Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Betelgeza: „A jak to możliwe że 4 z GOT się pojawiło i żaden się nie podstawił ? przybyli popatrzeć czy co ? ” Czytaj ze zrozumieniem Podstawialiśmy się w dzień i obroniliśmy itachiegpo, w nocy chłopakowi wywaliło neta czy coś i rolnikowa to wykorzystała Gratuluję STeka bo % jak i zysk miazga, aż zazdroszczę Sojusznika odbudujemy i ganiamy się dalej No i miło, że z kulturą wszystko przynajmniej Ty Taka rywalizacja jest najlepsza Przetapiaj w satki i kolonki Itachi odbudowy

  • Graty Ogni Wiemy do kogo latały zwózki z tego konta więc wiemy komu zbiłeś przygotowaną flote Graty i rośnij

  • Cytat od Kociak ^^: „Ooo tak sam bez sojuszników też potrafisz latać ? Gratki! Fajny % z przyjemnym zyskiem Ci wyszedł - przetapiaj i nie zwalniaj Pozdr. . ” To mój pierwszy samotny lot bez sojuszników.... postaram się więcej tak nie robić

  • Witam Sojusznicy złomują, ze aż gul skacze, dzisiaj kilka nieudanych lotów, aż w końcu coś się udało Pozdro dla GoT i znajomych GTW ! Dnia 14-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 400.000 _________________________________________ Obrońca Shrekus [DRAGONS] ________________________________________________ Mały transporter 58.500 Duży transporter 6.400 Lekki myśliwiec 197.500 Ciężki myśliwiec 3.800 …

  • Rozdziewiczyłeś się w nowych barwach, mam nadzieję, że będzie tego wiecej teraz Przetapiaj !

  • 1,2kk panca - kocham Gratulacje panowie, sojuszowa akcja i to jedna z trudniejszych zaliczona, to własnie dla takich akcji sie gra Zysku macie w opór wiec urośniecie jeszcze bardziej Przetopu dla was i kolejnej szybko postawionej floty przez obrońce

  • Nowy sojusz zdecydowanie Ci służy Gratulacje !!

  • Cytat od Gierus: „Szturman, miała być druga wojna z Wami, ale mi nie wypada, także czekam na Twój ruch, jak napisał powyżej olimp - będzie zabawa. ” Nie krępuj się Tu Ci wypadało wypowiedzieć 2 wojny bez sensu a nam się krępujesz ? Poza tym po co te wojny ? I tak u was tylko Szanowny Prezes i Macierewicz bez urlopu Nie wypominam bo wiem, że zycie często tego wymaga, sam się wybieram na urlop znowu bo zleceń coraz więcej i dlatego też uważam, że to nie ma sensu Do wora możesz mnie zapakować bez w…

  • Cytat od zona_rolnika: „Cytat od szturman: „Cytat od arczi_: „No nic gratulacje:) dobrze się spało. Cytat od szturman: „Ktoś tu ma chyba wtyki w PIS Sam ich wybijesz hehe Graty i powodzenia w kolejnych lotach ” Wybijesz? Grając eko i patrząc w staty to kiepska uwaga ” Nie miałem na mysli Ciebie tylko twojego nowego zacnego sojuszu a tam jakies floty lataj wię.c jest co bić Jeszcze raz graty !! ” Dawaj jeden na jeden Czy bez sojuszu to Ty nie latasz ? ” Po to jest sojusz żeby latać, jak nie mam w…

  • Jakoś dobrze nam BS pomaga, tak dobrze, ze nic o tym nie wiemy Ale dobra, powodzenia obu stronom, 2 równe flotowo sojusze staja do walki, niech wygra lepszy

  • Cytat od arczi_: „No nic gratulacje:) dobrze się spało. Cytat od szturman: „Ktoś tu ma chyba wtyki w PIS Sam ich wybijesz hehe Graty i powodzenia w kolejnych lotach ” Wybijesz? Grając eko i patrząc w staty to kiepska uwaga ” Nie miałem na mysli Ciebie tylko twojego nowego zacnego sojuszu a tam jakies floty lataj wię.c jest co bić Jeszcze raz graty !!

  • Ktoś tu ma chyba wtyki w PIS Sam ich wybijesz hehe Graty i powodzenia w kolejnych lotach

  • Cytat od zona_rolnika: „Kurde ponad milion % przewagi Nieźle zeszmaceni zostaliśmy ehhh Bo mam nadzieję, że wiecie, że z tego małego RW macie trzy procenty ? I każdy z was mógłby wstawić RW z zachowaniem tego, że najsilniejszy zgarnia 100% RW, ten co na drugim to 80%, następny 60% itd... Gratki wygrania Może rewanżyk ? ” Nie jestem pewien ale podobno już nie ma tej zasady, że każdy wkleja rw, to stara szkoła hehe

  • @Gierus Proszę o zaktualizowanie % w pierwszym poście i o zamknięcie wojny, Wojnę wygrywa sojusz GoT dzięki osiągnięciu progu 300.000 % Dziękuję dobranoc Uchiha Itachi [GoT] & ReSeT [GoT] & SZTURMAN [GoT] vs. THEIAN [PIS] ~ 439708.93% Dnia 12-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Uchiha Itachi [GoT] ________________________________________________ Niszczyciel 48.977 Reaper 48.413 Krążownik 396.919 Pancernik 86.630 Lekki myśliwiec 2.000.000 Ciężki myśliwiec 593.580 ____…

  • Witam Sporo by tu pisać Została nam wypowiedziana wojna, co zmusiło wielu z nas do baczniejszej obserwacji przeciwnika Itachi wyskanował theiana, nie było akty po 3 (obstawiamy, ze padł bot ), Ogni mnie obudził i po kilku chwilach już liczyliśmy co słać żeby było dobrze Długi lot, 1h12 min chyba bo lecieliśmy z 2 galaktyk z powodu braku w dexie, dolecieliśmy, recki też wszystko zebrały WOJNA WYGRANA PRZEZ GoT !!! Cytat od Uchiha Itachi: „Chciałbym podziękować przyjaciołom z Sojuszu, którzy towar…

  • Cytat od Master Chief: „Flota z A KreseczkaJegoCien [1:201:11] dotarła do księżyca planety Księżyc [1:164:7]. GŚ wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, które powodują silne trzęsienie a na końcu rozrywają satelitę. Wszystkie budynki na księżycu zostaną zniszczone. Pełen sukces. Flota wraca z powrotem na rodzimą planetę. Szanse zniszczenia księżyca: 17.89 % Szanse zniszczenia GŚ:46 % Myślałem, że sięgam tam falangą, a tu klops. Obrońcę obserwowałem od dłuższego czasu więc wiedziałem, który …

  • Konkretny % Konkretny zysk Dobrze się to ogląda Graty !

  • Witam ponownie Mała geneza: Rano do kawy postanowiłem posprawdzać cele które dzień wcześniej nie dały sie trafić, u obrońcy zauważyłem brak moona i flote wracającą z misji KOLONIZUJ mimo, że obrońca ma tam kilka moonów Chwilę obserwowałem ale nikt nie słał żadnego pilota więc pozwoliłem puścić swojego Do tej pory nikt nic nie napisał, ze zabrałem cel hehe, chyba, ze moona ktoś zdjął dla beki i nie miał lecieć % ogólnie większy bo rozporki sporo zebrały ale nie chce mi się liczyć Szkoda, ze obroń…

  • No i nabyłem się top 1 flot w sojuszu Graty Ogni ale idź na urlop bo nic nie zostanie na uni Obrońcy szo

  • Pozdro dla REX i znajomych !! Dnia 11-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN ODDAM [REX] ________________________________________________ Pancernik 33.333 _________________________________________ Obrońca kwiatek5554 [EWa] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Okręt wojenny 5.177 _________________________________________ Po bitwie... Agresor SZTURMAN ODDAM [REX] ________________________________________________ Pancernik 33.322 …