Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 522.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • PRZEPROSINY FILU

    Leonidas - - DiD U68

    Post

    A Filu mistrz. Ciekawe czy groźby "dojedziemy Ci moony" są karalne

  • PRZEPROSINY FILU

    Leonidas - - DiD U68

    Post

    Tylko nie wrzucaj żadnych nagrań naszych stosunków

  • PRZEPROSINY FILU

    Leonidas - - DiD U68

    Post

    To że macie swoją piaskownice tutaj i zamiast zająć się poważnym pushem to się bawicie w jakieś gówniane rakiety albo niszczenie przez 24h to naturalnie wszyscy wiemy kulisy są jak widać dużo zabawniejsze. Bawcie się dalej, przecież to was ma cieszyć a że cała społeczność też nie musi do cyrku chodzić to zwykły produkt uboczny Ogólnie to co ma operator do waszych danych osobowych albo RODO w grze która wymaga podania tylko adresu email i nie wyświetla go nigdzie dla innych graczy ? Nie znam się …

  • Ile grałeś generałem ? Wiesz jak to wygląda w praktyce przy większych ilościach flot ? 60kk ? 100kk ? Więc już tłumaczę. Nie każdy kto ma flotę chce grać odkrywcą bo nie wszystkich jarają loty na ekspedycje mimo że na ten moment są najkorzystniejsze jeżeli chodzi o nabijanie punktów. Nie każdy kto ma flotę gra z doskoku. Twój punkt widzenia naturalnie sprawdzi się w części przypadków ale nie mierz wszystkich jedną miarą. Debatujemy tu o zarobkach typu 1.08% zysku z rozbitej własnej floty. Tyle w…

  • DeWww5CXkAEyryN.jpg Buenos ajres Panie kiler ! Takie zyski, takie % to mnie pasuje graty Włosiu, fajnie że już nie zasypiasz czekając na recki obrońcy lepszych expów

  • Nie wstydzisz się trochę tego napędu nadprzestrzennego w czasach gdy FS na stacjonuj kosztuje wydobycie dzienne z trzech planet ? chyba że masz jakiś inny ukryty powód tego niskiego poziomu niż długi fs na własne pz

  • @Art to jest według Ciebie słaby argument żeby chociaż ciut wyrównać klasy ? Ja wiem że najlepszym rozwiązaniem według Ciebie jest "DLA WSZYSTKICH KTÓRYM NIE PASUJE WYBRANA KLASA ,NIE PODOBA SIĘ TO ZMIEŃ KLASĘ" ale nie tylko ja grając generałem stwierdzam że to syf, wyciągam pomocną dłoń żebyś mógł to ogarnąć u kolegów z zachodu. Ogólna zasada działania doku jest zwalona. W zamieszczonym RW musiałem wysłać LM i KrK w jednym slocie żeby uzyskać w sumie 5% strat bo jakbym wysłał osobno (a z różnyc…

  • Dla zobrazowaniu beznadziejności funkcjonowania tego doku dla Generała: board.pl.ogame.gameforge.com/i…X-vs-Belcot-UNI-21183-44/ Wysyłając krążowniki osobno a LMy osobno dok by nie powstał. Musiałem wysłać w jednym slocie i to i to rośnie ryzyko kontry z tego tytułu. Do tego dok z księżyca działa tylka dla 1lvl, każdy wyższy poziom działa tylko dla lotów z planety. @Art zapraszam.

  • Cześć i czołem. Jestem takim Odkrywcą trochę, trochę badaczem. Każdy się rozbija o co mu pasuje - jedni o obcych inni o bunkry. Ostatnio poruszyłem temat Doku dla klasy Generała który miałby funkcjonować w każdej sytuacji. Zapraszam do dyskusji wszystkich pozostałych którzy jeszcze grają generałem: board.pl.ogame.gameforge.com/i…asad-dzia%C5%82ania-doku/ Obecnie dok funkcjonuje tak że żenuła. Oczywiście był to lot doświadczalny, chciałem zobaczyć jak to wygląda przy locie w taki bunkier z któreg…

  • Cytat od Absurd: „@dexPL na początek trzeba mieć taką ilość lmów, żeby rzekomo tyle zarabiać - jeżeli nie mam dużej floty to nie zarobię. Zarabiają Ci, którzy mogą sobie pozwolić na straty - ich nie unikniesz. A to że gra pod wpływem trendu pójdzie w Odkrywcę i gracze będą gonili się dla cyferek w topce, to pokaże ilu jest prawdziwych Generałów i zaczną to ściągać - bo tam jest dla nich zysk.. ” No pewnie że jest efekt skali. Robisz %-towy zysk od wartości wysłanej floty. Większa flota to więcej…

  • Nie ma wcale Dobre sobie Latam na expy jako generał od uwaga: 3 DNI ! Moje najlepsze wyniki: Na małym księżycu z własną atmosferą Twoja ekspedycja znalazła ogromne złoża surowców. Załoga na powierzchni stara się zebrać i załadować naturalny skarb. Zrabowano: 4.900.000 Metal. Twoja ekspedycja natrafiła na małą asteroidę, z której można pozyskać trochę surowców. Zrabowano: 2.500.000 Metal Pierścienie minerałów wokół nieznanej planety zawierają niezliczone ilości surowców. Statki wracają z pełnymi …

  • A jak mówię o jakimś bonusie dla generała bądź limitach dla odkrywcy to jeszcze mi tu mówią że Generał ma mieć najgorzej board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8714383#post8714383 Zapraszam, wspólnie odmienimy los tej gównianej klasy robotniczej jaką jest Generał. KAŻDEMU PO RÓWNO ! @Muniek no poprzeglądaj sobie mmorpg. Widać kto i kiedy wpadł w dziurę, widać przyrosty. Jakby się nie opłacało to po miesiącu nikt by nie latał A tu coraz więcej lata

  • Obecnie żeby powstało pole wrakowe agresor musi stracić minimum floty za 150.000 surowców i minimum 5% wartości floty którą wysłał. Przykładowo wysyłając 100.000 pancerników musisz ich stracić 5.000 . Mieszając flotę obliczasz wartość tak jak powyżej dawałem przykład pancerniki + ow. (20 000×85 000+10 000×60 000)÷(500 000×85 000+150 000×60 000) x 100% = 4,46% Do doku trafia 27% zniszczonej floty. I tylko tyle niezależnie od tego na jakim lvl masz dok. Trzeba lecieć z planety żeby np mieć 33% prz…

  • Tak, warto wspomnieć jeszcze o bonusie "Niewielka szansa (raz na walkę) na natychmiastowe zniszczenie Gwiazdy Śmierci za pomocą lekkiego myśliwca". Ktoś widział już jak to działa ? Jest jakiś komunikat typu "Lekki myśliwcu ! Użyj Manewru Hamilla !" Albo "Niech mocz będzie z Tobą" ? Naturalnie, największe bonusy to jest spalanie + ten dok. Przy czym dok działa w słaby sposób, można z tego wyjść. Prędkości flot ? Jak coś ma wejść to i tak wejdzie. Wolałbym chyba zrezygnować z tych bojowych +2 na r…

  • Stąd mój pomysł żeby dok działał w ataku bez ograniczenia 5%. Bo z tych 5% i tak zwrotu jest raptem 1.35% @Art czy takie zmiany jesteś wstanie zaproponować ?

  • No ale przez to nikt nie chce grać tą klasą, nie czaisz ? piraci nie uciekną, każdy kto teoretycznie powinien mieć generała ma odkrywce.

  • Nie ma większego eliminatora graczy z rozgrywki niż GF Generał nawet ze zmienionym dokiem byłby najsłabszy. Zbieracz nie potrzebuje graczy żeby generować zyski, zwiększa zyski przez podnoszenie kopalń, tak samo jak odkrywca który zwiększa zyski przez wysłanie większej ilości floty. Dochód Generała jest zależny całkowicie od innych graczy.

  • A w odkrywcy jakoś nie ma limitów

  • (20 000×85 000+10 000×60 000)÷(500 000×85 000+150 000×60 000) x 100% = 4,46% Żeby powstało pole wrakowe musi być 5% czyli musiałoby spaść jakieś 25.000 pancerników.

  • Jak Ty wtopisz 68 gąsek na swojej planecie to też dostaniesz 22. A ja w ataku nie lecę żeby przegrać Zwykle Kolejny przykład: ostatnio wysyłając 500k panca i 150k OW straciłem 20k panca i 10k OW. Dok mi nic nie oddał bo miałem jakieś 4.5% strat a nie wymagane 5%. A chętnie bym przytulił 7k panca i 3k OW. Ktoś powie że po co tyle wysłałem. Jaki jest sens tej funkcji jeżeli wyśle 300k panca, skoro stracę ich jeszcze więcej w ataku i zysk z doku nie zrekompensuje mi tych strat. Żeby zadziałał dok t…