Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @gardze wami "Kategorie, Największy zysk z bitwy solo i ACS (teoretyczny) nie mają sensu. Jesteśmy w stanie dać RW. " Chodziło tutaj o RW gdzie jest meeega zysk a ktoś złom ukradł i zysk zwiał "Największa bitwa bez strat własnych ACS: kaszub79 [WWO] & AndreP [WWO] vs. skinner69 ~ 3870.08%" Zrobione na x2 "Sojusz z największą liczbą członków: 3 X (Uni68)" [AVALON] wygrywa "Ilość bitew jednego gracza w ST na jednym uni: 11 Fabiano (Europa) Ilość bitew jednego gracza w ST ogólnie: 192 Fabiano (Euro…

  • Cytat od ale cios antynazista: „maja furtke do karania graczy poprzez taki zapis ” Czyli u nas za skanowanie za mniej niż 6s nie ma banów? W takim razie po co taki zapis w Zasadach: "zakazujemy jakichkolwiek działań"? Tak samo jak w tamtym i u nas jest zapis zakazujący i dający podstawy do zablokowania. Inna sprawa ciężko mi ocenić tamten regulamin jeżeli nie znam żadnego przypadku w którym rozpatrywana była jakaś sprawa.

  • Zaraz będzie hejt bla bla ale jako GO nie zajmuję się tym więc NIE MUSZE się na tym znać. @gardze wami Tam był jakiś link, wrzuciłam to w translatora i otrzymałam: Cytat: „Wykorzystywanie błędów obejmuje między innymi następujące przykłady: Wszelkie działania floty w kierunku obrońcy na 6 sekund przed atakiem Każda akcja floty ma swoje konkretne zastosowanie. Misje szpiegowskie służą do dostarczania raportów o flocie drugiego gracza, misje transportowe służą do dostarczania zasobów, wrogie misje…

  • Cytat od Yossar: „Jak juz pisalem wczesniej na zmiane kodu nie ma co liczyc poniewaz to tylko u nas jest ten problem. Inne spolecznosci nie maja go poniewaz maja jasno wytyczony regulamin, ktory chroni przed lagowaniem. I tam sie to sprawdza. ” O jakimś konkretnym kraju mówisz?

  • Cytat od Elkanen: „Ano wlasnie, slowo klucz na koniec (podkreslilem). Bys nie chciala kombinowac tylko postarala sie o normalne zrobienie astro to bys nie musiala siedziec 48h online wiecej nic nie napisze bo znajdziesz zawsze wytlumaczenie na wszystko co tylko ktos Ci bedzie probowal zarzucic. ” Przy takich kosztach normalne zrobienie czegokolwiek nie jest możliwe. Badanie kosztowało ponad 100kkk surowców (suma surowców bez przeliczania) więc nawet po wzięciu pod uwagę nowej ładowności potrzeba…

  • Cytat od Elkanen: „Ty mozesz wyslac bo jestes wyzej ale jesli handlujesz ze slabszymi to tylko zwykla manipulacja przelicznikiem aby wyjsc na swoje i nie musiec wozic 150kkk (pewnie nawet nie masz tyle ladownosci). ” Rozumiem że rozmawiamy o moim rekordzie. Nie mam tyle ładowności dlatego zwózkę robiłam dwa dni i odświeżałam ogame co minimum 5 minut. Nie powiem było to wyczerpujące siedzieć cały czas dostępna. Do tego parę osób miałam na straży które w różnych porach losowo miały sprawdzać czy j…

  • Cytat od Elkanen: „Ale po co mam kombinowac? ” Naprawdę muszę to pisać? Wysłałam jednemu graczowi 2kkk deuteru na jego astro bez handlu. Po co? Żeby wcześniej kliknął swoje astro i nie woził tych surowców. Gracz 2 albo 3 razy dostał złoma przed samym badaniem więc wolałam żeby miał u mnie dług niż kolejny raz wtopił. Dlatego gracze sobie pomagają w badaniach. I z tego co wiem nie tylko ja tak robię ale jest więcej takich osób. Jak innemu raz zezłomowali grawitony to również mu zrobiłam na zasiad…

  • Cytat od gardze wami: „Kto prowadzi Rekordy ogame.pl @Ruda czy @ciap W Porozmawiajmy o ogame są dwa równoległe tematy. Zdecydujcie się. ” 27 maja 2017 roku ze względu na zmieniające się konfiguracje zmieniłam regulamin tematu. Kiedyś można było się wpisywać tylko ze speed x1 i x2. Dlatego tamtego dnia zmieniła rgulamin tematu + napisałam posta: Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!). Można sprawdzić że nie jest edytowany. Post @Virtual_ManPL pokazał że czasem rekordy nie są zgłaszane na c…

  • @SUNSHINEuniNEKKAR kopiujemy ten wzór nr 1 SUNSHINE KGH 114 335994213 256340503 22.07.2019 128.466.179 180222624 48388032 27729847 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 35 35 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36 35 35 35 35 35 35 35 35 36 36 38 38 31 15 Mamy 3 osoby więc już idzie coś wygenerować

  • Ja byłam GEN ale została tylko po mnie historyjka s150-pl.ogame.gameforge.com/ga…nfo.php?allianceId=500764 i w sumie po sojuszu też tylko.

  • Cytat od bocieek: „zgłaszam @Majs za najlepsze konto stopione na push. konto Legion/Mysterious - Uni Q ” Już nie wolno przetapiać kont Ale pewnie jakby można to dodałabym rekord "największy spadek bez ST"

  • Jak będziesz w moim wieku to wstaniesz i zapomnisz po co wstałeś No nic może 22 zrobię wcześniej Jakby ktoś chciał zrosić jakiś rekordy z starego serwera... zastanowimy się Chyba już nie będzie roszad w speed więc domyślnie przyjmowane są te co obecnie są.

  • Elkanen W taki sposób można każdą zmianę tłumaczyć: Pozycje 15 również są dla flociarzy i znam wielu którzy mają tam kolonie. Więc nie była to zmiana tylko dla ekowców.

  • Cytat od Elkanen: „Nie przesadzasz za bardzo? Wprowadzili bonus na tech. nadprzestrzenna w postaci wiekszej ladownosci floty - plus dla wszystkich, i flociarzy i gornikow. Dali mozliwosc kolonizacji na 15 pozycje w ukladach? Kolejny plus dla gornikow - oczywiscie skorzystali ci najwiecej, ktorych stac na antymaterie ale to szczegol. Dlaczego wiec nie powinni teraz dac czegos dla flociarzy? Moze by sie rozgrywka ozywila, wiecej byloby ciekawych zlomowan i byc moze mniej ufs? Kazda wizja zmiany ni…

  • browarek67 lamko! Odbudowy Moderator Neferet:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi

  • Cytat od Majs: „Dla ciebie wyjątek by bolało ” Nie zrobiłbyś mi tego. Ma ktoś listę zmian zaakceptowany do prowadzenia na OGame Origin?

  • Mam nadzieję tylko że nic nie będzie przejmować planet.

  • Cytat od buleon: „Będziesz to jakoś różnicować, czyli robić konfiguracje czy po prostu największe możliwe wszystko, niezależnie od speedu? ” Ostatnim czasie wszystkie serwery idą na speed x7 eko (nawet serwer który powstał niedawno chce zmiany z x6 na x7) dlatego mogę rozróżnić dla x7 na flote. Ogólnie nie ogarniam co tu się dzieje. Od 2,5 roku jest info w regulaminie tematu że zgłosić się może każdy serwer. Jak każdy to niezależnie od speed. Nie wpisywałam zbędnych kategorii bez rekordów bo tem…

  • Ty się eko zgłasza! Trzeba wiedzieć co ma konkurent hrhrhr

  • Cytat od Wojownik Kajaczenko: „przez speed mowimy speed eko, czy flot czy czego ;p. tyle tych konfiguracji teraz ” Max liczba z eko i floty. Badania mają chyba zerowy wpływ na cokolwiek. :x