Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 698.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - dyskusje

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Muniek: „Widzisz ja jestem w stanie pogodzic sie z mozliwoscią utraty pełzaczy jak odkrywca. ” No i co z tego że jesteś w stanie? Ja nie jestem i co w związku z tym? Popłaczesz się? W tym momencie nie chodzi o to, czy klasy powinny mieć indywidualne statki, czy też nie, ale o to, że ludzie powybierali klasy znając ich bonusy i możliwości. Zmiana reguł już po wyborze jest bardzo niekonsumencka.

  • Rynek - dyskusje

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „znam gościa co jeszcze klasy nie wybrał nawet, jest bez klasy żadnej. Zależy jak leży. ” Jak dla mnie to w ten sposób zrobił dość dobry interes... przynajmniej nie zmarnował darmowego wyboru.

  • Rynek - dyskusje

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jestem ciekaw ilu zwykłych graczy, którzy po wejściu aktualizacji zdecydowali się na odkrywcę, zrezygnuje z gry gdy jakiś niezrównoważony na umyślę gracz zacznie im usuwać pełzacze z planet... kilkadziesiąt procent do wydobycia mniej? Można się zniechęcić.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Wyłączenie rynku do końca zarżnie odkrywcę, a co za tym idzie... sprawi że najbardziej opłacalną klasą stanie się zbieracz, czyli klasa de facto statyczna. A można by pomyśleć że celem aktualizacji miało być rozkręcenie gry...

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od I am back: „Serio @wampek? Takich ofert jak te dwie tutaj bylo czasem nawalone na cala jedna strone i wisialo przez kilka dni. imgur.com/HctVx2c ” Serio

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od I am back: „Zwyczajnie mowiac, mozna bylo sie na luzie rozbudowac i nie trzeba bylo zbytnio pilnowac ani floty ani surowcow gdyz wszystko lub pewna czesc zasobow mozna bylo zamrozic w rynku i wylogowac bez obawy straty. Lekka robota, latwy i przyjemny zysk. ” Raczej nikt nie traktował tej funkcjonalności jako alternatywę dla fs'a, bo pamiętaj, że rynek pobiera prowizje. Sprawdzało się to przy wymianach przy których przehandlowane surowce nie były potrzebne na tu i teraz.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Zlomek_Mistrz: „Ale przecież najpierw nie dodawano rynku do nowych uni, następnie usunięto na starych uni możliwość sprzedaży przedmiotów więc było kwestią czasu aż wyłącza go całkowicie więc po co sie "pultać"? ” Jeśli na nowym uni od początku nie było rynku, to nikt tam sobie nie ustawiał pod niego gry/uwzględniał ten fakt wybierając klasę.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A czy @Art jako nasz przedstawiciel nie powinien próbować się czegoś dowiedzieć? W końcu chyba taka rola community managera?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Zlomek_Mistrz: „Polak dziwny naród prawie rok "marudzenia", że rynek nie powinien byc wprowadzany i najlepiej go usunąć, bo tylko szkodzi. Tymczasem gdy ogłaszają, że go wyłączają to zaczyna sie "marudzenie" typu " ale dlaczego, bo przecież........" ” Bo ludzie już zdążyli przestawić swoją grę... jak już coś usuwać, to od razu, a nie rok po wprowadzeniu, gdy już wszyscy mają konta przebudowane oraz wybrane sobie klasy.

  • Łup ekspedycyjny zostanie pomnożony razy prędkość ekonomii uniwersum (zakładając że zawieramy w składzie floty pionera)

  • Cytat od Nonick: „Tak teraz mam to pytanie, niezależnie od zamknięcia rynku. Z góry dzięki za odpowiedź jeżeli ktoś miał policzone. ” Prędkość ekonomii.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od I am back: „Bardzo dobrze, ze rynek zniknie. Nie bylo go i jakos ludzie grali. Dali rynek to pretensje bo legalny push itp. Teraz o pushach kazdy zapomnial bo rynek wygodny do handlu i mielenia statkow. Co by nie robili to Polak zawsze znajdzie powod do narzekania. ” Rynek był integralnym elementem odkrywcy i generała, bez którego to, klasy te tracą część swoich bonusów. Nie można tak po prostu usuwać takich mechanik nie dając nic w zamian.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Odkrywca traci nie tylko możliwość sprzedaży floty z ekspedycji, ale również zakupu pełzaczy... niesamowite jak ostatnio wykastrowano tę klasę. Ze skrajności w skrajność.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Das140: „Czy ktoś się orientuje w tych cyferkach? Czy dali losowe nagrody w celach testowych i do balansu jeszcze nie doszli? ” Myślę, że będą szybko i na bieżąco balansować nagrody... zresztą podobnie jak w przypadku ekspedycji militarnych.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To ja dodam jeszcze jedno spostrzeżenie ze swojej strony. Na co dzień korzystam z kilku łącz internetowych. Jak do tej pory surowce klonowały się u mnie tylko na łączu najsłabszym i najbardziej niestabilnym z tej grupy. Na najmocniejszym, gdzie nie ma praktycznie żadnych lagów ani razu nie zauważyłem takiej sytuacji.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    wampek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od edes: „Czy jest jakaś reguła do klonowania wydobycia czy to czysty przypadek i nie ma na to wpływu? ” Z tego co udało się mi ustalić najczęściej surowce klonują się w sytuacji wywalenia do lobby przy jednoczesnym powrocie jakieś naszej floty.

  • To przejdź na odkrywcę... będziesz miał jeszcze większe zyski.

  • Cytat od I am back: „Cytat od Apofis: „Ale aktywny odkrywca dalej ma przewagę jak widać. ” Aktywny nad nieaktywnym zawsze bedzie mial przewage. Logiczne ” Aktywny odkrywca nad aktywnym zbieraczem również ma przewagę

  • Tyle kłótni co lepsze, ale prawda jest taka że każdy sam może sobie policzyć, co mu bardziej pasuje. Wszystkie potrzebne zmienne są dostępne... łącznie z rozkładem prawdopodobieństwa poszczególnych zdarzeń na ekspedycji.

  • Ja to podsumuję w ten sposób... odkrywca jest opłacalny pod warunkiem, że korzysta się ze wszystkich jego bonusów jednocześnie (ekspy + idlaki). W pozostałych przypadkach wybór tej klasy przestaje być oczywisty.