Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od ^BrzydaI^: „a do kiedy jest ten event bo sie pogubilem... ” Event Systemu Nagród

  • Cytat od Avinashi: „Cytat od Apofis: „Tym razem padło na Lord Maul poleciał w statystykach jak pocisk. what the f.. tam dość potężna flota raczej była. ” nie takie widmo ogotcha.universeview.be/pl/rep…01-5981-b276-cb4d5c6f692d nie ma za co ” A gdzie oznaczenie spoiler?

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od TakiOwaki: „Tymczasem elam nadrabia co stracił, rachu ciachu - 10 godzin temu było tak: ” Tylko elam nie miał bana.

  • Cytat od Muniekk: „a dlaczego poprzednio 2 razy pod rzad było budynek i badanie a teraz nie ma tego ani tego ? moze to bug ze teraz nie ma ? moze trzeba to zglosic zeby zminili na budynek ? ” Pewnie to bug osoby która ustawiała nagrody. Kto powiedział że musi być budynek / badanie? Może właśnie tamto było bugiem. /hmm/

  • Cytat od Qnick: „Posłałem ticketa do supportu z prośbą o informację jaka jest MINIMALNA ilość surowców. Odpowiedzi do tej pory nie uzyskałem... ” Support nie ma dodatkowych szkoleń z nowych wersji. Cześć osób o zmianach dowiaduje się w chwili ogłoszenia w odpowiednim dziale. Tez jako Operator Gry czasem zdarzało mi się odpowiadać "nie wiem". Ważne znać swoje ograniczenia żeby nikogo nie wprowadzać w błąd.

  • /me głaska Muniekk Nagrody adekwatne do zadań.

  • Tylko nie DOK... błagam

  • Cytat od Aurora Borealis: „Pytał o to, czy będzie taka sama po relokacji. ” Nie będzie bo jak sam napisałeś temperatura losowana jest przy każdej zmianie i zależy od pozycji na którą się przenoszę zgodnie z tabelką wyżej.

  • Cytat od Aurora Borealis: „Autor tematu nie pytał o temperatury, tylko o relokacje i ich zachowanie. To pytanie już tutaj padło - sam je zadałem kilka lat temu. ” Nie brnij w to. Sam 3 posty wyżej czytujesz autora i zaznaczasz na czerwono słowo "temperatura" a potem piszesz że nie pytał. Temperatura zależy od pozycji. Przenoszenie zmienia temperaturę zgodnie z tabela i są za każdym przenoszeniem losowane. Wiec przenosząc 2 razy planetę możesz trafić na tą samą temp ale nie musisz. announcement_o…

  • Cytat od Ten Keyra: „Założyć konto i chwilkę pograć to żaden problem. ” Jasne że nie problem. Choć jak nowe osoby na forum zauważają problem "nie wiem ale wyrażę swoją opinię" a potem "i jeszcze pokłócę się z innymi choć temat nas nie dotyczy" to takie chwilowe granie nie zmieniłoby tego jak są odbierane. Przy ostatniej zmianie Truck też się wypowiadał w kwestii naszego speed argumentując "może zagram kiedyś". Minęło 2 lat i nadal go nie widzę. @Aurora Borealis Oczywiście wyrażanie opinii na tem…

  • Cytat od Apofis: „Ja jestem za podniesieniem eko. ” Jaki masz nick na u68?

  • Z wszystkimi zmianami które miały miejsce w grze od kiedy zmieniliśmy speed x1 na inne mamy teraz x14. Zmiana na bazowe x10 z dodatkami byłoby x20.

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od el bosso siklent: „Dla mnie wyznacznikiem twoich kompetencji jest to ze bylas GO na tym uni , i do czego doprowadzilas ,a raczej czego nie zrobilas . ” Tłumaczyłam Ci to wiele razy ale coś nie umiesz zrozumieć. Według wytycznych pracy GF Operator Gry NIE ZAJMUJE się wykorzystaniem błędów w grze. O tym czym zajmuje się GO przeczytać możesz w temacie > Struktura Teamu, czyli kto co robi Jak zobaczysz sobie historię sojuszu PUSH to zauważysz że dostawali blokady tak samo jak inni. Możesz s…

  • A co to się stało

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od TakiOwaki: „Był też kiedyś taki gracz jak Popuri, który w swoim prime był przeujem na U8, trochę mniejszym na U5 - i okazało się, ze jego dziewczyna była GO, i pewne jej decyzje były podejmowane w celu wspomagania pozostania bycia przeujem przez Popuriego. ” Jego dziewczyną była osoba z teamu forum i chyba nigdy nie ukrywał tego więc nie wiem skąd stwierdzenie "okazało się" jakby to było wynikiem jakiegoś śledztwa. I pisze to jako osoba która była wtedy top 1800 z max 10 postami na foru…

  • Cytat od Aurora Borealis: „Właściwie @zefir mógłby zabrać głos w tej materii, bo on ma w niej chyba największe doświadczenie. ” zefir ma takie badania że już tylko anty Moje rekordowe badanie to 6.838 dni (prawie 19 lat). Każde badanie powyżej 3 dni kosztuje tyle samo - 108k * 2 (odkrywca ma taniej) Poniżej 3 dni - każde 30 min kosztuje 750 anty. (750 * 2 bo 30 min * 24 godziny * 3 dni = 108k)

  • Cytat od abraaa: „Czy został on zgłoszony do naprawy? ” Niewystarczajaca ladownosc

  • Cytat od TakiOwaki: „@powyginany drucik dowiedziałaś się coś o rekordach z virgo? Bo pan/pani 8 gwiazdek dynda na banie Więc chyba rekordy nie będą uznane? E: z 14 członków jego sojuszu bana nie dostał tylko dwóch ” Tak widziałam. Program mi rzucił błędami bo nie spodziewał się tylu punktów na banie.

  • Pytania o forum zadawać można tu: Forum & Discord - pytania i problemy Temat pewnie zamknął automat - jak nie ma postów to się tematy zamykają same. Co życia forum i rekordów - to już zależy od graczy, jeżeli nie ma zgłoszeń na prowadzącego to i tematu nie ma. Przy dłuższym braku chętnych na prowadzenie tematów, team raczej problemu nie robi i daje szansę się wykazać. To samo tyczy się forum, czy to ogólne czy sojuszu, nie zmusisz ludzi do pisania na forum. Jeżeli tego nie chcą to nie będą i żad…

  • Cytat od Gierus: „przedstawcie jakiś plan, gracze uciekają, zapewne by grali gdyby był jakiś plan ” To właśnie na opak jest. Po fuzji więcej graczy ucieka.

  • Cytat od Muniek: „Tak chcialem. ” I na tym proszę zakończyć dyskusje o jego planecie. @Muniek dziękuję za uzupełnienie info.