Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Star@Lord: „Cytat od powyginany drucik: „Cytat od Ardnas: „Cmentarz ruszył więc zapewne "lada moment, już tuż tuż" nadchodzi fuzja serwerów... ” No właśnie stanął Bo z 12 tys kont co dostały bany na cmentarzy pojawiło się 250 kont. ” No tak bo wstrzymali na razie przenoszenie na cmentarz, ale to raczej krótsza pespektywa jak znów ruszą. Może tym razem trochę wcześniej poinformują o tym jaki uni z jakimi połączą. ” Raczej na odwrót. Wstrzymali ponieważ 12 tys kont które odstało flagę "pr…

  • Cytat od Ardnas: „Cmentarz ruszył więc zapewne "lada moment, już tuż tuż" nadchodzi fuzja serwerów... ” No właśnie stanął Bo z 12 tys kont co dostały bany na cmentarzy pojawiło się 250 kont.

  • Cytat od kasai: „Skrypt przenoszacy konta nieaktywne zostal ponownie dezaktywowany. Powiadomimy Was, gdy bedzie znow dzialal ” * Serwer * Data * Nick * Sojusz * - * - * - * Dni OFF * Punkty * 114 * 2021-02-17 * Moonlight * - * - * > * b * 61 * 47.083.338 * 163 * 2021-02-17 * Czarny Leszy * - * - * > * b * 60 * 3.964.100 * 167 * 2021-02-17 * GALACTUS * - * - * > * b * 61 * 29.874.119 * 168 * 2021-02-17 * Vonesh * PFP * - * > * b * 60 * 59.948.613 * 170 * 2021-02-17 * Foreigner4 * TZITO * - * > * …

  • Statystyki liczyłam tutaj: Wersja 7.x - dyskusja A ponieważ robiłam to ręcznie nie chce mi się znowu jednak... jak robiłam potem dla siebie po miesiącu wartości były praktycznie te same - różnica ok 50 kont więc podejrzewam że to różnica max 1-2 dni przy 100 przenoszeniach. Miejsce na uni 15 * 499 * 9 = 67.365 miejsca Liczba planet na każdym uni: * pl * 68 * 31.952 * pl * 114 * 25.575 * pl * 117 * 43.491 * pl * 120 * 20.424 * pl * 138 * 32.263 * pl * 148 * 14.814 * pl * 149 * 15.185 * pl * 150 *…

  • Garść Statystyk po uruchomieniu Cmentarzyska: * Kraj * Serwer * Konta przeniesione * pl * 68 * 95 * pl * 114 * 98 * pl * 117 * 94 * pl * 120 * 96 * pl * 138 * 95 * pl * 148 * 92 * pl * 149 * 96 * pl * 150 * 91 * pl * 151 * 93 * pl * 152 * 92 * pl * 153 * 93 * pl * 154 * 97 * pl * 155 * 99 * pl * 156 * 17 * pl * 157 * 98 * pl * 158 * 96 * pl * 159 * 91 * pl * 160 * 17 * pl * 161 * 44 * pl * 162 * 82 * pl * 163 * 93 * pl * 164 * 100 * pl * 165 * 97 * pl * 166 * 21 * pl * 167 * 97 * pl * 168 * 92 *…

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    @el bosso siklent To już Twoje sumienie. Ja bym nie mogła winić kogoś za coś gdy wiem że za to nie odpowiadał. Czytając Was mam wrażenie że uważacie że gracze oszukują tylko innych graczy, robią z nich wały. Ale gracz który łamie Zasady Gry również oszukuje team. Oczywiście nie dotyka ich w taki sam sposób jak gracza jednak każdy nowy sposób na oszukiwanie to taki pstryczek w nos "hej oszukuje a Ty ślepoto nie widzisz". Czujecie że oszukują Was tymi przyrostami i tak samo pewnie czuje się team. …

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od I am back: „Cytat od powyginany drucik: „Winny zawsze jest gracz który łamie Zasady Gry więc jeżeli uważasz ze oni łamali Zasady Gry to win sobie ich. Jako GO nie zajmowałam się klonowaniem floty. Więc możesz grzecznie ode mnie się odciapać. ” Pozwalalas na te anomalie jako GO uni Virgo wiec jak sie od Ciebie "odciapac"?? ” Może przeczytaj cały post?

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    @el bosso siklent Ciągle do mnie coś marudzisz jakbym była winna całej sytuacji. Winny zawsze jest gracz który łamie Zasady Gry więc jeżeli uważasz ze oni łamali Zasady Gry to win sobie ich. Jako GO nie zajmowałam się klonowaniem floty. Więc możesz grzecznie ode mnie się odciapać. To jak w pracy, zwykły szeregowy pracownik nie podejmuje decyzji strategicznych, nie zajmuje się sytuacjami nietypowymi. Do jego obowiązków należą typowe sytuacje z których jest przeszkolony. Dokładnie tak samo jest w …

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    @I am back Ty naucz czytać z zrozumieniem. Na ekspedycjach każdy zarabiał kto latał. Możesz sobie zobaczyć że ich przyrosty nie były niczym nadzwyczajnym na starych ekspedycjach. Np. na nekkar na koncie lajt było 500kk przed ekspedycjami, w trakcie konto dobijało parę razy do 3kkk. Poł roku i wzrost o 500%. Ma rozmach. Do ich nowych przyrostów ciężko mi się odnieść - ja tak nie umiem. Więc pytajcie ich albo kogoś innego co tak umie. @el bosso siklent Oczywiście że zależy mi żeby na serwerze był …

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od 19dawid45: „To niech ART zgłosi się z problemem do twórców gry... nie wierze że i oni nic nie bedą widzieć bo to nie jest realne... ” Nie wiem co widzi Art. Nie wiem co widzi twórca gry Żeby mieć do czegoś dostęp to trzeba to rejestrować. Jak nie rejestrują to nie jest do odzyskania. Cytat od 19dawid45: „jakby wam kasa z anty uciekała przez takie coś to w 1 dzień byście to rozwiązali!! ” Piszesz bezpośrednio "wam" ale władza władzy tego nie przeczyta.

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od @Piciu: „Eko ma gówniane, chyba ze ten screen to z dwudniowej kolonii. Generałem nie zarobi na ekspach. Więc zostają bugi. ” Nawet mega eko nie pomoże tutaj bo i tak robią dziennie mój przyrost z 2-3 miesięcy Generałem nie zbliża się do tego wyniku. Szczególnie że wydają sporo deuteru na badania. Kwestia tego czy logi pozwalają to sprawdzić. Bo jak to Art pisał nie wszystko tam widać. I bardzo wątpię w to że zostawiliby to tak samopas gdyby mieli logi. Cytat od 19dawid45: „@powyginany d…

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Ogame Fucker: „Przecież ty przez rynek dexowe wielokąty miałaś.Przestań się kompromitować wszyscy jesteście tacy sami. ” Masz rację miałam konta tylko tepak ze mnie kupowałam po max. Żadna lama nie chciała taniej.

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    @Chaosbane Zaatakowałeś mnie jakbym napisała "Oni latają na ekspedycję" a tego nie zrobiłam. Po 1 - Napisałam tylko o Elam bo tylko on ma punkty zniszczone. (Np. XXXX ma ich w ilości 957 stuk. To już pewnie sama mam ich więcej. ) Po 2 - Grzecznie spytałam. Miałam odkrywce starego jak i nowego i mi się to nie spinało dlatego wróciłam do zbieracza. Nie znam się na bugach, jeżeli ktoś wie jak to ticket do GO @I am back Jak byłam GO to były jeszcze ekspedycje na wypasie. Sama latałam na ekspedycje i…

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od 19dawid45: „@powyginany drucik przecież zgłoszeń leci setki i każde rozpatrywane negatywnie... widać brak banów... ” Czyli Elam nie lata na ekspedycje?

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    @Dobrygracz Jest pewna różnica między tymi kontami na testowy a nim. Tamte na testowym nie robiły punktów zniszczonych. Sposób chłopaków z testowego był szybki. Po co elmo w takim razie bawiłby się w zniszczone? Pierwszy gracz z mojego uni 68 to Antharas. On przy wskaźniku % ma 75. Oznacza to że 75% zniszczonych punktów zamienił na swój przyrost. Elam ma ten wskaźnik na poziomie 38%. Nie wiem jaki to bug. Jeżeli jakiś jest to zgłoście bug z opisem. PS. A ja uważam że skargi coś dają. Na Migotkę …

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od 19dawid45: „Sura też legalnie zrobiona z eko Team tak twierdzi ” Jakby mi tak jakaś osoba z teamu napisała to zgłosiłabym skargę. Po pierwsze zdradza w jakimś stopniu jak inny gracz gra. Po drugie ten styl wypowiedzi może być taki lekko nieprofesjonalny. ================================== * serwer * nick * * sojusz * punkty * przyrost * przyrost do zniszczonych w % * Virgo * elam * * PUSH_1 * 11.083.146.696 * 3.590.273.405 * 38 * Virgo * NoName * vib * PUSH_1 * 7.386.108.083 * 2.363.773…

  • Tak myślę zobaczę co na forum... dawno mnie nie było. Wyskoczyło mi na stronie głównej... sojusz ex sojusznika... myślę zobaczę jak mu idzie. Potem z ciekawości zrobiłam sobie zestawienie flot... * nick * * sojusz * flota * pl1 * v * IRA * 2.674.414.959 * Whisky * v * IRA * 1.063.368.909 * Nalimko * v * IRA * 959.032.506 * Torquemada * * IRA * 289.848.891 * Strzelec * v * CHAOS_1 * 235.986.549 * boski * v * CHAOS_1 * 58.627.849 * Koala * * CHAOS_1 * 42.146.491 * kokon * v * CHAOS_1 * 25.375.612 …

  • Nie zmienił Zmieniłeś klasę? Może skończyła się jakaś opcja premium/dopalacz?

  • Cytat od Rock: „długo się czeka na taką odp supportu? bo wysłałem im takie samo pytanie, ale mija już prawie 48h i nic ” ogamepl.comastuff.com/ Braki kadrowe to i wszystko może trać dłużej. Jak wysyłam taki ticket bardziej informujący (niż np. problem z logowaniem) to ważne że zgłoszenie jest wysłane. W razie problemów można napisać "było zgłoszone w XX".