Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 175.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Art: „Zmiana zysku z ekspedycji u Odkrywcy z x4 na x0.5 ” tumblr_lu7jmdnGTW1qlbz0ho3_500-1419974095.gif

  • AntiGameReborn

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Co tu jeszcze tłumaczyć?

  • Cytat od @Piciu: „@Art czy dla Generała można dodać bonus do szybkości sond? Skanowanie to jedna z najbardziej uciążliwych aktywności, zwłaszcza na speedach x1 ” Co prawda nie jestem w szeregach flociarzy, ale podoba mi się takie myślenie. W klimat i zasłużenie

  • Cytat od ---Webber---: „Nic z tego poradnika nie wydaje się być aktualne w stosunku do nowej wersji. ” Nic nie będzie ruszane, póki nie będzie o czym pisać. Podobnie jak z poruszoną ostatnio kwestią AGR. Proste

  • Tak. Ze trzy strony temu o tym wspomniano. Również o tym, że zamiast kosztów, przydałby się buff do siły ataku

  • Zgadzam się z Tobą, że pól dali obfitość i winszuję efektów. Dla mnie to główny atut, gdy zaczyna się granko od Odkrywcy (powtarzam się z resztą niepierwszy raz :P). Ale ja jednak lubię optymalizować co się da i planować gospodarowanie polami sukcesywnie i w miarę oszczędnie. Gracze z rozwiniętymi już kontami mogą pocałować klamkę tej opcji, ale dla nowych kont, (w moim przypadku) lepiej mieć w luj niewykorzystanych jeszcze pól - nawet po dłuższym czasie, - niż patrzeć, jak z czasem zapas topnie…

  • Cytat od Munio_Uni 1: „Bez znaczenia ” Dzisiaj tak, ale po kilku latach może być różnie

  • Cytat od Munio_Uni 1: „Przy 300 polach nie ma i tak takiej potrzeby ” Zwłaszcza, gdy poszukasz takich w puli nominalnej, jeszcze bez +15 i terra

  • Oczywiście, że na Odkrywcy. Zwłaszcza gdy latamy na uni obfitych w idlaków z poziomami wydobycia isylującymi koło ~30, wzwyż. Ja dodatkowo stawiam sobie taki próg zaporowy, że farmię dopóki proporcja profitu z nich, względem własnego wydobycia wynosi 15% : 85%. Bo dalszy rozwój eko mniej absorbuje. Nie wyobrażam sobie latać po mniejszy procent przyrostów. Aż tak mi nie zależy :)

  • Wygląd

    Bearded - - MCO - Wersja 7.0 Sugestie

    Post

    Cytat od Elkanen: „I ucieczka flota w 2-3 sekundy? ” A kto tak powiedział? Czyżbyś miał zdolność wyprzedzania cudzych intencji? Kontekst tej wypowiedzi obejmował:Cytat: „uproszczenia (np. jeden etap odprawy floty, etc.) ” Jeden etap odprawy, zamiast trzech. Chłopie, robisz problem z niczego, żeby dla własnej pożywki nadepnąć mi na stopę. Następnym razem, gdy poprosisz kogoś o czytanie ze zrozumieniem, przypomnę Ci linkiem ten cynizm. Różnica między innymi dystkutantami, a tobą jest taka, że spor…

  • Wygląd

    Bearded - - MCO - Wersja 7.0 Sugestie

    Post

    Zgadzam się z autorem tematu. Gra sporadycznie idzie z duchem czasu, ale nie można mieć wszystkiego. Gdybym miał bezpośredni wpływ na cokolwiek, pisałbym zupełnie nowy skrypt obok istniejącego, biorąc pod uwagę spore uproszczenia (np. jeden etap odprawy floty, etc.). A kosmetyczne zmiany też są potrzebne.

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „przeciez GF musi zapewniac mozliwosc szybkiego wydawania AM nie?;p ” A co w tym dziwnego? Przecież mamy kapitalizm, a nie święta robotników

  • Relokacji z 8 na 15 + 10% pól, brakiem szału tak pochopnie bym nie nazywał. Powtórzę się znowu, że IMO, Odkrywca jest idealnym rozwiązaniem dla dwóch pozostałych klas na początek, gdy wbijamy na nieco rozwinięte już uni ;)

  • AntiGameReborn

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Na chłopski rozum - póki nie wyjdzie oficjalna aktualizacja gry, zespół AGR nie będzie się bawił w berka z GF z nadążaniem za grzebaniem w skryptach. Mnie osobiście by się nie chciało, stąd tak zakładam. To co innego niż ostatnie zmiany dotyczące ładowności statków, gdzie update AGR był natychmiastowy. Nie bądźcie jak dzieci, które co pięć minut wołają o to, co mają za darmo, a w co inni wkładają swoje zaangażowanie

  • Lepiej wysłać 4 statki na 4 ekspedycje, niż 4 na 1. Poza tym jeśli chcesz latać na expy regularnie, to przy spowolnionym powrocie jednej lub dwóch flot, masz dwie lub trzy do wykorzystania. Małymi łyżkami w tym samym czasie uzyskasz więcej, niż grając Va Bank. Tak myślę.

  • Antymateria - relokacje

    Bearded - - Zadawanie pytań

    Post

    Ale mimo to, faktycznie Dagmara słusznie mnie poprawiła, bo na ogół są 2-3 (jedno bankowo przed nowym rokiem).

  • Antymateria - relokacje

    Bearded - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Munio_Uni 1: „Żadko zdarza się 50% off. ” Maksymalnie około 5 razy w roku. Wtedy warto wydać przynajmniej te 300 zyka i na długo styka Cytat od Munio_Uni 1: „Czy z doświadczenia wiecie że można zrobić cashback i np 30% tańszą relokacje naraz ? Czy to niemożliwe ? ” Niestety nie. Co i kiedy się dzieje, możesz dowiedzieć z dat publikacji postów o eventach, w ich subforum

  • Nowe uni profesje.

    Bearded - - Zadawanie pytań

    Post

    Uprzedzę, że na ~1.700 postów bardzo niewiele jest esencjonalnych. Każda z trzech klas jest OP, jeśli się człowiek na to uprze. @f4ust Danie mu tego linku do edukacji jest jak danie widelca do zupy. Dobre trolololo xD Mnie by się odechciało tego czytać po trzech stronach, heheh.

  • Cytat od Unreal6: „na początku nie ma idlaków to oczywiste ” No to sam sobie odpowiedziałeś na zadane mi pytanie. Namąciłeś trochę, przyjacielu Cytat od Unreal6: „A teraz na Ledzie widzę, że już są. ” Termin farma nie wziął się znikąd. Nie zbierzesz z sadu zbyt wiele z rocznego drzewka, po pierwszym deszczu.

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „trzeba niekiedy tlumaczyc tak oczywiste oczywistosci” Racja jest jak dupa, każdy swoją ma. Ja poniekąd się zgadzam i podpisuję obiema ręcyma, że nowe uni = 0 farm. Jednakże... Kombinacji z wyborem klas, względem wieku i kondycji uni jest co najmniej kilkanaście. Nie będę się rozwodził nad tym jakich, każdy może się domyślić. Przykładowym argumentem jest to co już kilka stron wcześniej wyłożyłem - drugi akapit. A tak ogólnie dobrze jest śledzić ten wątek na bieżąco. Tr…