Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od final w ustach: „A Ty taki bogaty jesteś kolego ? Że wytykasz z jakiego kraju pochodzimy i ile u nas się zarabia ? Widzę że z góry zakładasz nawet ile ja zarabiam bo posta tego wrzuciłem ” Nigdzie nie napisalem, ze jestem bogaty ani nie napisalem wprost, ile wg mnie zarabiasz. Mi to rybka. Tylko widac po tym co napisales, ze dziwisz sie komus, kto wydaje hajs na gre. Nie zagladaj wiec innym do kieszeni a nikt nie bedzie Cie ocenial po pozorach. @umpa trafil w punkt. Kazdy sie dziwi ile …

  • Cytat od umpa: „Dla ludzi z dobrze preferującymi własnymi działalnościami wydanie 2000zł miesięcznie na antymaterie to jak dla osoby na etacie 50zł więc nie ma co się dziwić że obierają taki kierunek gry ” Ale malo kto to ogarnia bo przeciez srednia krajowa w Polsce to nawet do 3 tys zl nie dobija wiec jeden z drugim i kolejnym mierza takich swoja miara

  • A co to się stało

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Apofis: „Multikonta były, są i będą ale tu chodzi o cos innego, zobacz jakie są przyrosty graczy, tego się nie da wyjaśnić zwykłymi multi. ” Po prostu ktos jest sprytniejszy od reszty albo wydaje mase hajsu na gre i ma immunitet. Czego jeszcze nie rozumiecie?

  • A co to się stało

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Apofis: „Mylisz, oszustwo z brakiem szans sprawiedliwego konkurowania za anty. ” Oszustwem sa multikonta. Jednak da sie to obejsc w prosty sposob i nawet gra na to pozwala poprzez zgloszenie gry ze wspolnego IP. Walczcie dalej z osiustami imgur.com/FvqdoWy Zasady gry przecza same sobie. Nie mozesz miec legalnie wiecej niz jednego konta ale po zgloszeniu faktu operatorowi, mozesz miec juz wiecej niz jedno konto

  • A co to się stało

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od TakiOwaki: „Słabym trzeba być człowiekiem, żeby być otoczonym oszustami i nie spróbować choćby coś z tym zrobić (bo jak w tym temacie widać, niekiedy to bicie głową o ścianę). Ale spuścić łeb z taką świadomością, i jeszcze wypominanie innym że próbują walczyć i wskazują na oszustwa? ” W dobie gotowych pakietow surowcow juz wszelka walka o topowe miejsce wypracowane uczciwa gra nie ma sensu wiec i walka z oszustami tez mija sie z celem w mojej opinii. Co z tego, ze zbanujecie kilka/kilka…

  • Cytat od NoName: „wbrew pozorom konsumnet ma duze prawa tylko malo kto o tym wie tak czy innaczej moze ogame niebawem stanie sie slawne ” Ale Ty masz na mysli Polskie prawo czy zagramaniczne?

  • kolejne stracie widmo

    I am back - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Apofis: „pytanie czy to było ustawione starcie czy też nieuwaga obrońcy? bo to doświadczony gracz ze sporą flotą, więc ciężko mi uwierzyć, że się nie pilnował. ” Nie on pierwszy i nie ostatni, ktoremu sporo floty spadlo nie wnikaj, mniej wiesz to dluzej zyjesz

  • Cytat od One Soldier Army: „Wiem że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale gralem na Q kilak lat temu, dość długi epizod i za nic nie mogę pojąć cóż ten biedny Muniek wszystkim uczynił. Ja go pamiętam jako ekonoma- bunkrownika a tymczasem on stal sie czarna owca tego uni... Tez chciałbym mieć taki polot, jest ktos w stanie mi to wyjaśnić? ” Z tego co dalo sie wyczytac to klonowal sure na rynku, rozsylal sojusznikom i skonczyl na banie. Sojusznicy musieli odsylac sure do GO. Po czym zalozyl …

  • Jesli jeden sojusz wypowie oficjalnie na forum wojne drugiemu sojuszowi, to wojna zostaje uznana za rozpoczeta bez koniecznosci wyrazania zgody ze strony przeciwnego sojuszu.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Eomures: „iękne wloty, gratki Torq Na wojnie jak to na wojnie, czasem niektórzy są zaskoczeni jak leci taka ilość rozporek: gyazo.com/84685ab3652e8706e71e19e4adfd571b ” Czy to jest zgodne z zasadami? więcej niż 6 fal? ” Zgodne. Na wojnie regula basha nie obowiazuje

  • Rynek - dyskusje

    I am back - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od wampek: „Usunęli rynek bo anty się nie zgadzała. Umiejętnie się nim posługując można było dużo przyoszczędzić na dopalaczach, czy np. na handlarzu złomem. ” To niech wprowadzą rynek z elementami anty. ” Nie i koniec. Ty chcesz powrotu rynku, na zmienionych zasadach. Muniek chce dok z eventu. Co to ma byc, koncert zyczen? Masz flote to graj flota i nie szukaj ulatwien. Bez rynku tez da sie grac, handlowac, funkcjonowac. Ino trza miec czas wolny na handel masz czas na gr…

  • Cytat od litek.: „Ty @I am back. Ty nie rozumiesz. "Hahahah na taka flote mozna sobie pozwolic w zaawansowanym stadium rozwoju konta." To czy ktoś może sobie na coś pozwolić a czy coś chce to zasadnicza różnica. ” Fakt, tu mnie masz. Ale na argument poddanej wojny walkowerem juz jak widac argumentu brak. A to, ze strona przeciwna uparcie trzyma sie swojej wojny z satelitami to juz chyba malo istotna kwestia. Wiec moze rozjasnie. Podpuszczaja by nabudowali flot bo wtedy ich wylapia i wygrana wojn…

  • Cytat od litek.: „Cytat od I am back: „Cytat od Apofis: „To gra strategiczna, mieć tam jakąś flotę na poziomie ok. 100 mln pkt jest ok. ” Hahahah na taka flote mozna sobie pozwolic w zaawansowanym stadium rozwoju konta. Zbuduj flote za 100kk pkt majac eko plus badania na laczna sume 80kk pkt pisalem gdzies miedzy wierszami, bys nie mierzyl wlasna miara ale jak widze, ciezko z tym u Ciebie. ” To jest dział "Wojny Quantum" więc jak najbardziej zasadna jest podana przez @Apofisa wielkość flot. Doda…

  • Cytat od Apofis: „To gra strategiczna, mieć tam jakąś flotę na poziomie ok. 100 mln pkt jest ok. ” Hahahah na taka flote mozna sobie pozwolic w zaawansowanym stadium rozwoju konta. Zbuduj flote za 100kk pkt majac eko plus badania na laczna sume 80kk pkt pisalem gdzies miedzy wierszami, bys nie mierzyl wlasna miara ale jak widze, ciezko z tym u Ciebie. Cytat od Apofis: „Każdy może sobie grać jak chce, ale jak nie ma czasu na grę to może warto skończyć albo grać w inną. ” Lepiej nabudowac floty, i…

  • Cytat od Apofis: „To jak użyjesz swojej floty w grze to już inna sprawa. Możesz użyć do: ataku, złomowania, obrony, zastraszania, prestiżu itp. ,,Jeśli chcesz pokoju, szykuj się do wojny''. ” Farmie od czasu do czasu flota, nie tylko idlaki wiec nie musisz mi tlumaczyc. Nie potrafie tylko zgodzic sie ze stwierdzeniem, ze to blad jesli ktos nie ma floty bojowej i gra tylko eko, buduje domki na 50 lvl i chomikuje sure. Na takiego gornika nie potrzeba duzej floty a mozna syto sie oblowic. A to jego…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Bad.Whisky: „Przypominam Panie @skorek że ogejm to gra strategiczna i wojenna a nie "zbuduj kopalnie na level 50 i naklonuj sury na milion biliard ” Dokładnie. Trzeba posiadać też flotę.Cytat od Eomures: „Większość z Nas gra eko, a ma się teraz mierzyć z sojuszem który gra flotą, bez sensu całkowicie... ” To błąd, nie można grać tylko eko, trzeba grać wszystkim, posiadać flotę również. ” Podsumowujac. Naspawac miliony statkow by wypowiedziec wojne satelitom. Nie krepuj…

  • A co to się stało

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Apofis: „No tak ale jest szereg wielu innych uni i myślałem, że napiszesz coś więcej hehe ” A co tu jest wiecej do pisania? kiedys bylo gadane na forum, ze i tak wszystko trafi na Quantum a quantum wciagalo nosem kazde uni. Dzis jak sie role odwrocily i Q z lowcy moze stac sie zwierzyna, tak nagle gorzkie zale, ze Virgo rosnie na pushach i innych machlojkach. Czuja z Quantuma bat na dupie wiec lamentuja na forum.

  • A co to się stało

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Apofis: „A Ty jak sądzisz? ” Serio pytasz? Przeciez juz napisalem Cytat od I am back: „Bo Quantum najwyrazniej ogarnia, ze nie bedzie mialo z Virgo szans po fuzji. Stad tez caly lament. ”

  • A co to się stało

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    @Apofis a Twoim zdaniem, jak zrobia?

  • A co to się stało

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od czester: „Normalnie jak dzieci w przedszkolu skarżą się pani że kolega ma lepszą zabawkę a teraz wszyscy w kolejce się ustawić bo widzę że pieluchy pełne są z żalu ” Bo Quantum najwyrazniej ogarnia, ze nie bedzie mialo z Virgo szans po fuzji. Stad tez caly lament.