Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 781-793 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Damaon ode mnie to się odczep...

  • Pisz tutaj: ogame.support.gameforge.com/in…38-pl.ogame.gameforge.com Tu, w temacie raczej nie dostaniesz takiej informacji. Kiedys dostalem perma na forum za reklame klona Ogame. Podalem jedynie link do tego klona. Moze jakies inne, nieregulaminowe tresci zawieral jeden z Twoich postow.

  • Ja bym pomyslal raczej o czyms innym niz ogame na czas lockdownu. Ewentualnie przez ten czas komus poprowadzic konto by pozniej nie zostawiac na wieczny urlop.

  • Cytat od skorek: „Każdy miał taką możliwość. Kto chciał to skorzystał. ” Ja to bym chcial, by Ci "flociarze" ktorzy urosli na ekspach trafili wszyscy na jedno uni i powybijali sie wzajemnie. Ale moge sobie jedynie chciec

  • Te ekspedycje wielu graczy uratowaly i z wegetujacych kont zrobily konta, ktore lekkim nakladem pracy sa teraz nie do przerobienia przez dlugi okres czasu. Takie ziarno co trafilo sie slepej kurze. Jakby boty i multikonta bylo za malo...

  • Anty kupuje jedynie na wymiany dexu u handlarza, cale konto na 15-tkach tak wiec musialem tez wydac troche kasy na przenosiny. Ale dopalaczy na surowce nie trzeba kupowac. Wystarczy na aukcjach wygrywac. Dzis lekko idzie, wczoraj desperat po zlosci podbijal to poszlo kilkaset kk imgur.com/mrDkm45 Top 28 na Librze na dzien dzisiejszy.

  • Cytat od starcraft: „Gram bez kasy Libra top 37 jest ” W ile lat takie top osiagnales?

  • Prosba do moda o wyczyszczenie tematu i jego zamkniecie. @Ruda @Neferet ktokolwiek

  • Cytat od cokolwiek: „Cytat od PacSzaman: „Mogli by dać taką zakładkę gdzie znajdują się wszystkie planety i by się wybierało dopalacz dany i zaznaczało planety na których ma być on użyty było by to jak dla mnie wygodniejsze i szybsze ” Przecież asz dopalacze na 90 dni kup anty, kup dopalacze i masz spokój ” Owszem masz racje. Ja jestem przykladem gracza, ktory nie wydal ani centa na dopalacze. Wszystko co mam w zapasie pochodzi z codziennego handlarza plus z licytacji. I o takich graczach mowa a…

  • Cytat od ale cios antynazista: „tak po za tym uzywanie dopalaczy do eko czy innych nawet okazyjnie trwa za dlugo bo serwer musi obliczyc ile da sury z cudownego dziennego p[akietu ” Samo tylko aktywowanie dopalek na calym koncie wymaga cierpliwosci zanim sie wszystko zaladuje i przeklika. No ale, cierpliwosc poplaca, zawsze pare milionow do przodu codziennie z wydobycia. Piechota to nie chodzi a dla rozwojowych kont przyjemny zastrzyk dodatkowej sury dzieki dopalkom.

  • Cytat od El Baaboollo: „Jystem dzwięczny cuś żeś nuwe kunto załużył na forum aby pokozoć to STorcie. Rad jestem wielce że pstryknułeś takum flotyllę. Smutek przepełnio me syrce bo żem zapomnioł posłoć tygo na F Y S a Niestety stary lis dostoł po storych jojcach Pozdrawiam ” Hahah Ty sie cieszyles kiedy mnie na podstawke zlapales wiec ja sie ciesze, ze udalo mi sie wyczuc moment i odebrac co swoje jetemy kwita

  • imgur.com/cWDXg2f Skoro dla Ciebie tak wyglada raport z ataku na satelity to ciekawy jestem jak swoja flote zbudowales siedzac wiecznie na urlopie Porownaj sobie ile floty spadlo na podstawce a ile tutaj to Ci wyjdzie skad taka roznica w procentach. Na ST sie zalapalo, zysk z tego starcia prawie pokryl to co stracilem wiec uwazam rewanz niemal za udany. Spinaj sie dalej ufs-owy miszczu. imgur.com/e5P9qpy I pare innych jeszcze sie znajdzie ale nie chce mi sie Tobie nic udowadniac. Sam sobie spraw…

  • Cytat od Kuciapa+: „Czy atakier to ten tirówka co jest najlepszym flociarzem w dziejach ogame? taka wtopa ze hoho ” Cytat od litek.: „Pstryczek w zadufany nos dla najlepszego flociarza libry Zajmij się idlakami lepiej Graty Babolu ” Pozdro napinacze Dnia 20-10-2020 00:53:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil ________________________________________________ Krążownik 16.000 Pathfinder 10.000 _________________________________________ Obrońca markus ______________________________…