Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 580.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No no no nic nie latałeś ostatnio i jak znalazłeś więcej czasu to tankujesz i zyskujesz, oby częściej i więcej

  • Gratki Pawle. Ładny teleport i złom pod dom. Szkoda sojusznika, ale doskonale znam ból winy sprzętu i braku zawrotki floty Masz już tych cyfr i obrazków sporo.

  • Piękny zysk no i gromada lm spadła. Czas pokaże czy konto które dostałeś dostanie od Ciebie odpowiednią opiekę i troskę Powodzenia

  • Kulfix spadł o mało oczek, jak mu się dok odbuduje przetopi co zebrał to strata kilkunastu miejsc będzie, nadal ścisła czołówka !!! Kulfix to jest taki gracz zahartowany że mimo iż zboczek to kulturalny i wytrwały. Nie macał byle czego, ma takie hasło że jak macać to tylko powyżej miseczki C rąk pod spódniczki nie wkładał nikomu więc nikomu się nie naraził. Masz świetne eko, świetne konto, z tego co Ci zostało na prawdę da się wstać na nogi i tego CI Kulfon życzę z całego serca. Są tacy gracze, …

  • Trampek gratuluję udanego wlotu, to że Kulfix wyzbierał ile mógł to Twoja zasługa braku wiary w udany wlot bo recki puściłeś zbyt późno ale wiadomo że przy takich starciach niewypał oznacza tony przepalonego deuteru i zezłomowanych lm na paliwo. Kulfix to Kulfix od zawsze, nie widziałem nigdy by był po puszerskiej stronie mocy zatem insynuacje Dark Debila, któremu jasno ostatnio udowodniliśmy push a teraz będzie nam płakać pod każdym stekiem są słabe i żałosne. Kulfix - nie poddawaj się! Pokaż f…

  • Co do starcia, nie jest to zwykły stek. Gdy zawitałem w 5 galaktyce nie sądziłem że takie przygody mnie tutaj spotkają Falanga czujników wykazała że obok mnie 3-4 układy jest sobie gracz, który gra od dawna, bardzo długo i puszcza sobie flotę na bezpieczny kurs na stacjonuj z układu do układu z bunkru o wartości 500mln do bunkru o wartości 150mln. Myślę kto lata dwudziestoma tysiącami dużych trampków z planety na planetę nie może na moona? Podgląd a tu kolega nie ma ani jednego moona. Szok i ni…

  • Szkoda tych 20 tysięcy recyklerów które podebrał franc - czysty piękny szybki zysk w układzie. Gratuluję czujnego oka franc. Co do starcia renegad to był mój pierwszy buddy którego wyrzuciłem ze znajomych bo podstawki u niego mi się nie udawały a on sam dostał kiedyś mini złoma i pomyślałem że wszystkich nie można lubić na kogoś trzeba polować. Polowanie na tego gracza to istna męka... logował co 15-20minut zawsze widoczny na jednym moonie więc gęsi leciały nie raz... pierwsze 6 fal wszystkie sp…

  • Ciężki wlot w doborowym towarzystwie duże własne straty ale 150mln zysku nawet na dwóch to i tak spory zysk jaki niektórzy z bunkrów wyciągają Dziękuję za lot, nieudana pierwsza próba w środku nocy na prawdę była przykra bo ta flota w tym bunkrze stoi odkąd pamiętam. Statki przewietrzone zatem do następnego Jak już mówiłem, nawet z bunkru animala da się wyciągnąć zysk jeśli będzie trzymał tam flotę i surkę która pokryje straty Bunkry fajne na odstraszenie ale nie są mega skuteczne, bardzo zniech…

  • Zawsze to na plus więc jakby nie było warto No i poprawiłeś wizerunek swojej osoby Gratki i do przodu

  • Gratuluję zysków - u mnie bilans nieciekawy. Stracone 40mln deu i nawet jeden farming się nie udał... Za farming Dark Evila aka Stefan to może nawet nazwę planety na 6:249 zmieni? Gratki i oby więcej, już przegoniłeś w topce zatem wpadaj do top ten

  • Widziałem na falandze jak Deko wysyłał transporty do all z [GEN] może handlował co było dziwne bo prawie nigdy nie wiedziałem u niego akt, przeoranie jego mini bunkrów mi sie już nudziło, a latanie na to co produkują stocznie co kilka dni nawet zyskowne uznałem za zbyt uwłaczające mej osobie i wypatrywałem codziennie jakichś wieści o jego flocie. Nic na skanach od rw szerszenia i kamikadze nie znalazłem a tu nagle tom na legalu znajduje flotę na bfs i to jeszcze tak blisko mnie. Dla mnie zadra w…

  • Cytat od Reaver: „No zobaczymy tramp [;No tak, urlop zawsze lepsza opcja, przynajmniej cię nie zfarmią/nie zrobią na tobie ST. Czekam aż zejdziesz z urlopu to się pobawimy, chociaż wątpię, ze ta zabawa ci się spodoba, ale to już twój problem. ” Reaver z całym szacunkiem ale my wiemy jakie zabawy preferujecie w RedBaron. To że po sromotnie przegranym top 3 acs ogame straciliście sporo - nie tylko cyferki, szukacie zemsty która zapełni wasze naderwane ego to normalne, sposób w jaki do tego dążycie…

  • No nie będę ukrywał że straty trampka bardziej bolały sojuszników niż samego obrońcę. Takie tam wyfarmienie trampka na 1mld metalu przez pawła albo strata 20k kr z ręki wuja to dla nas z boku sromotny policzek. Nie mniej jednak dobrego gracza cechuje nie tylko to jak gra ale i to jak przyjmuje takie rzeczy na klatę. Pominę jego urlop bo sam mu zasugerowałem że ufs lepszy gdy się nie ma czasu, trampek po prostu nie przykłada tak dużej wagi do tych cyferek. W sojuszu się śmieje że a niech mają na …

  • Ale licho marne ;D Chociaż mnie nawet takie licho by odpowiadało skoro ja nic nie trafiłem od Aurelii... Gratki, stocznia na parę godzin będzie zajęta to i motywacja większa na cyferki Najgorzej jak nic się nie dzieje.

  • Jak się spojrzy na zysk dobrym przelicznikiem to wiadomo skąd te przyrosty potem masz jedna dwie akcje takie i po co komu kopalnie

  • youtube.com/watch?v=AAyd7bEaBys Tak więc gratuluję i zysk jest i procent więc takie akcje podtrzymują płomień chęci gry

  • Jedno mi nie pasuje, jak przychodzi Wiosna to wszystko kwitnie i się rozwija... a tu żółty kwiatek w niebieski się zamienia. Szkoda Heta po raz kolejny ale taka gra, ja gratuluję tylko obserwacji bo wpadłeś między odświeżeniem idealnie.

  • Masz teraz 8 życzeń do spełnienia. To wystarczy by jakiś sojusz poszedł w pył Gratuluję i lataj więcej - tylko rozważniej

  • Wiosna, pomyliłeś się w jednej rzeczy wszystkie konta należą do Piwka, nie do Ciebie Gratuluję chęci i zaparcia, jako jeden z nielicznych sporo latasz, często z dobrym efektem. Zysk na pewno lepszy niż przeoranie moich sąsiadujących z Tobą planet

  • Gratki, zawsze na sam koniec dnia czyli w nocy jak już człowiek chce iść spać - bo sen lepszy jak sex to coś się pojawi. Super szczęście gdy jeszcze się wlot uda bo satysfakcja, gorzej jak xxx razy wpadasz w puste planety/księżyce albo cel się loguje i spieprza Nolifienie ma swoje zady i walety jak to mówią.