzi odniosłem się co do samego faktu negowania pandemii oraz jej bagatelizowania... a czy obecne metody walki z nią są wystarczające/przesadzone? Tego nie wiem... od tego są eksperci. W mojej opinii zmarnowaliśmy lato, podczas którego można się było znacznie lepiej przygotować na drugą falę... wówczas gospodarka może dostałaby mniej po dupie.

  • Cytat od bobro: „Zbieracz, który puści tyle farmingów, co Ty (albo ja), na pewno wyciągnie z tego dużo mniej ” Technicznie zarabia się 50% więcej... transportowce zazwyczaj nie są na tyle szybsze by puścić jeszcze jedną fale w ciągu dnia (przynajmniej na x1)

  • A to nie z czasów expów militarnych?

  • Przepełnione szpitale = brak miejsca dla innych chorych = większa śmiertelność również z powodu pozostałych schorzeń. Jak placówka medyczna nie będzie miała wolnych łózek ani personelu, to nie przyjmą nie tylko kolejnych chorych na covid, ale również tych na zawał serca, czy z udarem! Ciężko to zrozumieć? Jeśli dla ciebie to nie problem to może po prostu zlikwidować szpitale od razu? Ludzie i tak przecież umierają... najwyżej zejdą trochę szybciej. Argumentów na obronę swojej tezy nie masz, bo t…

  • Odkrywca dużo zyskuje przy aktywnym farmieniu... większy zysk z idlaków robi swoje. Oto zapewne chodzi Munkowi.

  • Cytat od Damaon: „pseudopandemię ” Mówisz, że mimo że od miesiąca wszystkie podstawowe oraz rezerwowe zespoły karetek pracują na dwie zmiany, a szpitale lokują już chorych w kotłowniach bo na korytarzach już dawno skończyło się miejsce, to nadal można mówić o pseudopandemii?

  • Cytat od Muniek: „skad info ? ” Nie ma żadnego info... pseudo "prawaki" zaczynają nagonkę w swoim stylu.

  • Na początku odkrywca jak najbardziej się opłaca, ale wraz z rozwojem konta i eko ta różnica w stosunku do zbieracza coraz bardziej się zaciera. W pewnym momencie dochodzi się do wniosku, że jest już ona na tyle nieduża, że nie warto logować się co dwie godziny na konto w dzień w dzień tylko po to by wysłać kolejną ekspedycję w sytuacji gdy ma się prawie to samo za darmo (na zbieraczu).