Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 479.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Miś puszupek Dnia 09-02-2020 22:19:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 320 Pancernik 30 _________________________________________ Obrońca MisioUszatek [Elita] ________________________________________________ Mały transporter 151 Duży transporter 431 Lekki myśliwiec 174 Ciężki myśliwiec 36 Krążownik 28 Okręt wojenny 6 Recykler 3 Pancernik 5 Pathfinder 12 _________________________________________ Po bitwi…

  • Wróciłem do domu i siurem w piszczel - tak jak lubię. Dnia 09-02-2020 21:41:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.905 Ciężki myśliwiec 173 Krążownik 71 Okręt wojenny 321 Pancernik 60 Pathfinder 150 _________________________________________ Obrońca Governor Sattelite ________________________________________________ Mały transporter 391 Lekki myśliwiec 139 Ciężki myśliwiec 200 Krążownik 66 Okręt wojenny…

  • LUMPY REKRUTUJĄ

    NarImmor - - DiD Norma

    Post

    UWAGA!!! Zmiana rekrutera - piszcie podania odrazu na priv do graczy: br0var lub Salah ad-Din oni są odpowiedzialni za rekrutację w naszym sojuszu

  • Fajna akcja, obrońcy przetopu, a agresorowi szo.

  • Połaczyła nas pasja do materiałów wybuchowych. Dnia 09-02-2020 03:50:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 8.533 Ciężki myśliwiec 41 Krążownik 73 Okręt wojenny 309 Pancernik 39 Duży transporter 600 _________________________________________ Agresor Salah ad-Din [H_B] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.718 Ciężki myśliwiec 284 Krążownik 173 Okręt wojenny 56 Pancernik 306 Pa…

  • Lot z fali, obrońca kliknął antyobronę i zamiast 13kk zysku, to tylko 6kk. Byłem mocniejszy Dnia 09-02-2020 07:33:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 1 Bombowiec 1 Lekki myśliwiec 6.734 Krążownik 73 Okręt wojenny 125 Pancernik 39 Duży transporter 140 _________________________________________ Obrońca Chancellor Meteor [TTG] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 462 Ciężki my…

  • Putin zniszczył mi flotę próbami moonowymi, poleciałem tym, co zostało Dnia 09-02-2020 02:05:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 46 Krążownik 74 Okręt wojenny 23 Pancernik 39 Pathfinder 235 Lekki myśliwiec 1.118 Mały transporter 104 Duży transporter 959 Sonda szpiegowska 544 _________________________________________ Obrońca Zlo [E-M] ________________________________________________ Mały transporter 3…

  • Nazwa sojuszu: Lumpy Mroku Tag sojuszu: LUMP Jaki rywal nas interesuje: każdy Kiedy chcemy toczyć wojnę: zapraszamy Dodatkowe zastrzeżenia (nieobowiązkowe): próg 1 % Kontakt: minister wojny La Putin Labamba Aktualność propozycji: cały czas

  • Lecielismy na 13kk floty w stosunku 2,97, 5 min przed dolotem wzrastało - ostatecznie skończyło się na prawie 25kk. Recków trzeba było dużo, dlatego chyba ktoś podwinął część złomu. Bocik chyba nie zadziałał tak jak powinien, niemniej to co zostało podniósł. Następnie wróciły cmy z ekspedycji, Famek walnął, ja zbierałem. Obrońcy pociechy z moona Dnia 08-02-2020 00:53:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Famek [PURGE] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec…

  • Wysłaliśmy Famka na szpiegowanie, ale wróci. Lumpy mroku pałer w kroku! Dnia 07-02-2020 21:18:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Famek [PURGE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 393 Ciężki myśliwiec 421 Krążownik 109 Okręt wojenny 70 Pancernik 21 Pathfinder 150 _________________________________________ Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 326 Ciężki myśliwiec 108 Krążownik 53 Okręt wojenny 9 Pancern…

  • LUMPY REKRUTUJĄ

    NarImmor - - DiD Norma

    Post

    po kozaczeniu przychodzi czas na urlopy i bany

  • Pozdro dla 9-letniej dziewczynki, krwawej Famki. Dnia 07-02-2020 01:22:55 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 183 Ciężki myśliwiec 79 Krążownik 53 Okręt wojenny 8 Pancernik 17 Pathfinder 59 _________________________________________ Obrońca Lowca Hanysow [TTG] ________________________________________________ Mały transporter 156 Duży transporter 48 Lekki myśliwiec 98 Ciężki myśliwiec 16 Krążownik 12 Okręt…

  • Nie chcieli mnie w Kartelu, ale w końcu się udało - szkoda, że gdy już nie gram. Brawo dla atakierów.

  • Kazali mi napisać, że to pusz, to piszę. To pusz! zbanować go, albo obu!

  • Patrzcie go, 1/10 swoich recków na atak wysłał! Brawo

  • Brawo Berni, brawo Szymuś, obrońcy SZO i graty kontry

  • Coooooo, Judasz policzył z pzta, nie dość, że zaczął latać, to jeszcze liczy hahahahahah. Brawo. @Fabiano ogarnij.

  • Skoro skasowali mi temat w DID gdzie wczoraj opisywałem kradzież konta Watera, to opiszę ten w pyte mroczny puszyk tutaj. Po zezłomowaniu Vice Sola wysłałem surkę Waterowi (zysk + straty za 2 wjazdy), część przetopił, części nie zdążył. 2 dni po tym napisał mi, że nie może się zalogować na konto, szybko ustaliliśmy kto mógł mieć dostęp. Jedyną osobą która posiadała hasło do Watera był Bobby, a do niego prawdopodobnie dostęp miał śmierdziel (Agresor). [ciach] Teraz się okazało, że konto zeszło z …

  • Jak dla mnie to ustawione albo był idlakiem. Poza tym super piosenka, byłem na koncercie.