Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 374.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie zrobią tego ze względu na to, że względnie niedawno zdjęto barierę relokacji 4-12 na 1-3 i 13-15 oraz dano odkrywcom bonus do pól. Niestety żeby zbieracze mieli duże planety na piętnastkach, trzeba kupywać anty, relokować i zmieniać klasy.

  • Cytat od zefir: „na wszelki wypadek odpalałem każdy item na innej kolonii ” Sprawdziłem czy działa na jednej. Działa.

  • Ja też tego nie wiem (przepraszam, że znowu wtrącam się w słowo), ale to by znaczyło, że mają możliwość sumowania (no bo czemu nie) itemów. A to z kolei by znaczyło, że można ich gwałcić na forum .en żeby zrobili to samo z niektórymi innymi, dostępnymi opcjami. @Art, proszę Cię w imieniu polskiej społeczności o ustosunkowanie się do kwestii sumowania się slotów ekspedycji z eventów nagrodowych.

  • Cytat od Avinashi: „a skąd Ty masz 16 slotów ekspedycji???? ” index.php Cytat od Avinashi: „to te sloty ekspedycji się jakoś dodają? ponoc miały się nie dodawać? ” @zefir, przyznaj się że korzystasz z buga / @Art przyznaj się, że zapomniałeś (znowu) nas o czymś poinformować. Jedno z dwóch

  • zefir, na początku przepraszam Cię za moją ignorancję w stosunku do pobieżnego przelecenia Twoich - z całym szacunkiem - wypocin, odnośnie liczb. Bez czytania ich, na samym początku zrozumiałem, że te dodatkowe itemy latania mają sens tylko dla farmienia nowych kont na uni +3 msc. Kilka postów wcześniej Ardnas dał jasny alarm co do opłacalności angażowania dodatkowych slotów, ale mimo to, i tak, każdy kto gra w to coś od jakiegoś czasu (nie wynosząc siebie na jakiś wielki staż) wie, że poza kilk…

  • Bądźmy szczerzy. Ile i kiedy oddasz?

  • A co ja będę z tego miał?

  • Walcie się

  • c16de91f978bae987768072c940a197c.gif Weźcie w końcu przełóżcie te wzory na chłopski rozum i wyłóżcie ogólne wnioski na ludzki język! (Nie pokpiewam, przeciwnie - ale wydaje mi się, że 98% czytających tego nie rozumie )

  • youtube.com/watch?v=qk1nnAHI1mI

  • Racja. O tym zapomniałem. Mógłbym się upierać przy swoim, bo w pierwszym swoim poście w tym temacie nadmieniłem, że jest sporo zależności w balansie energii i wykręcić się z tego, ale nie będę autorowi tematu robił syfu polemiką dla samej polemiki. Tak naprawdę sami nie wiemy co w jego przypadku się wydarzyło, że ma planety na minusie.

  • Mechanik lub/i cały zestaw oficerów wpływa na ewentualną utratę 10% lub 12% energii, w przypadku zakończenia ich działania. W przypadku, gdy mamy inną klasę niż zbieracz, próg liczby pełzaczy ma jeszcze większy wpływ na spadek energii, dlatego nie powinno się budować więcej tych statków niż potrzeba. Proste.

  • Cytat od Qwant-holon: „Skracacze to wiadomo, że nie ma co, można by dodać możliwość "aktywuj ilość" bo kiedyś klikałem ponad 100 detroidów i ciągłe ładowanie sklepu sprawiło, że proces zajął mi ponad 2 godziny... ” Mnie pakietowanie robionego skrupulatnie wcześniej planu upgrade'u magazynów, nanitów, labo i badań (kolejność nieprzypadkowa) zajęło pół dnia Liczba itemów w ekwipunku stopniała z ponad 1200 do 500

  • Wytrzymałem tylko 14 sekund.

  • Nie, bardziej scooter, prodigy itd Może trochę Piasecznego i Just5

  • Jeszcze trochę i będę moczył ...na grilla Zapraszam na urodziny - mam tydzień po Hitlerze. Będą klasyki lat 90-tych.

  • Faktycznie, robię dyskusję w dziale zgłaszania błędu, ale choć w poprzednim poście wykpiłem i radziłem olać, to dwa posty wcześniej nie wykluczyłem tego problemu. Moje stanowisko jest takie, że zamiast go naprawiać powinni go uatrakcyjnić lub wykluczyć w ogóle. Masz rację, zachowałem się trochę jak forumowe mapety, ale nie mam tej intencji, żeby zbojkotować Twój temat, tylko dodać swoje uwagi - uważam że słuszne, bo podparte argumentami.

  • Gdybym ja miał sobie pomarudzić, to wyciągnąłbym z tego taki wniosek, że na tle windowania tylu mikropłatności, powinni dać co najmniej 5 albo 10 takich randomowych handlarzy na początek. To jest problem, który można olać - i tak samo myśli GF.

  • Ja odwlekanie tego buga (na tle wielu innych) rozumiem, ale za cholerę nie rozumiem dlaczego ta opcja w ogóle nie została wycofana (skoro jest z nią problem). Przecież to nonsens chcieć coś ekstra, co można mieć w grze potem wiele razy bez większego problemu. A już nie wspomnę o evencie 2k anty. Czemu to w ogóle ma służyć?

  • To mogą być dwa odrębne przypadki. Tak na serio, z całym szacunkiem - team niezbyt dba o ścisłe tłumaczenie mechaniki większości nowych elementów gry i gracze (ja również) muszą sami dochodzić zależności między nimi. Potem pojawiają się pytania tych, którzy byli przyzwyczajeni do starej. Przykładem była chociażby próba zrozumienia na czym ma polegać limit pełzaczy Zwieraczy. Myślę, że strona proxyforogame jest bardzo dobrym miejscem do samodzielnego skumania co od czego zależy. Nie działa tak sz…