Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 560.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sombrero

    cokolwiek - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od TACO: „Cytat od cokolwiek: „prnt.sc/vfs4ue Ale z was paskudy - tak od razu zakładacie, że to jakieś klonowanie w wyniku błędu a może oni po prostu dorobili floty za anty? od roku oszczędzali zasoby i akurat dziś klepnęli a wy, że jakieś klonowanie. Nie ma nic takiego w ogame i nie było. Klonowanie było tylko przy ataku - i za to bany były. Ale w wyniku puszczenia ataku, na expie czy w stoczni - NIE NIE NIE - za to banów nie widziałem i podobno klonowania żadnego nie ma w ten sposób. ” t…

  • Przenosiny planety

    cokolwiek - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od turysta: „juz z pol roku jak nie rok eventy startuja o 3 nie 24 naprawa trudna byc ” od 7.0 czyli 13.12.2019. Niedługo będzie rocznica może z tej okazji naprawią Ale z tego co pamiętam to event na tansze przenosiny działał prawidłowo - czyli od północy. Może coś im padło dziś (patrz - uni Sombrero :D) i to dlatego ...

  • Sombrero

    cokolwiek - - Błędy w grze

    Post

    prnt.sc/vfs4ue Ale z was paskudy - tak od razu zakładacie, że to jakieś klonowanie w wyniku błędu a może oni po prostu dorobili floty za anty? od roku oszczędzali zasoby i akurat dziś klepnęli a wy, że jakieś klonowanie. Nie ma nic takiego w ogame i nie było. Klonowanie było tylko przy ataku - i za to bany były. Ale w wyniku puszczenia ataku, na expie czy w stoczni - NIE NIE NIE - za to banów nie widziałem i podobno klonowania żadnego nie ma w ten sposób.

  • Sombrero

    cokolwiek - - Błędy w grze

    Post

    Spokojnie, powoli się bedzie pewnie odmrażać. Ktoś admina obudził, strzelił restart na dockerze i poszedł spać dalej Z wdzięczności dla GF polecam zakup nowej partii anty

  • Sombrero

    cokolwiek - - Błędy w grze

    Post

    Widać, że na nowym uni zostali tylko nowi. Tacy, co spodziewają się supportu 24h, rekompensaty przy błędach gry, opieki adminów i osobistych przeprosin od prezesa GF. Jedynym komentarzem powinno być "You must be new here" Ludzie - tego typu awarie są co dwa-trzy miesiące - tyle, że zazwyczaj szybki restart serwera i działa. Ale jak dzieje się gorzej - to team jedyne co moze to zgłosić ticket do niemiaszków. I tyle. Zero rekompensat, zero wyrównania strat, raz na dziesięć to dostaniecie info od a…

  • Cytat od Ardnas: „Otwórzcie w ramach testu/sprawdzenia, a raczej ludzkiej psychiki jako projekt badawczy/psychologiczny serwer z cyklu: NO RULES Dajcie jakieś "x" podstawowe prędkości, ewentualnie jakoś dziwnie zwiększone, ale nie w tym rzecz... Brak zasad gry FAIR PLAY - czyli zezwalanie na multikonta, ataki na jednego gracza bez limitu, po prostu pozwólcie na wszystko co jest teraz w regulaminie zakazane. Oczywiście z wyjątkiem kultury osobistej i jakiś patologii ogólnie mam tu na myśli np. wy…

  • Cytat od kasai: „Jeden opis do kilku osób nie będzie brany pod uwagę, proszę napisać do każdej osoby kilka różnych słów. Jak ma ktoś oddający głos na któregoś z tych kandydatów zdecydować? Skoro wszyscy są tak samo dobrzy? Czyli nie ma najlepszego? Zgłaszać można wszystkie osoby które grały i coś osiągnęły od czasu starego UF (czyli od listopada 2018). Zgłaszamy już tylko do jutra ” Tak jakby ludzie głosujący czytali opisy na starych uni głosuje się po koleżenstwie - czyli koledzy z twojego soju…

  • Cytat od Void: „W ogóle jak działa to niszczenie gwiazdy śmierci lekkim myśliwcem? Jeśli będzie walka 1 000 000 LM vs 1000 GS to każdy z tych myśliwców ma szansę na zniszczenie jakiejś GS? Czy liczba LM nie ma znaczenia, bo szansa na zniszczenie GS dotyczy całej bitwy i padnie jedna gwiazda? ” 1. Przyjmujemy że działa. Do tej pory nie ma na to dowodów - jedynie opis GF (ale to może być także efekt małej liczby generałów między 7.0 a 7.5). 2. To jest taka dodatkowa "bitwa" 1 lm vs 1 gs. Z szansą …

  • Widzieliście jaka piękna patologią dzięki promo na tanszy metal? Będzie szok i za pół roku będą wielkie zmiany, bo jak to jest, przecież tak nie można itp ... a to GF samo tworzy takie patologie. Dla startu uni to gorsze niż piraci (ale tylko dla startu - po kilku dniach efekt przestaje działać - ale masz 100x więcej pktów niż grający standardowo). US, 10h po starcie uni A najlepsze - tak dziś pomyślałem - i obecnie zdobycie 1kk pktów na starcie uni jest tansze 3-5 razy niż było wcześniej. Tyle,…

  • Btw - patrzcie jaką piękną patologię stworzyło GF dając niższą cenę na zakup metalu: (uni US - wystartowało wczoraj, o 22 tak wygląda ranking) - pozdro @zona_rolnika za screen Równe szanse dla wszystkich :D

  • Cytat od nowaczek1986: „ja miło wspominam czasy jak nie było żadnej antmaterii... ostatnio wróciłem do gry ale to co się wyprawia to jest nieporozumienie... grube tysiące pakowane w antymaterie... skupowanie kont... Ciężko mi to obliczyć ale myśle ze topka po kilka tys władowała na ten moment ? ” Mniej niż myślisz. Serio. Podobno ledwo kilkaset pln. Wystarczy podpakować mocno na początku - a potem z samych expów co 2h zyskujesz więcej, niż warte jest konto top20 ... niestety, taki urok pierwszyc…

  • To wyjdzie mniej więcej to samo. Tyle, że zbieracz zarabia "sam" (prawie jak rolnik - śpisz, a ci rośnie) - a odkrywca wymaga latania na expy. Pewnie odkrywca wyjdzie obecnie lepiej - ale zawsze to więcej roboty. I zbieracz będzie zyskiwał wraz z rozwojem eko, a odkrywca - ciągle tyle samo zysku, zależnego od aktywności. Więc twój wybór, obie klasy powinny dać podobny zysk.

  • Cytat od Karnado123: „Z tego co dotychczas tutaj przeczytałem to próbowali zbalansować klasy, niestety nie grałem od dawna, wiec mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy klasa odkrywca przy aktywnym graniu daje zauważalna przewagę nad zbieraczem? Chodzi mi o late game bo mam stare konto, które jest już rozbudowane i top 150 i nie wiem czy zbieracz czy odkrywca ? Dzięki : ) ” Zdefiniuj aktywne granie Jak wysyłasz więcej niż 5 fal expów dziennie i czasem farmisz - to odkrywca będzie lepszy, takie jest moj…

  • Na martwym uni to nie ma co wybrzydzać i trzeba brać nawet pusherów Ja nominuję @Ojczyznoslaw (nawet jak tam nie gra teraz) i @prepare ur anus (nawet jak tam nie gra teraz). * - gsówka także się liczy, więc nie ma znaczenia kto siedzi na głównym koncie. Dwóch graczy, co potrafili wycisnąć maxa z piratów i klonowania. Co by nie mówić - topka światowa wymaga nagrodzenia - czy się to faremkom podoba czy nie. Więcej argumentów nie potrzeba, bo na tym uni ciężko o ładne ST, skoro top10 flot należy do…

  • Cytat od Zefirek: „ja zgłaszam graczy ktorzy uczciwie rozbudowali swoje konta : pl1,whisky ” A, że tak zapytam - na już wspomnianych wcześniej magicznie porzuconych księżycach to pewnie stracili, skoro nie wpłynęło to na budowę ich kont

  • Czemu flota wysłana z misją "Stacjonuj" spala tyle samo deuteru co z misją "Transportuj" lub "Atakuj"? Flota wysłana z misją "Stacjonuj" tak naprawdę nie spala tyle samo paliwa co flota z rozkazem "Transportuj" czy "Atakuj" tylko po prostu zabiera od razu paliwo potrzebne na drogę powrotną. Jeżeli zechcesz zawrócić tę flotę, nawet zaraz po starcie, to nadmiarowe paliwo zostanie zużyte na powrót. Jeżeli jednak doleci do docelowej planety to połowa paliwa zabranego przy starcie zostanie (UWtam wył…

  • Cytat od Muniek: „Nie wiem nawet co GO zgłosić bo gram aktywnie, 25 slotów, wszystko lata non stop, nie sprawdzam nawet wiadomości które są do odczytania, setki raportów. To jedyne co przypadkowo wyłapałem... ” Zgłaszaj, że gra działa zgodnie z zasadami. W sumie - w dobie 7.x jest to rzadziej spotykane niż błąd

  • Tyle lat doświadczenia w grze, taki wielki specjalista, a nie wie jak działa misja STACJONUJ w kwestii paliwa Podpowiem - to nie jest błąd - tylko twoja niewiedza. Znajdź faq, dawno, dawno temu był tam opis użycia paliwa przy misji stacjonuj. Jak przeczytasz to się dowiesz największej tajemnicy ogame (bo skoro wszystko inne wiesz, po TYLU latach grania ... to użycie paliwa musi być tajemnicą) Kolejny raz kompromitujesz się pokazując swoją niewiedzę - ale "tyle lat doświadczeina" poczytaj, sprawd…

  • Fajny błąd, jeden z wielu. Np kup sobie handlarza - a potem klilknij tego z wiadomości kurs może ci ładnie obniżyć. Ot, takie niedoróbki po 7.0 jeszcze, których nie było czasu naprawić, bo klepacze kodu z GF co chwilę generują ciekawsze błędy. A ty się czepiasz, że tekst nie jest spójny z efektem. Ty się ciesz, że w ogóle dostałeś

  • Cytat od Bunny: „@Ruda Bardzo proszę o skasowanie tego starcia, ponieważ gracz Lucyfer na tym uni w tym momencie jest top1300 i to nie jest jego starcie ” @Ruda Wystarczy sprawdzić jaki był nick w chwili bitwy. I nie patrzeć na bieżący. Ale króliczek pewnie o tym nie wie, że można zmienić nick. Choć pewnie wie i zalożył konto Lucyfer aby zablokować zmianę / powrót do nicku.